Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

4 minutes ago, mare80 said:

Druze,ne mogu ti odati lokaciju, ako saznaju postavice mi 5G antenu u dvoriste... Stroga konspiracija...😀

Postujem, tako treba.

Al ako ovoliko putujes, pre ce ti reptilijanci doci nego 5G😉

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angelia said:

Veruj mi ni da 47 nije bila nesto bolja :classic_smile: Ah uspomene... a Lastu necu ni da pominjem

Sad normalnije funkcioniše 😁 A i 94 su produžili do Resnika, pa je manje gužve u 47 😁

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, mare80 said:

Druze,ne mogu ti odati lokaciju, ako saznaju postavice mi 5G antenu u dvoriste... Stroga konspiracija...😀

Ja mogu da nagadjam :classic_smile: posto znam ljude koji su putovali tu liniju otprilike

25 minutes ago, Green23 said:

Sad normalnije funkcioniše 😁 A i 94 su produžili do Resnika, pa je manje gužve u 47 😁

Nemam pojma sta je 94, ili se ne secam ili to u moje vreme nije bilo :lol_2: jbte al sam matora

47 bila ono na jednoj nozi ko flamingo sam bila par godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Angelia said:

 

Nemam pojma sta je 94, ili se ne secam ili to u moje vreme nije bilo :lol_2: jbte al sam matora

47 bila ono na jednoj nozi ko flamingo sam bila par godina.

Ranije je bila Miljakovac-Blok45 😄 Sad ima čak i bg voz iz Resnika, pa je dosta rasterećena linija, ali dok sam išao u srednju.... Ja sam iz Resnika, tako da sve što je ispod 45 minuta u prepunoj 47ci do Slavije je bingo 😄 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Ranije je bila Miljakovac-Blok45 😄 Sad ima čak i bg voz iz Resnika, pa je dosta rasterećena linija, ali dok sam išao u srednju.... Ja sam iz Resnika, tako da sve što je ispod 45 minuta u prepunoj 47ci do Slavije je bingo 😄 

Srednja, isto iz Resnika isla. Sa Miljakovca isla 48 koliko se secam....Ah moje srece kad sam presla na Kanarevo brdo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Angelia said:

Srednja, isto iz Resnika isla. Sa Miljakovca isla 48 koliko se secam....Ah moje srece kad sam presla na Kanarevo brdo

Onaj ko nije išao tom rutom, ne zna koliko znači kada si na Kanarevom i tih 15 minuta između Resnika i Kanarevog :lol_2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Green23 said:

Ranije je bila Miljakovac-Blok45 😄 Sad ima čak i bg voz iz Resnika, pa je dosta rasterećena linija, ali dok sam išao u srednju.... Ja sam iz Resnika, tako da sve što je ispod 45 minuta u prepunoj 47ci do Slavije je bingo 😄 


Do Vuka ili skroz do Zemuna preko Prokopa? 
Pre 25 godina je bila u sustini dobra ideja, sa tri kraka od centra prema Resniku, Zemunu i Pancevu. Problem je sto nisu imali dovoljno garnitura da voze cesce.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Kronostime said:

Eh, ne znas ti kakvo je uzivanje voziti se BG 50-icom na posao i s posla.:lol_2:

 

Još bolje je bilo sa 16 & 65com ( ili 83 koja od CK do Krsta putuje kao medjugradski do KSa ... Početak studentskih dana 😴 ) ako imaš sreće da "udjes" u iste u povratku sa posla na NBGD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...