Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Britney je posebna priča, devojčica sa juga koja, čini se nije imala pauzu, od  prvih časova plesa i pevanja, preko Mickey Mouse Cluba, pa do eksplozije na prelazu milenijuma sa hitovima "Oops!...I did it again" i "...Baby one more time" i nadalje. Teniseri bar imaju tu zimsku pauzu i doziranje/biranje turnira, kao i odlučivanje u hodu što se tiče učešća na takmičenjima i drugih pojavljivanja u javnosti. Dok megapopularni celebrity u show bizu je rezervisan za celu 2023/2024 npr. Naravno kad im para nikad dosta rekao bi neko, i sve je to nehumano, rekao bi neko drugi, ali nije ritam baš isti za sve globalne zvezde, ipak zavisi  čime se bave.

Edited by Marko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ni on sam ne veruje u ovo sto je izjavio. 

Za mene je Beretini novi Cilic. 

Mozda mu se namesti da uzme neki slem kao i Caru ali nista velicanstveno nece napraviti u zivoti. On nema glavu za velika dela. 

Mada... kazu ljudi da iza svakog uspesnog muskarca stoji jaka zena, mozda uz pomoc baby Mirke

Spoiler

DhPXCB9.jpg

uspe da se domogne jos nekog finala  :classic_smile:

 

Link to comment
Share on other sites

ma jok, gde bi on. samo se cudi kako to njegovi protivnici postanu drugi igraci kad izadju iz svlacionice ili im lekar ukaze pomoc, pita se da li imaju ili nemaju povrede...

:classic_rolleyes:

 

u svakom slucaju bice zabavno na LC, morace Fed, sve s stakama, da leti za Boston da ih drzi razdvojene da se ne pobiju u svlacionici (posto ne verujem da je Borg u stanju to da uradi i da ih drzi pod kontrolom).

Link to comment
Share on other sites

E-mPxV8XIAIF_f9?format=png&name=medium

 

na ESPN-u su ga specificno pitali oko toga sto su dvojica crnaca igrala na najvecem stadionu koji nosi ime po crncu, tj. ocekivali su neki komentar oko rase, ali Felix je i kod njih u komentaru ostao na generalnim opaskama.
 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...