Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

 

 

Platipus Griša 8

@kazi_tibi

Nit je ovo moj profil, nit su ovo moji stavovi, nit sam ovo ja / Bot Čabe Silađija / Az élet szép, s nem temetés / : // Boban, inače.

 

Platipus Griša 8

@kazi_tibi

nemcu ako se ne svidjaju nasa govna neka u njima ne pliva on nego neka pusti nasa deca da plivaju u govnima a nametati da ne plivamo u govnima je najcrnji fasizam kakav nije vidjen od nemacke adolfa hitlera i nemac ima najbolje ideje samo ima jedan problem NECE GA NAROD

12:40 pm · 5 Jun 2022·Twitter for iPhone

 

Platipus Grisa

@kazi_tibi

sirotinja i šušumiga plivaju u dunavu a taj nemac da vredi nesto on bi plivo u pefkohoriju na bazi polu pansiona i imo bi klimu u apartmanu dakle sirotinja da prekine da terorise uspeh

 

Platipus Griša 8

@kazi_tibi

nemac doplivo dunavom u srbiju a jedan ja u beograd air srbijom BOC

 

Platipus Griša 8

@kazi_tibi

moj si beograd došao da čistiš nemče!

 

Platipus Griša 8

@kazi_tibi

to su govna slobode a zapad nam namece kanalizaciju potrosackog drustva

 

Platipus Griša 8

@kazi_tibi

lavrov da donese pet kila pućinovljevih ličnih govana da prospemo u dunav u inat zapadnoj kanalizacionoj soldatesci

 

Platipus Griša 8

@kazi_tibi

kanalizaciju izmislili rimljani a ko je u rimu papa a nemac oce da uvedemo kanalizaciju i sve slucajno?

 

Platipus Griša 8

@kazi_tibi

nismo mi glasali gospodina srpskog aleksandra da bi nam se dovlačio nemački bašibozuk da nam soli pamet da govna ne valjaju … nisu to GMO vakcinisana govna svilenih pedercica ksavijera betela i njegovog civilnog supružnika Gotjea. uvesti vize svima kojima smetaju nasa govna!

 

Platipus Griša 8

@kazi_tibi

bokan, djuka i sarapa da pojedu po tanjir govana ispred nemacke ambasade u znak protesta protiv diktata nemackih gradjana neka vide nemci da se necemo saginjati

 

Platipus Griša 8

@kazi_tibi

dovoditi autobuse dece iz cele srbije i republike srpske i iz berana da seru direktno u dunav da vide nemacki pedercici snagu naseg inata i koliko volimo lslobodu i da bolje govna nego rob!

 

Platipus Griša 8

@kazi_tibi

javite tomasu šibu ako mu je to uopste pravo ime a znamo da radi za mi5 pod sifrom kolibri da svakom ko voli srbiju i medjunarodni pravni poredak su draza i najcrnja domaca govna vise nego nemacka najfinija cokolada koje nema jer se stoji u redovima za brasno sto on zna ali cuti

 

Platipus Griša 8

@kazi_tibi

patriotski je srati u reke

 

Platipus Griša 8

@kazi_tibi

nisu srpska govna u dunavu šaka zobi da ih očisti svaki nemac biolog koji dopliva njime

 

Show more replies

More Tweets

Nemanja Ugrešić

@NemanjaUgresic

·

15h

Bio u Barseloni par dana... Svi voze bicikle, hodaju, idu apa drapa... Sa ozbiljnim bolom u levoj preponi da se na bilo koji način istaknu u odnosu na druge... Jako volim Srbiju i Beograd ali tebra... Mi smo za njih majmuni na početku evolucije čovečanstva…

 

More

© 2022 Twitter, Inc.

Edited by Jezebel
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Marko said:

Whatever, još jedna zaebancija tog tipa kojih ima na sve strane. Ne mislim da je smešno samo meni

 

svakakvih ljudi ima, pa nije teško pronaći istomišljenike.

međutim, tužno je što ti ne kapiraš zašto si uljudno upozoren.

 

ako ništa drugo, neki ljudi romske nacionalnosti redovno pišu na ovom forumu, pa bi možda trebalo njih da upitaš da li je whatever i zašto im nije smešno.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, uini said:

 

svakakvih ljudi ima, pa nije teško pronaći istomišljenike.

međutim, tužno je što ti ne kapiraš zašto si uljudno upozoren.

 

ako ništa drugo, neki ljudi romske nacionalnosti redovno pišu na ovom forumu, pa bi možda trebalo njih da upitaš da li je whatever i zašto im nije smešno.

 

Naslov teme kaže zaebancija. Tako i tretiram ovo. A nigde na forumu nisam video da je samo i isključivo PG-13 content prihvatljiv, o ma kojoj temi se radilo. Kad naletim na nešto ovog tipa, ako mi je smešno verovatno ću okačiti. Mislim da sam zato par puta i pitao gde je pravilnik foruma, i deo istog koji pojašnjava ovo, tj jasno razdvaja šta je dozvoljeno a šta ne.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Avda Zekić said:

...
3380825e345b76588fc928fed59d5f7f.jpg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Ups...ali morao sam, ako je baš, baš...nek briše moderacija...
35f1c50ed614c701afdd01df6960cef0.jpg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Ma zašto da briše, ovo je ultimativni South Park fazon, gde ga nađe... :roflmao: 

 

Da li je ovo stvarno ili je fotošop? :roflmao::roflmao:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...