Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

2 minutes ago, John Dies at the End said:

Nije los ovaj mali Jalen :wink2: 

 

Posluzice ovoj olupini od tima da sto manjom razlikom izgubi od Zvekijevih azdaja :smiley33:

 

Tacno sam znao da ce igraci da ti polude, al mi nije jasno zasto nisam igrao Vestbruka i Sarica plus. Od sad ako granice budu normalne na tvoje igrace obavezno plus. Kad cu vec da izgubim, da uzmem neki dinar.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Misliš da je slučajno?

Rekoh ti da ćeš se pokajati zbog onih uvreda koje si uputio prema njemu, poredeći ga sa kojekakvim škartom. :classic_sleep: 

 

No nije ovo ništa, ima on još da igra, a i Holmes tek treba da počne. :wicked:

 

Naravno da nije slucajno... Da se oprosti jednom Vintage partijom pred trade u Miami  :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Naravno da nije slucajno... Da se oprosti jednom Vintage partijom pred trade u Miami  :classic_biggrin:

 

Gde si to pročitao?!

Ma nema šanse, ne vidim ni razlog a ni neku preteranu logiku, da Majami razjebava ekipu koja je ovako sjajno krenula i koja po svemu sudeći ima sjajnu hemiju.

 

Ono jes', značilo bi sigurniju ulogu u završnici fantasy sezone, ali ja se ipak nadam da on ostaje u OKC do kraja ove. 😊

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Misliš da je slučajno?

Rekoh ti da ćeš se pokajati zbog onih uvreda koje si uputio prema njemu, poredeći ga sa kojekakvim škartom. :classic_sleep: 

 

No nije ovo ništa, ima on još da igra, a i Holmes tek treba da počne. :wicked:

Karma je kurva.

 

Hoce da pojaca svoju fantazi trejd vrednost.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...