Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 hour ago, Wook said:

Ma da, ispadam. Prevelika je razlika.

 

Ti imaš jaku ekipu. Verovatno bih prestigao Grofa i Boru da se igra još koje kolo, tebe ću teško za još jedno kolo. Ali dobro, imam i ja plan B :classic_biggrin:

Da se igra jos jedno kolo, prestigao bih i Uinija gore

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

U nedelju sam usao sa jednim out igracem, Powellom (williamsa ne racunam, on je uzet bas kao mozda). 5 dana kasnije imam 5 O igraca, lbj-a koji ne igra veceras i vec sam otpustio Monka. Da pola ekipe strada u manje od jedne nedelje stvarno mislim da se nikad nije desilo.

 

Valjda ce Powell da se vrati uskoro, da oslobodim ir mesto, mozda me usere nesto sa fa

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ali da niko nije hteo ovog Camerona, stoji ceo dan posle vesti za Oubrea...Prošli meč 27 min. Ako konstantno bude dobijao te minute, može biti lep izvor trojki i stlz.

 

Kad ga niko neće od plej of ekipa, uzeću ga ja :classic_biggrin: Barem za petak i subotu.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

ajoj, sad sam tek siguran da luka ne igra veceras. kenja te wooche

 

 

Luka Doncic.. in Miami.. on his 21st birthday

Is the Miami nightlife undefeated? We shall soon find out as Doncic crosses the threshold of proverbial adulthood while going toe-to-toe with Jimmy Butler and Bam Adebayo Friday night in Miami. As a 20 year old, Doncic is averaging nearly 29 points, 9.6 rebounds and 8.7 assists. Will Doncic’s supreme basketball skills outperform the Miami nightlife? 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Wook said:

Igrao ne igrao, sve kategorije su podeljene osim ppm. A meni trebaju bar jos 2, da bih se necemu nadao...

 

ja računam da to što vodiš 1 (jedan) poen u pts nije sigurica a sveti luka je dobar i za pts i za ppm 

 

dobrodošlica wesi petroviću! 

 

4032.png

 

ajde zinat wooku zabaci 2 trice iz 6 pokušaja u 25min i ništa više :i

Link to comment
Share on other sites

@Noćna mora B92 fantazerafantazera 

 

31 minutes ago, John Dies at the End said:

Tvrd je orah voćka čudnovata BoraBora 😴

 

Rekoh, koji će mi Q još jedan pg/sg u ekipi i ne pokupim onu noć Shake it Miltona ... Sad mi sve to lepo naplaćuje. 😴

 

A i ti @uini-e, uozbilji se malo, imaće sledeće godine popust Boozer stjal 😛

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, uini said:

 

ja računam da to što vodiš 1 (jedan) poen u pts nije sigurica a sveti luka je dobar i za pts i za ppm 

 

dobrodošlica wesi petroviću! 

 

 

 

ajde zinat wooku zabaci 2 trice iz 6 pokušaja u 25min i ništa više :i

 

   Eve upravo vezuje 2 trojke : ) 

 

    

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

debeli, jel' ti radi pos'o 6-7 za wooka, to je neki maksimum koji mogu da izvedem ako sve ispadne berićetno za vikend?

 

5 hours ago, delgado said:

   Eve upravo vezuje 2 trojke : ) 

 

 

wesa petrović me podržao, svaka mu čast.

ali vest dana je oliniče, oliniče, uini ti kliče! 

tićma, pustite umetnika da stvara, za 25min bi TD uzeo komotno. buyout za ajdebaja

 

@Wook reci kakve sam centre - otpadnike okupio u 2 poteza: kelijevi heroji uinijev heroj keli o, centar izmišljenog imena i prezimena bruno fernando

 

p182954_v_v8_ap.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...