Jump to content

Treba ostati psihofizicki zdrav i prav! :)


kalistenika u rutini

Recommended Posts

4 hours ago, Akiro said:

Jel ti to pogled? Ako jeste, blago tebi. Još da je neke vode (reke, jezerca, u idealnom slučaju mora) bila bi potpuna milina. 😎

Bar da je!

Provozala se nekih 37 km po padinama Fruske Gore, napunila baterije za predstojeci zatvor....usput razmisljala kako bi bilo lepo imati neki salasic ovako negde.  Ima u blizini par jezera....

 

edit: typo (predstojeci)

Edited by Sunshine State
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako i sam naziv tebe kaze vrlo je vazno ostati zdrav u svim segmentima ljudske licnosti, a jedan od najboljih lekova je setnja do najblizeg malo veceg parka, vreme da bude iznad 20C, uzmete flasicu vode i jedan sladoled, sednete na klupu i uzivate u divnom danu prolecnom suncu, prosto osetite kako vas vam vitamin D ulazi kroz sve pore, vaseg tela koje vapi za svezim vazduhom... Zivot je cudo Perice kaze Mija Aleksic, zivot je cudo...

 

Spoiler

Sunce ti zarko uzeo da prosetam lep dan kad ono kao u @CLakiSH  -ovom snu (a i snu nas ostalih) ... pa to se poskidalo, to se uteglo u bermude, u suknjice, to sunca ramena... gledam kao najgori klinac, jos lizem sladoled... izolacija braco uzela danak 

Lick yes GIF on GIFER - by Kazigami

 

  • Like 4
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

drzao sam se ok do skoro ali dani su sve duzi a ja sam sve ludji

 

vidim sebe u 2030-toj kako teram zapregu dok pored mene sedi Nestorovic i mase retkim prolaznicima dok ja urlam bring out your dead a Vucicev pateticni bariton iz zvucnika jednog od malobrojnih preostalih tranzistora u jugoistocnoj Evropi najavljuje ulazak u kljucnu nedelju

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sunshine State said:

Bar da je!

Provozala se nekih 37 km po padinama Fruske Gore, napunila baterije za prestojeci zatvor....usput razmisljala kako bi bilo lepo imati neki salasic ovako negde.  Ima u blizini par jezera....

 

Baš ti zavidim. Ja sam "punio baterije" čekajući dostavu Maxija, koja je umesto do 12 došla u pola tri i dok se to sve istretiralo eto već 16h i stigao samo kratko do najbližeg parka. Od sutra vitamin D samo na terasi, a u utorak kada nas puštaju opet na slobodu se vreme kvari.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Akiro said:

 

Baš ti zavidim. Ja sam "punio baterije" čekajući dostavu Maxija, koja je umesto do 12 došla u pola tri i dok se to sve istretiralo eto već 16h i stigao samo kratko do najbližeg parka. Od sutra vitamin D samo na terasi, a u utorak kada nas puštaju opet na slobodu se vreme kvari.

U Vojvodini vec od nedelje popodne pogorsanje vremena, a meni svejedno, jer moj office (Nemacka) ne slavi pravoslavni Uskrs, pa u ponedeljak radim 😄

 

Trebalo je danas da otputujem kuci na Floridu na 3 nedelje, ali nista od toga, ja u Srbiji u zatvoru 😞  Nadam se da mi oktobarski put na FL nece biti sjeban kao ovaj. I da cu ga docekati u zdravlju i veselju! 

 

Fri Apr 17 Amsterdam  to  Tampa
AMS to TPA
mail?url=https%3A%2F%2Fwww.priceline.com%2Fsam%2Fair%2Fcarrier_logos%2FairLogo_DLsm.gif&t=1587164295&ymreqid=38c261fc-b4fd-ed29-1c22-1b0000014500&sig=G6vBYo3vL9s1ykbO3ut34A--~C
01:00 PM - 05:33 PM
Delta Air Lines Flight 77
10h 33m, 4,601 miles
 
 
Depart: Schipol Airport (AMS), Amsterdam
Arrive: Tampa Intl Airport (TPA), Tampa
 

 

Sta bi s vasom prijateljicom sto je isla kod zubara - je l' ok?

Edited by Sunshine State
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sunshine State said:

U Vojvodini vec od nedelje popodne pogorsanje vremena, a meni svejedno, jer moj office (Nemacka) ne slavi pravoslavni Uskrs, pa u ponedeljak radim 😄

 

Trebalo je danas da otputujem kuci na Floridu na 3 nedelje, ali nista od toga, ja u Srbiji u zatvoru 😞  Nadam se da mi oktobarski put na FL nece biti sjeban kao ovaj. I da cu ga docekati u zdravlju i veselju! 

 

Sta bi s vasom prijateljicom sto je isla kod zubara - je l' ok?

 

Nahvatala je supruga najzad. Otišla kod drugog zubara jer joj je bio bliži. 🙂  A otišla je tačno 20. marta. "Uvoznik iz Milana" je bio kod ovog tu negde 20.-22. Mogla je da ga nabode baš na isti dan možda. Dobro je, to je baš bila briga.

 

Navijam ti za Floridu i to u punom zdravlju i veselju sa što manje sećanja na ovaj period ovde.😎

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Referent said:

@Akiro

Zubar iz Novog Sada, što su ga napali da je lečio zaražen?

 

Ne, zubar sa Dorćola, koji je ni kriv ni dužan zaražen od gastoske budaletine iz Milana, koga je mrzelo da poštuje samoizolaciju.

Edited by Akiro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/19/2020 at 2:29 PM, ZiS said:

Vaistinu Voskrese!...ili sto bi ovaj od Lebdeceg Lakija rekao...krajsler nesto  😁 U svakom slucaju da smo zdravi, za ostalo cemo lako...

 

To mi je zemljak, njegov bratac mi je dobar drug. Doduse i mene ima na jutjubu i na erteesovima, ali zbog ovog klipa se ipak osecam kao da poznajem jednu selebriti osobu 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Amigo said:

 

Zar zubarima nisu zabranili da rade?

 

Nemam pojma. Ovo se desilo tu negde oko 20 marta. Stvarno ne znam, da li im je tada bilo zabranjeno da rade ili ne. Mislim da je postojala samo preporuka da se primaju samo hitni slučajevi. Nezavisno od toga, da li je zubar samo bio human ili alav na pare (pošto sam siguran da će se javiti pametnjakovići sa tom tezom), to ni u čemu ne abolira bezobzirnu stoku, koja je ignorisala obavezu samoizolacije i uništila celu jednu porodicu i ko zna koliko još ljudi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 koji lebdi said:

 

To mi je zemljak, njegov bratac mi je dobar drug. Doduse i mene ima na jutjubu i na erteesovima, ali zbog ovog klipa se ipak osecam kao da poznajem jednu selebriti osobu 🙂

?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...