Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

6 hours ago, Darth Steva said:

 

Cek polako, jos malo dolazimo do toga da je Tio nagovorio Putina da zapocne rat :18::23:

 

 Majko moja, dokle ide bol i nemoc Djokosvedoka.

 Prvo smo zakljucili da svi celavi ljudi (i kojima je znacajno opala kosa) koriste nedozvoljene supstance, doping, spric

 Nakon toga da je Nadal kriv sto je antivaxerska moroncina suspendovana iz AUS jer zaboga trebao je da zapreti da i on nece igrati (i onda bi vlada AUS rekla "E ok, onda") -->  ovako mu titula nema legitimitet, Djokosvedoci mu ne priznaju 😄  

 -- Potom kad je Djoko otisao na prijem kod preCednika i ucestvovao u spotu za predizbornu kampanju, saznali smo jbg tako mora, nema izbora, ma nema veze, Djilas lopov sta sad

 I evo sada, kada svet pored korone hara i krvavi rat u Ukrajini, jebes to, sve se to namesta za Rafu da osvoji sto vise turnira kako bi uzdrmali/suspendovali ruske tenisere iz vrha

 

 Ma briljantno! Fenomenalno! Da ne pricamo koliko se kace clanci sa tnjitera o zlom, nesportskom, nadopingovanom Nadalu, divnom Nolou, itd... Evo i Peugeot otkazao sponzorstvo Djokovicu, red je da se krene u akciju busenja guma i razbijanje stakala ljudima koji imaju tu marku po ulici, ako vec niko nema muda da lepo poliva Pezoe benzinom i spaljuje ih... 

 

:roflmao:

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Prema njegovim rečima srpski teniser ga je kontaktirao i podržao, dok Španac i Švajcarac ćute na tu temu. Uprkos njegovim pokušajima da do njih dođe.

"Novak mi je poslao poruku podrške. Malo smo i razgovarali. Pokušao sam da kontaktiram Nadala i Federera. Žao mi je što su odabrali da ćute, ali ih razumem. Nije ovo njihov rat. Važno je da se borba nastavi", rekao je Stahovski za "La Stampu".

 

 

Link to comment
Share on other sites

Totalno suluda izjava: pokusao sam da stupim u kontakt sa Nadalom i Federerom :ajme:

na ratistu je, padaju bombe, on pokusava njih da dobije, da nece mozda oni Putina da dozovu pameti...Putin je inace veliki fan Federera/Nadala i samo ceka njihov poziv 

 

A Djokovic nazalost veoma dobro zna sta znaci kad padaju bombe, tako da nije ni cudo sto mu je poslao poruku...

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Boxy said:

Totalno suluda izjava: pokusao sam da stupim u kontakt sa Nadalom i Federerom :ajme:

na ratistu je, padaju bombe, on pokusava njih da dobije, da nece mozda oni Putina da dozovu pameti...Putin je inace veliki fan Federera/Nadala i samo ceka njihov poziv 

 

A Djokovic nazalost veoma dobro zna sta znaci kad padaju bombe, tako da nije ni cudo sto mu je poslao poruku...

U suštini ovde je bitno samo šta će o ratu da kažu ruski i ukrajinski, eventualno beloruski teniseri/ke... od ostalih, podrazumeva se valjda da niko normalan nije ratnohuškački raspoložen, ne deluje mi da među teniserima ima takvih budala, barem ne za koje znamo.

 

 

10 hours ago, wwww said:

 

Ubaldo :lol_2:

 

stavljam ovde jer mi nekako nije za temu o komentatorima.

Ubaldo, not in search of self reference and self celebration :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alcesta said:

U suštini ovde je bitno samo šta će o ratu da kažu ruski i ukrajinski, eventualno beloruski teniseri/ke...

Ovo nije istina. Ako se ceo teniski svet oglasio u vezi Peng zar ne bi trebalo da se oglase i po pitanju mnogo gore stvari kao sto je rat?

Link to comment
Share on other sites

Svi oni koji su ovde pisali da bi Novakova vakcinacija podstakla mlade ljude sirom sveta da i oni to urade zasto sad ne veruju da bi Nadalovo i Fedovo oglasavanje podstaklo njihove fanove da i oni javno osude rat? Ukrajincima bi znacilo da vide da neko brine za njihovu sudbinu, Sergej je to i rekao. Ova dvojica imaju ogromnu bazu veoma uticajnih i bogatih fanova koje bi mogli da pozovu da finansijski pomognu oko prihvata izbeglica naprimer.

Ne oglasise se ni po pitanju bojkota Ruskih tenisera. Ni to ne mogu? A sta onda mogu? Samo da gledaju sebe i svoje interese? Lep primer daju ostalima... 

Ako je Novak nevakcinisuci se okarakterisan kao moron i debilcina, a njegovi navijaci kao cobani i svedoci zato sto ga brane, kako onda nazvati ovu dvojicu koju boli uvo za sve sto se ne tice licno njih i njihovog konta? Da li oni takvim stavom mogu da izazovu slicne "bolove" u usima ( i na nekim drugim mestima) kod mladih ljudi ciji su uzori i idoli? Da li sve one koji ih brane mozemo nazvati svedocima nad svedocima ili jos bolje GOAT svedocima? 

Quote

A Djokovic nazalost veoma dobro zna sta znaci kad padaju bombe, tako da nije ni cudo sto mu je poslao poruku...

Znaci li to da ljudi koji nisu bili silovani nisu morali da podrze Peng Sui jer nisu bili u stanju da saosecaju sa njom? 

Edited by Milica
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt, kakva logika :twak:

 

Toliko toga ne valja u ovom postu da ne znam ni odakle da pocnem...

Prvo: ako Fed/Nadal nisu javno osudili => njihovi navijaci ne znaju sta da misle, pa ni oni nece da osude :ajme:

Drugo: to sto njih dvojica nisu osudili, automatski znaci da ih boli uvo za Ukrajinu, a mozda cak i da su za rat

Trece: kakvog bojkota ruskih tenisera? mi smo prosli kroz te sankcije, tj. nasi sportisti...dakle, po tebi je to ispravno, da Medvedev, Rubljov itd stradaju zato sto imaju ludaka za predsednika :ajme:

Cetvrto: ceo svet je osudio, ali eto onog trenutka kad to urade i Nadal i Federer, rat staje, Putin se povlaci, cveta cvece, samo se oni cekaju :ajme:

 

Ovo za silovanje je ispod svakog nivoa, to necu ni da komentarisem...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...