Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Maxa mi je bacio KCP (kog mu nikad necu oprostiti jer sam bas bio izricit da ga ne baca) , Napiera (stvarno neverovatno glup potez) , nije hteo da klejmujemo Arizu..   Da ne pricam kako uopste nije imao sluha i strpljenja za neke svoje potencijalno-genijalne iskopine tipa Melton, Wood.

   

    Sad je i Bredlija dropovao koji je imao niz sasvim dobrih partija, ok 0/8 raspao se. al nije moralo da se zuri jer je ovaj usao u neku formu i vidim uzima mangulicu Felisija, i sad nekog Kaleba Martina onako nafrljoku. A za DIenga sam mu rekao da mozda ne zuri, da damo sansu Enesu protiv LA da vidimo kako ce jer je njih bas usrao kad nije hteo da ga ubaci u tim, bilo je viska pa je ostavio na klupu najbolju Enesovu partiju u sezoni. I eto, tu me poslusao, jedinu moju pogresnu procenu je uspeo da poslusa, sve ostale pametne predloge je odbacio.

 

  A nije hteo da prica sa mnom 2 dana kad sam mu dropovao Korneta. Uzas jebeni sta sve moram da trpim samo jer me iz nekog razloga nije zanimao fantazi svojih prvih par godina bivstvovanja na forumu pa nisam imao svoju fransizu. Jedina dva puta kad sam igrao s drugima, (i to jer me gospodin izbacio) ja sam osvojio ligu. Statistika sve govori.

 

    

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, maXa88 said:

Bolje uzmi Wooda. Opet je na WA 

 

e gledam jutros situaciju i kao, bilo bi dobro da ga osurim večeras u pts i ppm, imam jruea i wigginsa, možda dsj poludi, njemu možda oladipo ne igra 

 

ali nneeee christian wood i marquese chriss igraju, nemam šanse :classic_laugh:

 

eto šta ti je život 

 

šta ja lupetam, igra kcp a ne jrue 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Sta je Zeleru? Moze Bijambo da posluzi.
Wagner ce da leti ovaj debil ne odustaje od 3 C nikako

Treci centar u rotaciji za ovu noc, videcemo u petak. Ako ovako bidne ide na drop. 

 

Potpisujem peticiju prelaska na Yahoo. Motrim Toskana Andersona vec dugo, nije postojao uopste, da bi ga napravili posle tri nedelje i neko ga drugi uzme, jer nemam dovoljno dobar vejver. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, uini said:

@maXa88

sad si uzeo pogresnog c. martina, onaj sto valja je kod vuka

Nije los, gomila skokova sa SG.

 

Kakve lude partije Aytona i Kavaja sinic. Ne pomaze ti mnogo ni TD Luke : ) Ako ne veceras, ono sutra vracam poene, a za stl cemo jos da vidimo...

 

Kaze Matic da vidimo kako cu zadnja 2 kola protiv ekipa iz vrha, ha-ha.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wook said:

Nije los, gomila skokova sa SG.

 

Kakve lude partije Aytona i Kavaja sinic. Ne pomaze ti mnogo ni TD Luke : ) Ako ne veceras, ono sutra vracam poene, a za stl cemo jos da vidimo...

 

Kaze Matic da vidimo kako cu zadnja 2 kola protiv ekipa iz vrha, ha-ha.

 

 

nisam ja ekipa iz vrha od povreda centara i trejda morrisa u clipperse. em što daje 5-10pts manje i uzima daleko manje skokova i trici, nego se sa njegovim dolaskom poklopila i manja minutaža pa time i učinak montrezl harrella

 

super je cody martin, bio je kod mene u par navrata. pogotovo će sada imati minute kada monk ne igra

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, maXa88 said:

Ti stvarno smatras uinija ekipom iz vrha? Cak ni uini  to ne misli

 

Uini jeste ekipa iz vrha, Sa Doncharom hodajucim TD.Sigurno ga niko ne zeli u 1/8. Mislim se dal da bacam ovog Rajta, Brunosn povredjen, Luka kaze jos nije sanirao proslu povredu 100 posto, a i nocas je nesto zakacio malo. I ako Rajt ne doprinosi nista. Ekipa mi se raspada , plus povrede. Daj da se dogegamo do PO, da ispadnemo u 1/8 i da zavrsimo sezonu nekako.

 

Kako me je Madjija zajeba na draftu kad je uzeo pre mene Adebajora u 3.rundi, pa sam morao ovo smece od Tome da uzmem. Morace da rade neke pretnje americhkom Vladi Vukoicicu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, uini said:

@maXa88

sad si uzeo pogresnog c. martina, onaj sto valja je kod vuka

 

 

Kakvu sam brutalnu ekipu sklopio, a ispadam u B : (

 

Mislim da ce ovaj Martin biti bas dobar za neku plej of ekipu : ))

Meni ne treba, ali onaj Svi sa waivera ce biti solidna SF opcija za plej of ekipe. 

 

Vratice se on brzo na 30-ak minuta. OK je izvor poena i trojki.

Edited by Wook
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Wook said:

 

 

Kakvu sam brutalnu ekipu sklopio, a ispadam u B : (

 

Mislim da ce ovaj Martin biti bas dobar za neku plej of ekipu : ))

Meni ne treba, ali onaj Svi sa waivera ce biti solidna SF opcija za plej of ekipe. 

 

Vratice se on brzo na 30-ak minuta. OK je izvor poena i trojki.

 

Dobar pokušaj jinx-a 😴

 

Javi se BoraBoro @Noćna mora B92 fantazera 😛 da malo damo draž duelu 😄

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Dobar pokušaj jinx-a 😴

 

Javi se BoraBoro @Noćna mora B92 fantazera 😛 da malo damo draž duelu 😄

Ma da, ispadam. Prevelika je razlika.

 

Ti imaš jaku ekipu. Verovatno bih prestigao Grofa i Boru da se igra još koje kolo, tebe ću teško za još jedno kolo. Ali dobro, imam i ja plan B :classic_biggrin:

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wook said:

Ma da, ispadam. Prevelika je razlika.

 

Ti imaš jaku ekipu. Verovatno bih prestigao Grofa i Boru da se igra još koje kolo, tebe ću teško za još jedno kolo. Ali dobro, imam i ja plan B :classic_biggrin:

 

Jedan je Zveki, ti i ja smo samo loši pokušaji plagijatora 😛

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...