Jump to content

Vaterpolo


Janne240

Recommended Posts

On 8/6/2019 at 12:01 PM, Poodle Care said:

 

 

Mora da su do sada klubove finansirale nevladine organizacije. :classic_biggrin:

 

I bas me zanima po kojem kriterijumu ce koji klub dobiti koliko novca? Ko se prosecno bude najvise zahvaljivao predsedniku i vladi dobija najvise?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prvi krug kvalifikacija za LŠ, grupa u Šapcu. Pored Šapca i Zvezde igraju i Dinamo Moskva, Oradea, Apolon Smirnis i Galatasaraj. Četiri prvoplasirane ekipe nastavljaju dalje takmičenje u LŠ.

Danas u prvom kolu:

ZVEZDA - Galatasaraj 13:2;

ŠABAC - Dinamo Moskva 9:8;

Oradea - Apolon Smirnis 7:6.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nisu, protivnici u drugom krugu kvalifikacione faze su bili prejaki. Moj komentar gore je pisan za vreme prvog kruga kvalifikacija igranog u Sapcu. Neka me neko ispravi ako gresim, ali mislim da su Crvena Zvezda i Partizan imali 0-28 zbirno u minule dve sezone u LS. Da li Crvena Zvezda i Sabac nastavljaju takmicenje u Kupu Evrope?

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, krzna said:

Nisu, protivnici u drugom krugu kvalifikacione faze su bili prejaki. Moj komentar gore je pisan za vreme prvog kruga kvalifikacija igranog u Sapcu. Neka me neko ispravi ako gresim, ali mislim da su Crvena Zvezda i Partizan imali 0-28 zbirno u minule dve sezone u LS. Da li Crvena Zvezda i Sabac nastavljaju takmicenje u Kupu Evrope?

Ne nastavljaju. Nećemo imati predstavnika ove sezone u Evropi, jer su pored ova dva kluba i Partizan i Radnički ispali iz kvalifikacija za kup Evrope.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

EP je stiglo do 1/8 finala. Parovi: Crna Gora - Turska (Italija čeka pobednika u 1/4 finalu); Rusija - Gruzija (1/4 Mađarska); Nemačka - Španija (1/4 Srbija); Rumunija - Grčka (1/4 Hrvatska). Prva dva para su gornjem, druga dva u donjem delu kostura što se tiče polufinala.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Dug Partizana najmanje 6.5m€?! Kako je uopšte moguće da je toliki dug, to je otprilike novac za preko 15 sezona, i to sa odličnim budžetom. Ako je zaista istina da je samo 80 dece u klubu, to je poražavajuće, nekada su u generaciji imali po dve ekipe. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

VK Crvena zvezda je oscajac kupa Srbije.

 

U finalu je pobedjen KVK Radnicki nakon izvodjenja peteraca. U regularnom delu bilo je 8:8, nakon peteraca 13:12.

 

Sto se tice prvenstva, cetiri ekipe se izdvajaju kao favoriti, uz Crvenu zvezdu i Radnicki iz Kragujevca, tu su i VK Sabac i VK Novi Beograd 11.april.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

VK Crvena zvezda je oscajac kupa Srbije.

 

U finalu je pobedjen KVK Radnicki nakon izvodjenja peteraca. U regularnom delu bilo je 8:8, nakon peteraca 13:12.

 

Sto se tice prvenstva, cetiri ekipe se izdvajaju kao favoriti, uz Crvenu zvezdu i Radnicki iz Kragujevca, tu su i VK Sabac i VK Novi Beograd 11.april.

Ne da se Radnickom protiv nas u finalima 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...