Jump to content

Bagovi i funkcionalnosti foruma


Recommended Posts

Ne znam mozda je zabagovalo ja nikog nemam na toj listi

28 minutes ago, 4th and Goal said:


Ignore lista. Ako staviš nekog od forumaša na nju (npr. Kronosa) neće ti se pojavljivati njegovi postovi. Onemogućeno je staviti nekog od moderatora na IL tako da se svi mi nadamo da Kronos to nikada neće postati.

 

  Reveal hidden contents

:classic_biggrin: :classic_tongue:

 

1 hour ago, Kronostime said:

CCleaner i ocisti kompjuter od svakojakih privremenih fajlova, kolacica i ostalog djubreta.

Ma nisam preko kompa vec preko telefona, nikad mi se ovo nije desavalo, i restartovao sam ga par puta ali jebeni Huawei nije ni za sta....

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sokmeniki said:

Ne znam mozda je zabagovalo ja nikog nemam na toj listi

 

Ma nisam preko kompa vec preko telefona, nikad mi se ovo nije desavalo, i restartovao sam ga par puta ali jebeni Huawei nije ni za sta....

Probaj opera browser. Koristim je 20 godina na kompu a na telefonu od kad je androida.

Link to comment
Share on other sites

On 2/18/2023 at 4:36 PM, fancy said:

Promeni browser problemi će nestati.
Ili čekaj update.

Dešava se to sa Chrome-om na raznim forumima, random ...

Sent from my SM-N9860 using controlled FACT 200
 

Uh dobro je, već sam pomislio da mi je telefon završio karijeru :classic_laugh:

 

I to se dešava čim na stranici naidje quote nečega, na naslovnoj dakle nema problema.

 

Ništa, novi browser dok se ovo sranje ne reši...

Edited by duško matić
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

@Lineker

Mislim da je jedini način da ideš po postovima gde si kačio attachmente pa da ih tu brišeš, ali nisam siguran jer ne koristim attachmente.

 

Preporuka za postovanje slika je da koristiš neki od servisa za uploadovanje slika - pa da onda postuješ link ka toj slici.  Npr. https://ibb.co/ ili https://imgur.com/

Tako se ne troši kvota, a možeš da postuješ slika kol'ko hoćeš.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lineker said:

Važi, hvala vam. Mislim nije da kačim milion slika,  ovih 10 print screen-ova što sam okačio me zakucalo.

Zato je imgur dobro resenje:

- Staje mnogo vise slika/gifova/printscreenova....

- Kada ti obrisu ovde post sa postavljenim linkovima ka sadrzaju , opet ti to ostaje na imguru za sledecu pogodnu priliku - zlu ne trebalo.

 

i-know-what-im-doing-defensive.gif

 

:classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Valjalo bi implementirati opciju "clear editor" i za mobilnu verziju, ili promjeniti način quote-ovanja ako je to moguće, jer kad nekoga slučajno quote-uješ, crni je rad da to ispraviš

Edited by LazarusMNE
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Probao sam TT par puta, nije mi legao nikako jer nije orgledan ni 30% koliko kao preko browsera.

Rekao bih da BBC codove znam dosta solidno, samo problem odje je što se sam quote tag ne sastoji od teksta tipa

Quote

Tekst

, već izgleda nekako poput excel tabele, koju je poput običnog teksta nemoguće maći "backspace" dugmetom na tastaturi, već mora na clear editor.

Mislim, možda i može, ali ja nisam provalio foru.

EDIT: izgleda da quote radi na principu teksta, kao [quot.e]tekst[/quote], samo što ga onda samo embeduje u ovu tabelu koju je nemoguće izbrisati

Edited by LazarusMNE
Link to comment
Share on other sites

Samo Tapatalk.

Ili večne muke browsera.

Nema trećeg.

 

Usput, meni Clear Editor radi sa forumom na Samsung browseru.

 

Ali je problem što pregledanjem foruma browserom na ekranu telefona očas pritisneš gde nećeš i zato se svaki čas otvaraju stvari koje ne želim, npr. greškom, browsovanjem po temama, pređem preko imena nekog korisnika i onda on ode na njegov profil, posle čovek misli da ga stalkujem... :ajme:  i tako razne gluposti jer je u browseru ekran pun linkova koje je mnogo lakše iskontrolisati mišem.  Ukratko, browser je napravljen za kompjuter a tapatalk za mobilni uređaj navikao se ti ili ne :classic_biggrin:

 

Edit:  Ako su problem reklame u TT - ni to nije problem, može da se skine Apk Premium (Pro) verzije TT koja radi bez reklama :thumbsup:

Edited by fancy
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, LazarusMNE said:

Valjalo bi implementirati opciju "clear editor" i za mobilnu verziju, ili promjeniti način quote-ovanja ako je to moguće, jer kad nekoga slučajno quote-uješ, crni je rad da to ispraviš

Imaš clear editor i na moblinoj verziji, samo uradiš refresh i odeš na polje za ispis i pojavi ti se opcija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kada vidim info o broju gostiju na forumu, primecujem u poslednje vreme dupliran broj

nekih likova koji citju ovo. 

Da li se to zaista desava (ili je samo brojac u pitanju) i oklen svi ti ljudi? Ruski Imigranti, ukrajinske izbeglice, migranti,

botovi, ili samo ljudi zeljni istine?

 

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Olosh iz Junkovca said:

Kada vidim info o broju gostiju na forumu, primecujem u poslednje vreme dupliran broj

nekih likova koji citju ovo. 

Da li se to zaista desava (ili je samo brojac u pitanju) i oklen svi ti ljudi? Ruski Imigranti, ukrajinske izbeglice, migranti,

botovi, ili samo ljudi zeljni istine?

 

 

 

Ljudi koji cekaju Teodosica i/ili Mirotica.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...