Jump to content

Tenis u doba Korone


gggggggg

Recommended Posts

9 hours ago, We lose every week said:

Zato Fed, Novak i Rafa mogu da priušte da povedu svitu ko Mansa Musa.....

 

Šta znam. Mislim da je uvek  bolje da se tačno definiše šta se može a šta ne može da se ne bi posle tumačilo na ovaj ili onaj način.

Pa eto prethodna dva slema su ograničili broj članova tima po učesniku, ne vidim što moraju da izmišljaju toplu vodu. Tako ih na kraju uvek bude manje jer ne mogu svi da povedu ni taj ograničeni broj, a opet svi imaju pravo na isto.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Keira said:

Novaku na šljaci ruke i noge ima da otpadnu od rudarenja , koliko bodova ima da brani:tired:

ma nema veze, bitno da on dogura do magicne cifre od 311, a posle nek juri samo GS titule.

 

nego, bodovi s IW od 2019 ne bi vise trebalo da budu "zasticeni", odnosno trebalo bi da se brisu kad im dodje red (osim ako ATP ponovo ne promeni pravila). sto znaci za Tim gubi 1000 bodova, Novak neku sicu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tako bi trebalo  ali iskustvo govori da  nije nemoguće da opet usvoje novi sistem bodovanja , promene tekući kada im padne na pamet .

Baš velika neizvesnost. Kako igrači da se spreme  za sezonu ovom ludilu? Ko ne odradi odgovarajuće bazične fizičke pripreme , teško nešto u hodu može da popravi

Čitam Krajinovic kaže da nemaju pojma za šta  se spremaju, gubi se motiv kod pojedinih igrača . ( U tu grupu nadam se Novak ne spada,)

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Keira said:

Čitam Krajinovic kaže da nemaju pojma za šta  se spremaju, gubi se motiv kod pojedinih igrača

Ne treba Filipa previse uzimati ozbiljno, njemu motivacija i u redovnim okolnostima skripi :classic_biggrin:

 

Edited by zoe Bg
  • Like 4
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

ne znam zasto bi Novak propustio AO (ako se odrzi), ne postoji ni jedan razlog. slicno vazi za Nadala (USO je propustio zbog RG). Fedu vec zavisi dosta toga od oporavka, a ne znam tacno ni u kom je stanju Endi (nesto mi se ne cini da mu oporavak protice sjajno i da je Bo5 najbolji format za njegovo stanje).

Link to comment
Share on other sites

Logistički košmar. Zamislite sve te igrače koji treba da prvo kupe karte za kvalifikacije na jednom kontinentu a onda uslovno da ih vezuju za karte za drugi kontinent, i to samo ako prođu. Koliko samo to više košta, prvo što čekaju zvaničnu potvrdu do zadnjeg momenta, a drugo što moraju da kupuju za otvorene i uslovne datume za slučaj da se ne kvalifikuju, i ko zna šta još... Plus rezervisanje smeštaja.

Ne znam baš koliko će se njih gnjaviti putovanjem i troškovima do Australije ako ne mogu da igraju AO, bez obzira na druge najavljene turnire.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice avio karata ovih koji prodju kvalifikacije, tu nece imati problema jer im je obezbedjen carter let, makar je tako moglo da se procita po tviteru, jos nista nije zvanicno potvrdjeno.

Isto tako mislim da je im je obezbedjen i smestaj tamo...

 

Ali je ipak ocajno sto nista nije 100% potvrdjeno, sto jos ne znaju da ce zaista AO da pocne 8.februara, da ce zaista kvalifikacije da budu u Dubaiju itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...