Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Interesantno da ovaj članak proziva samo Naominog agenta a Bena neće da imenuju. Agent je makar radio svoj posao, a Ben je po običaju pravio od muve slona. Doduše možda on i smatra da mu je to posao, pošto se tenisom kao sportom ni ne bavi.

Link to comment
Share on other sites

Rusi su vrlo cesto neverovatni patrioti, vole svoju zemlju iz sve snage, imam ovde par poznanika i kolega koji su vec treca generacija rusa koji su u Fra, svi pricaju ruski i uce svoju decu ruski i samo pod moranje zbog administracije menjaju drzavljanstvo;

Francuzi Medu naprimer vrlo svojataju mogao bi da uzme fra pasos  bili bi francuzi najsrecniji ali mislim da rusi ne dozvoljavaju duplo drzavljanstvo (kao i nemci).

Francuzi dozvoljavaju uopste ih ne interesuje da li imas jos neko drzavljanstvo.

Link to comment
Share on other sites

Quote

“Io mi auguro solamente di non dover vedere Roger Federer troppo lontano dai livelli che gli competono. È una sensazione che ho sperimentato in prima persona, so benissimo quanto sia frustrante

 

Quote

“È difficile guardare Andy in questa fase della sua carriera. Ammiro la sua tenacia e la sua volontà di non mollare, ma sappiamo tutti benissimo che non è quello il posto che gli compete. Federer è stato bravissimo a gestirsi in tutti questi anni, non è un caso che sia rimasto al vertice per un tempo così lungo. Adesso però ha 40 anni, che è come se fossero 65 per un lavoratore normale”

 

https://www.tennisworlditalia.com/tennis/news/Roger_Federer/76921/mcenroe-non-vorrei-vedere-roger-federer-precipitare-al-numero-30-o-40-atp-/

 

Link to comment
Share on other sites

a sto se sad uso pravnici prepucavaju po tw, pa ko ce da razume sta je zverev razumeo i sta su mu advokati dali da nauci i izjavi.:smiley5:

 

Quote

FloridaDame

 

His statement says that the court granted a preliminary injunction, which (in the US & most likely Germany) means that the court determined in a preliminary hearing that he would likely win on the merits at trial. That's one of the criteria for granting a PI. 1/2

 

Matt Hilley

 

This is not true. An injunction is to preserve the rights of both parties *until* a final judgment. He has right to due process. God half the rubbish made up on Twitter about law today.

 

FloridaDame

 

Oh my, somebody would flunk the bar exam. If you don't believe me, just check the criteria for being granted a PI in the US.

 

Matt Hilley

 

He has to have a valid claim but that claim could be she can’t prove anything, which we all know could be difficult anyway. So you’re talking rubbish. We also don’t know if he even has an injunction! He has said they said it wasn’t true!

 

FloridaDame

 

His statement says that the PI was granted.

 

Matt Hilley

 

It also said the court ruled it was all lies and she wrote on Instagram immediately after so let’s not pretend anything he says is true right now.

 

Link to comment
Share on other sites

Kakva smecarka, prosto neverovatno

Sto je najgore ohrabruje sve buduce sponzoruse da podju istim putem i da objavljuju prljav vesh iz ljubavne veze, a oboje su jos jebeni klinci i za mene, u pokusaju da se dosegne medijska paznja, popularnost, polozaj zrtve i da se oblati bivsi partner. Najbolje je da za to sluze statusi na fejsu, nema dalje

 

 Zna se to iz cije kuhinje dolazi, sve da se mentalno unervozi Noloov najveci konkurent za pehar 😛  

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Boxy said:

Meni samo nije jasno zasto ga ona ne tuzi, nego prodaje pricu ni manje ni vise jednom Rotenbergu. 

 

Da se prikljucim raspravi...

 

Ona ga nije tuzila ni za sta jer je, kad je sve doslo u javnost, rekla da nece nista od njega jer hoce da dete podigne sama, bez kontakta s njim.

Ako bi nesto placao, onda bi Zverev mogao da zahteva i neka roditeljska prava.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, delgado said:

Kakva smecarka, prosto neverovatno

Sto je najgore ohrabruje sve buduce sponzoruse da podju istim putem i da objavljuju prljav vesh iz ljubavne veze, a oboje su jos jebeni klinci i za mene, u pokusaju da se dosegne medijska paznja, popularnost, polozaj zrtve i da se oblati bivsi partner. Najbolje je da za to sluze statusi na fejsu, nema dalje

 

 Zna se to iz cije kuhinje dolazi, sve da se mentalno unervozi Noloov najveci konkurent za pehar 😛  

Ona ima pravo da bude sponzoruša N puta on nema pravo da je zlostavlja NI JE DNOM, to utuvi u glavu- i kakva crna deca, mladi ljudi...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

E90aMm2WEAQOLwW?format=jpg&name=large

 

"ja se ne bojim ni tebe, ni tvoje porodice, ni tvog tima advokata. koji su ocigledo ucutkali sve medije u Nemackoj o mom clanku, ali posle tvoje izjave desetine clanaka je objavljeno o tome kako si dobio na sudu o kleveti. Zasto ja ne znam nista o toj presudi/sudu? Ili tvoji advokati nemaju moj broj?

Sav tvoj uspeh i novac ti nece pomoci da me ucutkas i ti to znas. Ja sam rekla istinu, a ti ces na sudu pokusati da dobijes laganjem? Lep pokusaj zastrasivanja, ali pose sve nase istorije ja se nicega ne bojim"

 

Which apparently made all the media in Germany keep silent about my article, but after your statement, dozens of articles are published about how you won the libel court. Why don't I know anything about this judge? Or your lawyers don't have my number?

All your success and money won't help you shut me up, and you know that. I told the truth, and you will try to win by lying in court?

Nice try to intimidate, but after all our history, I have nothing to fear.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  

56 minutes ago, zoran59 said:

 

Da se prikljucim raspravi...

 

Ona ga nije tuzila ni za sta jer je, kad je sve doslo u javnost, rekla da nece nista od njega jer hoce da dete podigne sama, bez kontakta s njim.

Ako bi nesto placao, onda bi Zverev mogao da zahteva i neka roditeljska prava.

 

 

53 minutes ago, alcesta said:

Pa nije to ta, optužuje ga druga  bivša s kojom nema dete.

A s ovom Brendom se dogovorio i omogućila mu je da viđa dete, sad kakvi su im stvarno odnosi Bog zna ali ona ga nije optuživala za nasilje.

 

Sharipova je bila s njim pre ove Brende. prema Benovom clanku, kada su se ovi posvadjali/raskinuli u Shangaju, 3 sedmice kasnije, tokom mastersa u Parizu, u Sasinom boksu je sedela Brenda. a Sharipova onda tvrdi da ju je Zverev zaprosio posle toga (putem video kontakta), dok je s Fedom bio na turneji u Juznoj Americi, pri cemu je Benu kao dokaz prilozila sliku chata s gospodjom koja joj je pomogla u NY i Shangaju (valjda neka maceha njenog prijatelja, ja sam shvatila da je Ruskinja) - chat na engleskom!

 

Ako me secanje dobro sluzi, prosle godine kad je Brenda objavila da je trudna s Zverevim, odmah se javila Sharipova i iznela ove optuzbe.

 

tako da - ko ce im znati o cemu se ovde radi.

 

Inace, Brenda je valjda objavila na valjda instagramu kratki video gde se ona (i bebac) vesele njegovoj zlatnoj medalji, kao i neki video gde im se Zverev javlja s medaljom i svi zajedno se kao vesele medalji (videla sam negde te video snimke, ali sad me mrzi da trazim). Tako da ocigledno su regulisali to oko deteta (iako njih dvoje nisu zajedno).

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...