Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

Reakcija prosečnog Srbina na ukidanje vanrednog stanja:

- Ženo, si čula ukinuše vanredno stanje...

- Jel? Toooooo.... Bravoooo... Pobedaaaa... Dobro, i šta sad?

- Ništa, daj daljinac čuo sam ima dobar film večeras na TV-u....

Edited by Azazelkg
Link to comment
Share on other sites

Zašto zapostavljate punjene tikvice. Sa malo pavlake za klasu bolje i od sarme i od punjenih paprika [emoji846]
Sarma sa domaćim renom i nešto mlevenog bibera je Heavy Metal i teško da nešto može biti bolje od toga za celu klasu...čak ni njena Pop Rock rođaka iz grada - punjena tikvica...sve i da se našminka pavlakom.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Projekt “ Jedan narod, jedna drzava, jedan vodja” se sprovodi vec toliko godina i mi ocekujemo neku decentralizaciju?

Lokalni serifi ne smeju da pisaju bez dozvole iz BG, moraju svi da imaju iste tesne kosulje i ista tesna odela a da oni nesto organizuju i sprovode?

Likovi koji se snimaju prilikom otvaranja semafora i kontejnera. Kojima je najveci politicki uspeh kad Vodja dodje u posetu.

Aj ne zajebavajte se.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, CLakiSH said:

Projekt “ Jedan narod, jedna drzava, jedan vodja” se sprovodi vec toliko godina i mi ocekujemo neku decentralizaciju?

Lokalni serifi ne smeju da pisaju bez dozvole iz BG, moraju svi da imaju iste tesne kosulje i ista tesna odela a da oni nesto organizuju i sprovode?

Likovi koji se snimaju prilikom otvaranja semafora i kontejnera. Kojima je najveci politicki uspeh kad Vodja dodje u posetu.

Aj ne zajebavajte se.

 

Više puta, na raznim temama sam postavljo niškog gradelnačenika, obratite pažnju na poslenjih 50-ak sekundi, i sve će biti jasno.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Constantin said:

Mi u Nišu nemamo pametnih glava....mi nemamo ni "niških glava" na čelu Grada su nam "uvezeni" kadrovi...većnici najuticajniji. Ne samo što nisu iz Niša, nego nisu ni iz Srbije...ako to mogu da podvučem a da ne izgleda ružno. Ali je fakat.

 

Odakle su :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 koji lebdi said:

 

Izvini, ja kao autenticni Vojvodjanin uvekverovati u ideju autonomije i decentralizacije. Ako ne moze drugacije - da se pakujemo i svako svojim putem.

 

 

 

Inace sam tamo sa juga blizu @Constantin, a ovde sam se prizetio.

 

da iskoristimo tvoje iskustvo kad krenemo da formiramo AP Južna Srbija :61:

 

......Tabla sa natpisom 'AP Južna Srbija'

 

 

4 minutes ago, Amigo said:

 

Odakle su :smiley33:

Crna Gora - Mojkovac, BiH - Sarajevo, Priština, Skoplje, Aleksinac....

 

Gradonačelnik Mojkovac...

Miloš Banđur - Priština

Branislav Kačar - Sarajevo

 

Ova dvojica su najuticajniji kod Bulatovića, Gradonačlnika...invalidskog vojnog penzionera.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Constantin said:

 

da iskoristimo tvoje iskustvo kad krenemo da formiramo AP Južna Srbija :61:

 

......Tabla sa natpisom 'AP Južna Srbija'

 

 

Crna Gora - Mojkovac, BiH - Sarajevo, Priština, Skoplje, Aleksinac....

 

Gradonačelnik Mojkovac...

Miloš Banđur - Priština

Branislav Kačar - Sarajevo

 

Ova dvojica su najuticajniji kod Bulatovića, Gradonačlnika...invalidskog vojnog penzionera.

 

Ma oni su ti sada veci katol... ovaj Nislije od Zorana Zivkovica :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Constantin said:

 

da iskoristimo tvoje iskustvo kad krenemo da formiramo AP Južna Srbija :61:

 

......Tabla sa natpisom 'AP Južna Srbija'

 

 

Crna Gora - Mojkovac, BiH - Sarajevo, Priština, Skoplje, Aleksinac....

 

Gradonačelnik Mojkovac...

Miloš Banđur - Priština

Branislav Kačar - Sarajevo

 

Ova dvojica su najuticajniji kod Bulatovića, Gradonačlnika...invalidskog vojnog penzionera.

Ajde nemoj da kukate, bez pridošlica Niš bi imao dve tri ulice ovako ste prodali sve njive po durlani, vrezine i novom selu i napunili dzepove. Banđur nije iz Pristine vec iz okolice, inače poreklom Likota

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Constantin said:

Koji je u Beogradu...

 

Pošaljete sve u Beograd, onda se žaliti što Beograd odlučuje, a ti koji odlučuju, i o Beogradu i o SVB, skupljeni s koca i s konopca.😄

 

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, laki perkos said:

Ajde nemoj da kukate, bez pridošlica Niš bi imao dve tri ulice ovako ste prodali sve njive po durlani, vrezine i novom selu i napunili dzepove. Banđur nije iz Pristine vec iz okolice, inače poreklom Likota

A tih priča sam se naslušao po slavama kako da oni nisu došli ništa od Niša ne bi bilo, i da oni drže Niš...vidim, procvetali smo. Zato sam batalio slave. Novo selo drže Labljani još posle II svetskog rata, ovi novokomponovani đivđani su zauzeli Bulevar i Duvanište, a Gnjilanci Čalije. Da drže Niš-drže, ali samo što se tiče radnih mesta. Nije džabe onaj vic "Šta radi Nišlija od 7-9 ujutru- gleda kako kosovari idu na posao".....(ja i ti znamo šta znači kosovar i zašto tako kažu u vicu)...Znači..kad uđeš u Distribuciju, Klinički centar, Telekom....ako nekog nisi sreo na korzo od Granda do Pozorišta ili R.K.Grmija godinama...tu će ga sretneš. :smiley53:  kao svojevremeno Nišliju u Stavros....oteraste nam svi Bugari iz Niš :bravo:

 

Ti li imaš "follow" buton u browseru naštelovano na reč Priština :writing:  

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

A tih priča sam se naslušao po slavama kako da oni nisu došli ništa od Niša ne bi bilo, i da oni drže Niš...vidim, procvetali smo. Zato sam batalio slave. Novo selo drže Labljani još posle II svetskog rata, ovi novokomponovani đivđani su zauzeli Bulevar i Duvanište, a Gnjilanci Čalije. Da drže Niš-drže, ali samo što se tiče radnih mesta. Nije džabe onaj vic "Šta radi Nišlija od 7-9 ujutru- gleda kako kosovari idu na posao".....(ja i ti znamo šta znači kosovar i zašto tako kažu u vicu)...Znači..kad uđeš u Distribuciju, Klinički centar, Telekom....ako nekog nisi sreo na korzo od Granda do Pozorišta ili R.K.Grmija godinama...tu će ga sretneš. :smiley53:  kao svojevremeno Nišliju u Stavros....oteraste nam svi Bugari iz Niš :bravo:

 

Ti li imaš "follow" buton u browseru naštelovano na reč Priština :writing:  

Samo niste dosledni,kad se uzimale pare za razne prdipoline oko Niša nisu vam smetali dođoši sa Kosova ali kad ih vidite rade u nekoj sluzbi tad izbija osip. Niko od nas nije novozaposlen ni u EPS ni u Telekomu , samo preuzeti na novim lokacijama iz matične firme. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, laki perkos said:

Samo niste dosledni,kad se uzimale pare za razne prdipoline oko Niša nisu vam smetali dođoši sa Kosova ali kad ih vidite rade u nekoj sluzbi tad izbija osip. Niko od nas nije novozaposlen ni u EPS ni u Telekomu , samo preuzeti na novim lokacijama iz matične firme. 

Bravo Pero...svaka ti čast, a ja sam retardiran. OK...

 

edit: Valjda smo završili s ovom temom...ja sam pričao o vlasti, a ti klizeći, đonom, s leđa....neka više.

Edited by Constantin
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...