Jump to content

Tenis u doba Korone


gggggggg

Recommended Posts

@ciao

Pa vidis da za tenisere vazi vec od MCa, za nas vazi od maja za Grcku jer zna se sta je Srbima najvaznije :classic_biggrin:

Potvrda o vakcinaciji ce uskoro svuda da vazi, ali nece biti obavezna nego ce biti ili vakcina ili negativan pcr.

Edited by Boxy
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da će Japanci moći da uslovljavaju da sportisti svih zemalja budu vakcinisani kad u većini tih zemalja neće vakcinu dotle ni videti najveći deo stanovništva :classic_sad: jedino da se za siromašnije zemlje obezbedi AZ vakcina za OI, te zemlje ionako nemaju mnogo učesnika generalno.

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni to je potpuno besmisleno i nemoguce - najvise "argumenata" imaju kinezi ako cemo iskreno - dovoljno je da kazu otprilike ako ne priznajete nasu vakcinu necete dobiti ni lekove iz kine (96% francuskih lekova naprimer se proizvodi u Kini) a ni poluprovodnike (takoreci sto posto se proizvodi u Kini a bee njih nema ni telefona ni kompjutera ni kola ...) itd tako da po meni sve vakcine ce biti priznate, dovoljno ce biti neki papir da su odradile trecu fazu recimo. Videcemo ali ja tako mislim

Link to comment
Share on other sites

Japanci nema sanse da objave da priznaju samo kinesku, oni je verovatno takodje nece priznavati uopste.

 

Japan je ionako nepoverljiv prema vakcinama (mislim da su oni jedina zemlja na svetu gde se daje jednovalentna protiv morbila, zbog Vejkfildove false studije koja se tamo primila), kinesko nista oni prihvatiti nece pa da je poslednje na svetu.

 

I ovako sve sto Kinezi rade oni misle da je upereno protiv njih.

Link to comment
Share on other sites

Da, japanci mrze i preziru kineze to stoji.

 

Ja mislim da je nemoguce ne priznavati neku od vakcina koja se uveliko daje , time eliminises citave nacije, meni je potpuno besmisleno, doduse ne bi bilo ni prvi ni poslednji put da se besmislene stvari desavaju ali nadam se da nece doci do toga

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je suludo to prinavanje/ne priznavanje. Ako je WHO odobrila sve vakcine, koji đavo se EU meša, a taj izgovor kao "možeš da prenosiš virus", pa ti možeš da ga prenosiš sa bilo kojom vakcinom, samo je pitanje da li će tebe zaštiti. 

 

Grčka je već objavila da će priznavati sve vakcine od maja, što verujem da će učiniti i većina EU zemalja. Ubeđen sam da se većina EU zemalja neće odreći Kineskih/Ruskih turista.

Edited by Green23
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pa valjda je sad zavrsena ta akcija vakcinisanja stranaca (valjda je sve bilo besplatno). mada mozda jos uvek mogu da se vakcinisu oni koji imaju maticni broj (ne znam da li se proverava i kako identitet).

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...