Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

43 minutes ago, delgado said:

 

 Kako znas, kad ste pili kafu ? 

 

  

 

ima ona njegova fotka u nyk dresu sa brojem 7, mrzi me da trazim sada

1 minute ago, Zvezdinho said:

Al unakazi procenat suta sa raspalim Netom, rekoh daj malo da pojacam as, 0/6, a i ona budala Monk je terorista za FG procenat, drzim ga samo jel se kao pojavila vest da su Niksi zainteresovani za njega, a i da ode tamo kakvu bi produkciju pa imao.

 

nemoj da kukas, kenja te fino. harrell odlozena tekma, doncha vec zavrsio nedelju

Link to comment
Share on other sites

To sa Harelom ti nije nesto uticalo jer si imao sve popunjene slotove, jbg to sa Doncicem, al meni Lamarkus ne igra pa se ne zalim. Sere me  sa sve povredjenim Lamarkusom, kako da ne.

 

Ja  se kriticki osvrcem na moje poteze, to nije kukanje, valjda znas tu osnovnu razliku. Uzimam igrace koji unistavaju FG procenat.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Dies at the End said:

Ono, cirkus iz NewYorka nema dovoljno bekova, Monk je ono što im je potrebno da preokrenu sezonu i napadnu PO :classic_biggrin:

 

Idi bre u Q Zveki @Zvezdinho kakve su ovo racije, boNbe po našem mirnom i lepom iskopanom gradu :wink2:

 

Nemam pojma o cemu pricas, ti znas da sam ja informisan ko Kostunica, ne gladam RTK ili TV Plus, jer su na nekom XY mestu u ponudi MTStv-a.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Nemam pojma o cemu pricas, ti znas da sam ja informisan ko Kostunica, ne gladam RTK ili TV Plus, jer su na nekom XY mestu u ponudi MTStv-a.

 

Ovo su vesti sa lica mesta 😴 I, pa zar moram ja da dodjem iz beloga sveta ( by my cera) da ti prenosim gradske abrove ??

 

I, sada se plašim za ličnu i personalnu bezbednost, ne smem da izadjem iz sela i odem u MaxBet na kafu ( m#mu im bezobraznu, ukinuta "promocija"  😴 )

 

😴

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, John Dies at the End said:

Ono, cirkus iz NewYorka nema dovoljno bekova, Monk je ono što im je potrebno da preokrenu sezonu i napadnu PO :classic_biggrin:

 

Idi bre u Q Zveki @Zvezdinho kakve su ovo racije, boNbe po našem mirnom i lepom iskopanom gradu :wink2:

Evo iskukao si, Turner, Kavaj, sad Donte...da sam kompletan bila bi lagana pobeda, ovako poraz, kao i cele sezone, cim krenu povrede...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, uini said:

@Zvezdinho

 

pazi kolko sam bolesna 

sanjam sinoć kako je kajl korver ubacio 30+ pts. budim se oko pola5 sa tom mišlju i kao, ma nema šanse, prosto, nije mogao da igra 30 minuta za tako nešto. al necu da cekiram, verovatno je ubacio 20 :i

 

Bolesna ? Sad je malo jasnije zasto se palis na mlade crne Francuze. Resio ( ili resila kako je vec ko ce to da povata )  unini da uzme asistencije po svaku cenu, a ja ne smem ni da prdnem sto se izmena tice sve nesto cekam ovog Monka dal ce ga trejduju nece ga trejduju.

Edited by Zvezdinho
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...