Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

13 hours ago, Gilmour said:

Za Vilijamsa je moguce da je neko to rekao jedino ako poistovecuje skvos sa kosarkom jer očigledno da je propustio njegove partije u Unikahi ili Kubanu.
Čovek u Unikahi bio "walking highlight".

Zvezda je itekako znala koga dovodi te sezone.

Markus je pre saradnje sa Dejom bio igrac koji mnogo vise igrao za kos, nego za ekipu. Cak mogu da kazem da je bio vise 2 nego 1. Kod nas se to drasticno promenilo, bilo je izuzetaka naravno, ubacivao je i ovde, ali onakav broj onakvih asistencija kao te sezone, nije podelio za celu karijeru.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

On 12/9/2020 at 11:24 AM, Losmi17 said:

Nisam gledao mozzart tekst, al sto se tice nove, iskljucivo i samo cinjenice.

Kamo srece da sto vise njih napise slican tekst, mozda bi tad nebojsa skontao sta se desava. Posto vec sad debelo kasni.

 

22 hours ago, Laki21 said:

 

Ne vidim da se iko naslađuje... svi pišu isto, kranje očigledne stvari koje se vide iz aviona.

 

E sad što je neprijatno slušati da svako vidi tvoju bruku, jbg, to nije do novinara, već do onog ko je tu bruku napravio.

 

Nemam sad vremena da vam crtam by Tito, ali ukratko obratite pažnju na kontekst i tajminge, tekstova koji se odnose na nas i na KKP. Ili najkraće rečeno da li se sećate kampanje proletos "Dodelimo ABA titulu KKP", kada su i kurta i murta dobili prostor po ovim medijima, svakodnevni presing i uticaj na javno mnjenje. Slučajno? :smiley24:

 

Pošto vi niste ciljna grupa ovih likova, jer ste pre svega košarkaški fanatici, kapiram da vas ova priča i ne interesuje toliko. Ako vas bude zanimalo proguglajte malo ko su urednici Monda, Mozzartsporta, Blica, B92. To nisu deklarisani simpatizeri Partizana, to su okoreli mrzitelji Crvene Zvezde. To je velika razlika. U pitanju je ista prevara kao kada je Tegeltija uređivao Sos kanal i pričao kako je on novinar pre svega, a u stvari sada vidimo koliko je lik ogrezao u mržnji i na šta je spreman. Znači da su Sos kanal i njegove emisije u stvari najviše bile sredstvo u borbi protiv Zvezde, a ponajmanje medij kojem je cilj informisanje gledalaca o košarci. Da li sada nakon što je izašao iz ormana na isti način gledate na njegov rad? 

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Obi-Wan said:

 

 

Nemam sad vremena da vam crtam by Tito, ali ukratko obratite pažnju na kontekst i tajminge, tekstova koji se odnose na nas i na KKP. Ili najkraće rečeno da li se sećate kampanje proletos "Dodelimo ABA titulu KKP", kada su i kurta i murta dobili prostor po ovim medijima, svakodnevni presing i uticaj na javno mnjenje. Slučajno? :smiley24:

 

Pošto vi niste ciljna grupa ovih likova, jer ste pre svega košarkaški fanatici, kapiram da vas ova priča i ne interesuje toliko. Ako vas bude zanimalo proguglajte malo ko su urednici Monda, Mozzartsporta, Blica, B92. To nisu deklarisani simpatizeri Partizana, to su okoreli mrzitelji Crvene Zvezde. To je velika razlika. U pitanju je ista prevara kao kada je Tegeltija uređivao Sos kanal i pričao kako je on novinar pre svega, a u stvari sada vidimo koliko je lik ogrezao u mržnji i na šta je spreman. Znači da su Sos kanal i njegove emisije u stvari najviše bile sredstvo u borbi protiv Zvezde, a ponajmanje medij kojem je cilj informisanje gledalaca o košarci. Da li sada nakon što je izašao iz ormana na isti način gledate na njegov rad? 

Zamisli tek njemu zeludac da svaki dan ide na posao na Zvezdin stadion dok je Sos kanal bio tamo 🙂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Radi se o načinu razmišljanja, to je problem. 

 

Držati u 12 čoveka koji ni na koji način nije u stanju da doprinese timu je suludo (ne  postoji drugi pojam koji bi mogao da opiše tu radnju).

 

Njegova eliminiacija iz tima bi pokazala da je počeo da razmišlja kako da se pomeri s mrtve tačke u kojoj je zapeo.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Wingwalker said:

Kaže mi jutros kolega rekreativni grobar: ,, al će Milutinov večeras da vam naguzi Džonija i onog skakavca...''. Žurio negde...nije stigao da mi dočara šta će tek Punter da nam radi.

 

 

 

 

 

 

Meni jutros jedan slican veseljak porucio isto uz dodatak "jesi gledao evropske sampione sinoc"...

Malo me i zbunio, priznajem.

Link to comment
Share on other sites

Sale ukratko:...''sad je i Oly materijal za najviši plasman...imaju možda najjači plej duo...okretne centre...popunjeni su na svakoj poziciji ... a dve EL tekme u par dana i izgaranje sa Barsom nisu problem jer to dodje kao dva jača treninga.''

Šteta...ja planirao da ih tresnemo i večeras ali ispade da je dovoljno tri-put.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Da igra Hol bio bih siguran da dobijamo, ovako napeto... Mač nam je nad glavom ako ovo izgubimo putuj Evropo.. Bar što se tiče ambicija.
@laki
12-i igrač ne donosi nikakvu prevagu na terenu, domaći igrač, atmosfera, svlačionica.. Meni Simon ne smeta, doduše pošto imamo i Lazića možda bi mogao neki klinac da popunjava taj broj. Nama je problem igra. Selekcija tj.koncept, i na kraju imena.
Igra nije tečna, lopta nema fluida, pik igra loša, pozicioni napad se završava teškom pozicijom u zadnjoj sekundi, malo tranzicije s obzirom na "dobru odbranu" i Lojdovu brzinu.. Pa onda selekcija bez klasičnog pleja. Nema košarke bez pik igre i pleja. Od toliko centara bi se nešto i izvuklo da je neki tipa Jović tu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da uspevamo iz utakmice u utakmicu u EL da igramo zavrsnicu (poslednju cetvrtinu) sve gore, a u zadnjoj odigranoj utakmici (doduse to je bilo u slabijem takmicenju tj ABA ali tim gore) smo "uspeli" da postignemo samo jedan kos iz igre (i to na samom pocetku cetvrtine) za poslednjih 10 minuta. Videcemo sta ce biti veceras.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...