Jump to content

Tenis u doba Korone


gggggggg

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

L'australià d'origen espanyol Alex de Miñaur, involucrat en una trama de passaports covid falsos

Аустралијанац шпанског порекла Алекс де Минаур, умешан у заверу о лажним ковид пасошима

https://www.ccma.cat/esport3/laustralia-dorigen-espanyol-alex-de-minaur-involucrat-en-una-trama-de-passaports-covid-falsos/noticia/3146573/

 

  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Ima li ovo na drugom nekom jeziku ili da čekamo vanju za prevod? :classic_biggrin:

Iz ovoga koliko razumem ovi nisu najbolje ni obavešteni, pošto je poznato od ranije bilo da on nije vakcinisan, ne znam je li se vakcinisao u međuvremenu ali sigurno nije bio u vreme pomenutih turnira. To bi značilo da se ovo odnosi na lažni PCR, pretpostavljam, ali dobro bi bilo imati više detalja.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

bemtilebac :krstipd4:

2200 ljudi je na spisku, platili da dobiju lazni kovid pasos i lazne pcr testove.navodno je i neki poznati fudbaler na listi.

policija istrazuje umesanost medicinskog osoblja koje ocekuje ukoliko se dokaze krivica novcana i druga kazna ( ne kazu koja).

i da , naravno da je nevakcinisan bio u australiji i roterdamu na turnirima.

 

Edited by vanjabarsa
Link to comment
Share on other sites

A da ne pricamo i o tome da je pre AO uzeo i turnir u Adelejdu 😁

 

Ne bi Yolita valjda izmislila da 50% sportista ima lazni green pass, kada to ide u korist Djokovicu u bilo kojoj diskusiji. 

Ne bi valjda Ciao izokola po ko zna koji put pljucnula po necemu oko vakcine i vakcinacije, posebno otkad to ide na Djokovicevu vodenicu u diskusijama. 

 

Pa nije valjda da ti vise verujes svojim ocima nego njima? 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da preciziram da se radi o Monfilsovoj trecoj dozi koju je primio 6 og februara, od onda se ne oseca dovoljno dobro da bi igrao nego preskace turnire

 

https://fr.tennistemple.com/flashs/monfils-amoindri-par-la-3ème-dose-du-vac_jGKY

 

priznajem moja greska u prethodnom postu sam napisala da je bila u pitanju druga doza a ustvari je treca (sto je logicno jer je druga bila pre pola godine, mislim da je druga bila u maju)

 

 

 

 

 

Edited by ciao
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, nlavrnja said:

A da ne pricamo i o tome da je pre AO uzeo i turnir u Adelejdu 😁

 

Ne bi Yolita valjda izmislila da 50% sportista ima lazni green pass, kada to ide u korist Djokovicu u bilo kojoj diskusiji. 

Ne bi valjda Ciao izokola po ko zna koji put pljucnula po necemu oko vakcine i vakcinacije, posebno otkad to ide na Djokovicevu vodenicu u diskusijama. 

 

Pa nije valjda da ti vise verujes svojim ocima nego njima? 

 

12 hours ago, Boxy said:

 Kakav umor od vakcine kad je odigrao regularno AO i igrao tamo dugacke meceve?

A da ne pricam da se u Australiji povredio i imao problem sa vratom

A vas dvoje bolje znate i od Monfisa sta mu se desilo i verujete De Minoru na izjavu  "majke mi vakcinidao sam se", a Djokovicu proveravate QR kodove, sumnjate u izjavu Batita da je rezultat testa validan, sprdate se da povredom trbusnog misicai trazite rezultat MR na uvid da bi mu poverovali. I vama je to ok? Verujete Nadalu da se vakcinisao i da je iz Mubadale krenuo negativan, a u Spaniji zavrsio u bolnici sa tezim oblikom covida posle koga se oporavio za 5 dana i zaigrao na AO pun elana zaboravljajuci da mu je pre 6 meseci stopalo visio o koncu. 

 

Ako smo ciao i ja Nole svedoci ciji ste onda vi? 

 

 

Edited by Milica
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...