Jump to content

Roger Federer


Boxy

Recommended Posts

16 minutes ago, Boxy said:

najbolje je sto si vec presudila da je 100% gej, nema veze sto je ozenjen i ima cetvoro dece :frusty:

Nisam ja presudila o tome se pise po gej forumima, kakve veze ima sto je ozenjen? Malo li je primera gde su ocevi promenili cak i pol i sad zive zajedno srecni i zadovoljni. 

 

3 minutes ago, alcesta said:

Ja ne znam ko može da primeti Pamelu na vratima kad ispred nje stoji onakva frizura :classic_laugh:

Eto ni ja je ne bih primetila ali je Boxy to jednom navela kao argument u raspravi pa mi ostalo u glavi i sad je Gatto izvukao iz naftalina sliku. 

 

Link to comment
Share on other sites

imaju dva tipa/fana koja rade the body serve podcast koja su partneri (gejevi, ne znam, mozda su i vencani) i koji obozavaju zenski tenis (plus Rafu), uglavnom pricaju lose o muskom tenisu (toxic masculinity i slicno su kljucne reci) .

onda jedan tip koji je producent ili slicno na ESPN, a ranije je bio vrlo "istaknut" twiteras, takodje veliki fan zenskog tenisa (i protivnik "toxic masculinity" na ATP).

nemam pojma za Josea (nisam toliko analizirala njegove postove, a ne secam se da je javno ista rekao po tom pitanju, mada je i nebitno).

Ben je veliki ljubitelj Evrovizije, sto je obicno veliki signal da je gej.

jos nekoliko twiterasa sam primetila koji su gejevi, a obozavaju zenski tenis i mrze muski (vrlo interesantno, covek bi pomislio da je obrnut slucaj).

 

pretpostavljam da je onaj Rus Oleg (obozavalac Ane Kurnjikove) takodje gej: on obozava Lukasa Puija, plus ovog sad malog/mladog Belgijanca, a cesto se odusevljava muskom lepotom, kako kod tenisera tako i kod (nekih) sudija (obicno pozadinom). No mislim da je i fan Marijane Veljovic.

Link to comment
Share on other sites

 

8 minutes ago, oko Ibada said:

realno najvece wtf! na slici je makedonska zastava 🇲🇰

a sto se pamele tice verovatno mu je keva rekla da moze pamela al samo na spoljnu stranu vrata ifjunouvotajmin :cigar:

 

 

Meni je palo na pamet da je on to uradio baš iz ifjunouvotajmin razloga.

 

4 minutes ago, wwww said:

Ben je veliki ljubitelj Evrovizije, sto je obicno veliki signal da je gej.

 

@McLeod alert

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ben ne krije da je gej.

 

I to nije problem-problem je pakost i zloba-sad tvituje kako neki klub vrši istragu u vezi SEKSUALNOG uznemiravanja i nasilja, pa ubacuje ATP i Zvereva u priču...

 

Zverev nije optužen za seksualno nasilje, ali to negde u mozgu ostaje...

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, McLeod said:

Evrovizija je najbolji trash i provider cringea ne vidim zasto moras biti gej da uzivas u tome.

sve zavisi kako gledas na Evroviziju.

Po UK se gleda da bi se smejali (valjda ima neki voditelj koji ismeva sve takmicare i to je onda njegov sou).

U Nemackoj je uzimaju za ozbiljno*, kao u "stara, dobra vremena" kad su ucestvovali: Selin Dion, Dzoni Logan, ABBA, Toto Kutunjo, Ricchi e Poveri :classic_biggrin: ,  a od ex-yu: Doris Dragovic, Danijel (Dzuuuuuli :classic_biggrin: , sve s koznom jaknom) , Vlado Kalember i Izolda Barudzija (s onim "skandaloznim" videom :lol_2: ), Vajta, Colic, Dragojevic, Tereza Kesovija, Korni grupa, Pepel in kri, Ambasadori, Novi fosili, Bebi dol, "Hajde da ludujemo" Tajci :lol_2: (izguglala sam da se podsetim :lol_2: ) .

Ne znam tacno od kada je Evrovizija postala opsesija gejeva, ali oni ovu savremenu Evroviziju shvataju vrlo "ozbiljno".

 

 

* i uvek se silno razocaraju kad lose prodju :lol_2:  (sindrom "nas niko ne voli")

Link to comment
Share on other sites

Riva i "Rock me, baby" :lol_2:

u slicnu kategoriju spada i Novi fosili s "Ja sam za ples"

 

elem, meni se svojevremeno svidjala pesmica Sladjane Milosevic i Dada Topica, ali oni valjda nisu prosli dalje.

jedan moj dobar drug je bas voleo Bebi Dol i "Brazil"

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, svi pjevaju said:


 

Ma samo sam ubacio da bih se kasnije mogao nadovezati da me Emilija prije 15-ak godina izljubila za Novu godinu :classic_love::classic_biggrin:

 

Mislim da Boxy naprosto uživa u šta se  tema pretvorila :lol_2:

 

Davno nije bilo ovako zanimljivo, ali makar smo naucili da ono sto pise na gej forumu, da je to nepobitna istina :thumbup:

 

Link to comment
Share on other sites

Fedfanovi su tako godinama pisali po mrezama i uzimali zdravo za gotovo da se Rafa dopinguje, o Novaku i da ne nabrajamo sta sve pisu pa red je malo i besprekornog Fekija nesto da zakaci :classic_smile: meni je njegova kosica na toj fotki nevidjeno smesna a i uopste fotka je fenomenalna :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Boxy said:

 

Davno nije bilo ovako zanimljivo, ali makar smo naucili da ono sto pise na gej forumu, da je to nepobitna istina :thumbup:

 

Ne znam cemu omalovazavanje gej foruma? Ljudi tamo pisu o svemu kao i mi ovde, nisu nista manje vredni od nas. 

Ako bih trebala iz nekog razloga da  u grupi momaka nadjem onog koji je gej ja bih se obratila za pomoc mom prijatelju geju da mi ga pronadje :classic_smile:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...