Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

 

Quote

Was it strange that he went all the way back to Spain to have ‘his’ medical team check him out when he was in so much pain and had trouble breathing?

 

Quote

With dizziness, breathing issues, chest pain and multiple ailments etc. I'm very surprised that Rafa went on a 12 hour flight to get assessed by his medical team in Spain. You would think he would get all the checks/tests/scans done ASAP in the US before taking a long flight.

 

Link to comment
Share on other sites

ne, nego je totalno cudno sto covek ima bolove u grudima i leti za Spaniju da ga tamoslji lekar pregleda, umesto da ode kod najblizeg specijaliste u USA. Nije da USA nema specijaliste za svaku boljku. Zasto - to samo on zna.

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.news.com.au/sport/tennis/world-no1-ash-bartys-shock-retirement-set-to-cost-tennis-australia-tens-of-millions-of-dollars-in-next-broadcast-deal/news-story/c35bfa9d42e08640a69f56ba9012199f

 

World No.1 Ash Barty’s shock retirement set to cost Tennis Australia tens of millions of dollars in next broadcast deal

 

Tennis Australia’s (TA) current broadcast deal with Nine, which expires in 2024, is $300m across five years but there were suggestions in the Australian Open aftermath that a $100m-a-year deal could be possible.

That was based not only on Barty’s presence but also Channel 7’s potential challenge to grab the rights back.

 

The sports rights expert said the most likely scenario was closer to status quo with Barty retiring and all-time greats Roger Federer, Rafael Nadal and Novak Djokovic likely to follow suit in the near future.

 

“Then on the men’s side, once you take out Djokovic, Nadal and Federer, the superstars are gone. (Daniil) Medvedev is certainly there but he’s not of the same sort of ilk.”

 

:wink2:

Link to comment
Share on other sites

On 3/21/2022 at 11:25 PM, wwww said:

Kecmanovic ne radi vise s Nalbandijanom, Troicki mu je u timu (info iz Wish&Go).

Wish & Go opet nemaju pojma: eno ga Nalbandijan u Kecmanovicevom boksu. Vise im se ni za informacije o srpskim teniserima ne moze verovati.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, wwww said:

Wish & Go opet nemaju pojma: eno ga Nalbandijan u Kecmanovicevom boksu. Vise im se ni za informacije o srpskim teniserima ne moze verovati.

 

sinoc je reziser jedno 20 ili 30 puta prikazao Nalbandijana i Misin boks a Govedarica svo to vreme cutao ko zaliven ... u maniru kolege Vishkovica kad kamerman pikira Srkija Djokovica.

kako li samo te likove roka ego i sujeta, a ovamo neka fol kuloca i blejica u podkastima 😴  mada ih uopste nisam slusao ove godine,(pointless) mislim da zadnja emisija da valja bese sa P.Popovicem i jos nekim teniskim trenerom..  ostalo, trla baba lan

Link to comment
Share on other sites

oni to odradjuju na prethodno znanje: Govedarica ocigledno zna kako se koji udarac izvodi sa sve mehanikom iza toga :classic_biggrin: , a Viskovic na staru slavu. uopste ne prate zbivanja, vec se informisu na sajtu SK (kad neko prenese neki strani clanak/twit ili Ozmo uradi neki intervju). meni je totalno nepojmljivo da oni nemaju nekakve veze s srpskim teniserima i njihovim stabovima da dobiju prave (insajderske) informacije o stanju stvari, nego Viskovic lupa ovo za Nalbandijana (neko na twiteru izvalio da Nalbandijan nije vise s Kecmanovicem posto nije isao u IW, cak mislim i da sam videla taj twit). Umesto da im podcast bude prvenstveno mesto gde ljubitelji tenisa na ex-yu prostorima mogu da se informisu o teniserima s ex-yu prostora, ono sto ne mozemo sami da nadjemo na twiteru i internetu, oni tu sad snimaju caskanje uz kaficu o tv serijama, knjigama beletristike i svakojakim drugim glupostima (da ne kazem: o fudbalu :classic_biggrin::wicked: ) .

umesto da vide da se povezu s npr. stabovima Lajovica i Djerea da vide sta se desava s njima, zasto su u krizi, ko ih trenira sad... evo tek pre dan-dva cusmo sta se desava s Olgom i Ninom, kad su same objavile na SM. mogli bi malo da popricaju i sta radi sad Zimonjic, pa dokle je stigao Tipsarevic s njegovim aktivnostima, sta planira Troicki...

 

najbolja 2 podcasta u poslednje vreme su im bila kad su im gosti bili Matic i Pavic i onaj s Ozmom.

 

a tek sto mi idu na zivce sto se nisu informisali oko bodovanja i rang lista tokom pandemije, pa da ljudima objasne stanje stvari, a ne da ih dodatno sludjuju netacnim izjavama. :furious: 90% ljudi ovde na forumu su informisaniji o situaciji od njih dvojice.

 

Ozmo je jedini ozbiljni teniski novinar u Srbiji (a da ja znam).

Link to comment
Share on other sites

Toliko puta odvale glupost, daju neku netacnu informaciju i iznerviraju me, ali ne vredi ni slati komentar jer to oni nikad nece procitati.

Ozmo treba da bude stalni clan tog podkasta, onda bi to zaista bio teniski podkast, sa pravim i proverenim informacijama.

Ovako je zaista veci deo vremena trla baba lan...

 

Link to comment
Share on other sites

Da je iz ovog udarca nekog pogodio u glavu, najmanji problem bi bila diskvalifikacija.

Ali ako ti ne vidis da je loptica otisla nebu pod oblake i da bukvalno nikog nije mogao da povredi (osim vazduha), onda jbg.

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa reketom i dečakom...

 

Ako sam se do sada i primao da je Đoković na USO diskvalifikovan popravlima, sada mi je jasno da su ga isključivo skinuli kao osvetu za organizaciju koja proba da drma kavez ATPu.

 

I dalje je to njegova greška kad se bavi glupostima umesto fokusa na bitno 🙂

Edited by CheshireCat
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, CheshireCat said:

Ovo sa reketom i dečakom...

 

Ako sam se do sada i primao da je Đoković na USO diskvalifikovan popravlima, sada mi je jasno da su ga isključivo skinuli kao osvetu za organizaciju koja proba da drma kavez ATPu.

 

I dalje je to njegova greška kad se bavi glupostima umesto fokusa na bitno 🙂

Apsolutno. Kontinuitet izivljavanja se nastavio u Australiji. Najbolje da ga ubace u paket sa ruskim igracima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Boxy said:

Da je iz ovog udarca nekog pogodio u glavu, najmanji problem bi bila diskvalifikacija.

Ali ako ti ne vidis da je loptica otisla nebu pod oblake i da bukvalno nikog nije mogao da povredi (osim vazduha), onda jbg.

A i ovaj u Majamiju je povredio vazduh. Da li bi Feda izbacili da je uradio ono sto i Nole? Na sta bi se kladila? Ja bih sve stavio na to da ga ne bi izbacili. Hipoteticki, naravno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...