Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Forze-u su nasli tajne racune ono kad su sada skoro nasli silne racune poznatih ljudi negde sakrivene. Odmah je to bilo prijavljeno pa je nesto malo bilo kao nije bas da je sakrio ... - mislim da je sigurno to razlog, ako postoji osnovana sumnja uklone ga dok se ne zavrsi istraga

Edited by ciao
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sad su poceli tekstovi o Forget -u : kazu da mu pozicija organizatora RG a i Mastersa  istice 31/12  a da nije dobio ponudu za produzenje.

Dodaje se samo otprilike : to je malo iznenadjenje obzirom da je receno da nije bas kriv sto se tice "pandora papira"...

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Ako je zbog tih papira, po svemu sudeći će u francuskom teniskom savezu teško naći nekoga ko nije negde nešto muljao, tako da im nije baš praktično.

 

Evo sad vidim, kaže da je u svađi s novim šefom francuskog TS.

https://www.espn.com/tennis/story/_/id/32811540/french-open-director-guy-forget-steps-replacement-announced-soon

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, alcesta said:

Po onom sto je Forze izjavio moze se zakljuciti da je svejedno ko je na tom mestu jer Morreton ionako sve sam odlucuje, vidi se da je Forze nezadovoljan kako su niih dvojica (ne)saradjivali jer ga ovaj nikad nije konsultovao za bilo sta. S te strane Moresmo je idealna osoba da bude fikus, ona je bila fikus i kad je bila trener Endiju (sama je bila izjavila da ne zna zasto je ona njemu trener kada nikad nisu ni diskutovali nista ona je jedino sedela u njegovom boksu i slusala njegove uvrede otprilike), onda je bila trener Puij-u i on je rekao da oni ustvari nikad nisu imali nikakav odnos sem na nekom papiru - koliko sam ja shvatila francuzi su jako zahvalni i darezljivi svojim zvezdama u bilo kom sportu, i oni svi imaju neke povece plate za nesto nije jasno , otprilike da budu na raspolaganju ako nesto treba nekom nekad, pa onda evo sad je ona kao direktor RGa lepo zvuci - zensko i jos LGBT. Videcemo - inace retka njena izjava koju smo culi je ono kad je rekla da bi ona da se tenis ne igra dok traje covid, ako ona bude imala neku moc odlucivanja nevakcinisani Novak nece igrati RG ni bilo koji drugi turnir u Fra to je zasigurno

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alcesta said:

 

Da, videla sam jutros tu vest, malo duzi clanak na svajcarskom portalu

 

https://www.nzz.ch/sport/stan-wawrinka-kehrt-fruehestens-im-maerz-auf-die-tour-zurueck-ld.1659245

 

ovo je google translate:

On request, his manager Lawrence Frankopan informed him by email that his feet were doing better. He reckons that Wawrinka will be back on the tour around March and closed the forecast with the expression “Fingers crossed”, I keep my fingers crossed.

Even though he will be close to his 37th birthday and not have played for a year, Wawrinka is still determined to play professional tennis again. In the last few months he has completely withdrawn from the public eye, and he consistently refused interview requests. Occasionally he reports on social networks with advertising messages or, most recently, with a statement of solidarity for the Chinese tennis player Peng Shuai, who has gone underground.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...