Jump to content

B Liga NBA fantasy


Gaga

Recommended Posts

Koji selendra mentalitet... 20 ljudi circle jerk, a ko ne pije kafu sa komsijama slash ne slihta se adminima slash dodje sa strane - oduv najstrasniji, podsmevanje itd.

Ok, ne morate da primite nove clanove, nije oglavu, imam jos liga koje igram, ali mi zanimljivo i izazovno da se zezam na vise strana.

I ranije sam se susretao s tim stvarima, pa pricam s punim pravom. Lige koje su bile otvorene za nove clanove su jedino i bile keeper/dinasty, u kojima za 3 dine imam 3 finala. Sta je tacno tu smesno? Nije kurobecanje, vec cinjenica.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ipak ima ljudi koji nisu presli na forum, tako da ce vrv biti mesta. Takodje, obicno ako ostane 1 preko crte, malo se zbiju ljudi, odnosno co-ownerisu se.

 

Ne znam sta je B liga planirala, ja se pocetkom sept vracam sa letovanja, pa cu tada da krenem u organizaciju A lige.

 

Najbitnije pitanje za ovu godinu, selimo se na Yahoo posle proslogodisnjeg fijaska sa ESPN-om?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Død said:

Jesmo li bili u istoj ligi bese? 

 

Nije mi se dopao Jahu. I izbagovan espn je za njega maika. 

Ej nemam pojma ko je igrao ligu 😄 Dobio poziv odradio profesionalno do kraja i to je to. Ako je pobednik imao Mitch Roba onda sam taj ja 😄
Uzasan je Jahu, uzasan 100 puta mi trazio sifru a pre toga sam morao i  jebani mejl da napravi, valjda za transfer moras da cekas da na sajtu okrenu drugi dan itd, nesto me je tu trigovalo oko transfera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

espn je u početku imao falinke sa desktop verzijom, dok je ph app bio značajno unapređen 

 

posle su sredili dtop 

ja sam imao neku teoriju zavere da su to svesno uradili kako bi svi skinuli app 

 

I posle te spijuniraju preko aplikacije a ti akceptirao sve zivo.

Link to comment
Share on other sites

Tesko da ta C liga moze da opstane, jer na pocetku svake sezone neko kaze da nece igrati. Recimo sledece godine Matic kada ispadne iz A lige i kaze da nece vise da igra. B liga ce imati 19 timova. Ako su pravila da tri ispadaju iz lige, ispasce dva, a doci tri tima da bi se doslo do broja 20. Automatski nestaje jedan tim iz C lige. A kamoli sta bi bilo da se vise njih odjavi iz lige (A i B). C liga bi najvise pretrpela, da bi se mozda ne bi ni igrala naredne sezone ako ne bi imala dovoljno ucesnika da popuni broj, a najvise osteceni bi bili oni koji bi ispali u nepostojecu ligu. 

Zamislite Zveki ispadne iz B lige i bude onda na listi cekanja. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, threepwood said:

Ako bi se skupilo 10 timova sto da ne. Pice dvostruki sistem, 18 nedelja. Taman i Gaga da ima ligu gde moze da bude konkurentan za sredinu tabele

I to bi dalo motiv ovima sto krenu lose da ne batale ligu. Inace fajront u C ligu. 
Ako se skupe sto da ne kada englezi imaju 10230 nivoa mozemo i mi 3.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...