Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

53 minutes ago, uvrnuto said:

Ne znam je l' znate šta je Polumenta generator. Jedna fenomenalna stvar! 😄 Mislim da sam kačio u kafani na starom forumu. 
Uglavnom, palo mi na pamet da bih isto tako mogao da napravim teorija zavere generator.

 

http://polumenta.radioni.ca/l

 

Odlicna ideja, to bih voleo da vidim :thumbsup:. Ako se odlucis da nesto kucnes mozda ti moze biti od pomoci i ovaj Dada Engine za generisanje radnom teksta po musti koju mu zadas, tamo u folderu "scripts" imas razne primere, za tvoj pakleni plan mozda najbolje moze posluziti ovaj kod za "crackpot rant generator", meni je bio nazabavniji bio genrator postmodernih tekstova, evo kako izgleda kad se ranuje (cak generise i literaturu) :

 

http://www.elsewhere.org/journal/pomo/

Edited by bohumilo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, laki perkos said:

Ovo u Frankfurtu mora da su naši gastosi koji se speemaju za valjanje prvomajskom blatu.

 

Jedino logicno objasnjenje...treba i tamo poslati jednog Kona, dokonu i ostale dok se nije otrglo kontroli i ugrozilo domacine...

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

@uini Ma kapiram ja to, nagledao sam ih se licno na svim kontinentima na kojima sam boravio...no me ovde ubedjuju da je to samo za nas rezervisano, s toga moramo biti zakljucani u obore svaki vikend po 3-4 dana...posto, ako tako ne bude...imacemo 100k mrtvih i mutant spanskog i italijanskog scenarija...

Edited by ZiS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa sajta nova s....

"Neimenovani penzioner je bio u nabavci i time prekršio meru zabrane kretanja za lica starija od 65 godina. Ali to nije sve, pokazao je izuzetne vozačke sposobnosti i iza sebe ostavio policajce koji su se u jurnjavi prevrnuli na krov . Saobraćajna nezgoda se dogodila u Ulici kneza Milete kod supremarketa “Lidl”. U tumbanju nije bilo povređenih, automobil je gotovo uništen a penzioner je pobegao".

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...