Jump to content

Rukomet


Jurgen

Recommended Posts

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ma jasno. Mislio sam u konkurenciji svoga tima. Mada mu način na koji je gradjen i ovaj dugački šorc verovatno uzmu koji centimetar ovako preko televizora

 

Deluje manje. Al nije sve u visini, još kad video zid pomerio se malo desno, lepo ih prejebo. :classic_biggrin:

 

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Jel vidio iko onaj ponovljen snimak kada je lopta izasla u aut prije gola Francuza za 26-27? Djelovalo mi da je.otislo od pete Francuza

 

Od pete Remilija, ali moguće da su sudije svirale faul.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stiletto said:

Po pare da ga je Šveđanin sad namerno napenalio u čelo 😁

 

A njemu posle 30 sekundi ništa. 😁

 

Još se šmekerski smeje. :classic_biggrin: Preživeo je on i ubod nožem.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta si gledao, ali u baražu smo sa Španijom, a ne Slovenijom.

 

Makedonija igra protiv Farana, ne Portugal.

 

Slovenija sa Švicom, ne Austrija.

 

Uspeo si da napišeš 4 para i da od toga promašiš 3, i to treba znati vala.

Edited by Bax
Link to comment
Share on other sites

Sa wikipedie sam uzeo podatke. 

 

Tamo poredjali parove da je Srbija nasuprot Slovenije. Nisam pratio druge sajtove, pa su i mene prevarili. Ubacili su i ove dodatne pred baraze, pa sam mislio da je to konacna lista. 

Evo, sad sam proverio opet, promenili su tj ubacli su prave parove. 

 

Zapravo, opet su zabrljali, jer su stavili Austriju na dva mesta i protiv Gruzije i Belgije. Znam da wikipedia nije pouzdana, ali ipak to je stranica koju verovatno uredjuju neki kljudi iz EHFa, blamiraju se. 

 

Ako je Spanija, nek kupuju novi TV, mada i bolje da se ne ide u Hrvatsku, samo je dodatni trosak. 

 

Mada cemo verovatno dobiti wild card, ako se ispadne, tako su Slovenci otisli na SP kad su ispali od nas, zajedno sa Holandijom. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

On 1/26/2024 at 7:20 AM, crni_bombarder said:

Imate vi lepu budućnost, samo mi Cindric nije jasan bas je u kanalu a tek mu je 30 godina.


Klasa je to od igrača nzm šta se dešava...

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока
 

Pa Balić, Lac, Metličić, Džomba (ako nije polufinale i finale, onda je 8/9, 9/10 i sl.) su imali loše turnire, zašto ne bi Cindrić?

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Volter said:

Ma kakvi Nemci, umetnici su Danci. Nešto najlepše od rukometa. U finalu titani, uživanje za gledanje. :smiley53:

Ja ih ne podnosim. Ni taj robotski rukomet, ni ponašanje. Danci su mi u rukometu ponašanjem Španjolci u košarci ili nogometu. Dok su Španjolci u rukometu vrh likovi 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Bugl Khan said:

Ja ih ne podnosim. Ni taj robotski rukomet, ni ponašanje. Danci su mi u rukometu ponašanjem Španjolci u košarci ili nogometu. Dok su Španjolci u rukometu vrh likovi 

 

Meni je majstorski rukomet, u svoj ovoj današnjoj brzini rukometa se najbolje vidi inteligencija, a način na koji oni razmišljaju i biraju rešenja dovoljno govori o njima. I što se tiče ponašanja mi ne smetaju. Landin, Hansen, Jakobsen, Gidsel...su mi okej likovi. Inače, pomenuo si u komentaru iznad Balića, obožavao sam da ga gledam. Karabatić jeaste najbolji svih vremena kad se uzme sve u obzir, broj trofeja, doprinos, ali što se tiče znanja, inteligencije, lepote, tu je Balić neprikosnoven.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Volter said:

 

Meni je majstorski rukomet, u svoj ovoj današnjoj brzini rukometa se najbolje vidi inteligencija, a način na koji oni razmišljaju i biraju rešenja dovoljno govori o njima. I što se tiče ponašanja mi ne smetaju. Landin, Hansen, Jakobsen, Gidsel...su mi okej likovi. Inače, pomenuo si u komentaru iznad Balića, obožavao sam da ga gledam. Karabatić jeaste najbolji svih vremena kad se uzme sve u obzir, broj trofeja, doprinos, ali što se tiče znanja, inteligencije, lepote, tu je Balić neprikosnoven.

Ta danska inteligencija je provodila sate i sate ispred televizora poušavajući provalit napade Balićeve generacije. I sjede tako oni oni za stolom i dolazi Danac, nečiji suigrač u klubu i kaže kao provalili smo vas. Znamo vam automatizme za početak napada, otvaranja, križanja, znamo šta ćete igrat  i ode nakon koju min.....I kaže neko od naših obro da vi znate, jer mi ne znamo. Altako možeš igrat rukomet na 20 golova i s takvim igračima. Rukomet na 30 golova moraš igrat robotski. Nije tajna da su najviše zagovarali što bržu igru....
Karabatić je najbolji i što je igrao i napad i obranu. Balić samo napad.  Što se tiče talenta, poteza, genijalnosti.....Nitko mu nije blizu. Barem što sam ja gledao, od cca 1991. do danas. Nije Richardsonm ni blizu. Bio je idol Baliću, čak mislim da je, umjesto u najjače španjolske klubove tada, iz Metkovića otišao u Portland SA da bi igrao s Richardsonom 1 sezonu. Ili se ovaj već umirovio, nisam siguran.
Btw, što se tiče tih Francuza, tuklic smo ih i u KO fazi više nego što ljudi misle. Ali polufinalu smo ih dobili jednom ili dva puta, i u finalu ja mislim nikad. Najbolji su zadnjih 15ak godina, osvojili su sve živo, prvi su držali sva 3 najveća naslova, prvi su obranili olimpijsko zlato (makar mi je tio malo glup podatak jer je 1998 uzeo SSSR, a 1992 ZND). Ustrojili su školu, imaju strašne fizikalije, izbornici postau igrači 2. zlatne gerenracije....

Dance ne volim jer su za vrijeme Wilbeka u svaku utakmicu ulazili očekujući poguranac. I često su ga dobijali. Zato mi je rukometni turnir na OI u Pekingu jedan od dražih. Na EP te godine sunas u skupini pregazili 10 razlike, u finalu smo bili tu negdje, ali su dobili par odluka kad se lomilo. Tad su prvi put pokazalio da bi mogli bit ovo što su danas ( i da su za za rukomet koji se igra danas spremali tada) . I prije QF Wilbek se smije, zabavlja na pressici, oni glavni favoriti za zlato (uz Francuze ofc). samo da nas pometu, treba odigrat to četvrfinale. Opa Wilbek, vidi labuda....

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Golman Danaca dominira, vec skoro dvocifren broj odbrana a kolega sa druge strane ne zna ni sta je odbrana

 

Bucko je vala odličan golman. I pored samo jedne odbrane golmana Francuske, evo Francuzi izjednačiše.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Volter said:

 

Bucko je vala odličan golman. I pored samo jedne odbrane golmana Francuske, evo Francuzi izjednačiše.

Poceo je braniti ali je bas frustrirao prvih 20 min.

 

Neizvjesno finale mada nije neki kvalitet

Evo sad skinuo 1 na 1 kontru.

Sada je 5-10 odnos odbrana a u jednom trenutku je bio 0-9

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...