Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja nema šanse da protiv ikoga dobijem FG% sa ovim timom. Težak zajeb je draftovanje Inglesa u petoj rundi, a i pikovi druge, treće i četvrte runde su mi skroz sumnjivi. Dobro sam odradio ove niže runde ali slaba je to uteha. 

Dobijas fg% protiv Zvekija 100% :classic_biggrin:

 

Bice OK Kemba, a i DeRozan.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Samo da se pozalim Zveky style pao sam samo Bruklin 1 za  3100 na 300 rsd, pogodio SAS, PHI, ORL i MIA sa onim hendikepima po izboru...  Uskoro cu i ja da krenem na milione koliko dobro gadjam ...

 

   Kod mene Sruder klasicna ne moz' gore partija, CJ slab, Kanter jbg omasio 5 bacanja zajebao me, ali su ovi moji 'nizi' igraci dobro pikali - Barton, Tedi, Hood -> sasvim solidni.

 

   

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mr clutch said:

Ovo kolo se pusta niz vodu. Mislio sam da ce Carrol imati minuta u Spursima. Takodje sam mislio da ce M Porter imati 10-15 min u Denveru. Imam dosta igraca koji ne igraju, sto zbog povreda, sto zbog loseg odabira.

 

jebeš kolo, nego vidi ti šta ima na FA ( :

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Zvezdinho said:

Sve je otislo do vraga sa draftom dak sam umesto T.Janga uzeo Batlera sasvim slucajno, i cekao ove slepce iz Bostona umesto da sam uzeo Nuna.

Sve je postalo pepeo i dim, od kad' si Jangu otis'o sa njim.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Izlapeo sam, nema sta. I ako je Xpert na skajpu rekao u trenutku biranja sto se nerviras Batler je odlican, a ja cupam kosu i pisem aaaaaaaahhhhhh kad sam video da Jang nije draftovan.

 

Ako neko hoce Gobera nek se javi na PM, kao i Rozira.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Zvezdinho said:

Ako neko hoce Gobera nek se javi na PM, kao i Rozira.

Moraš doplatiti za Aytona, bar nešto simbolično, da te zezam.

 

Moze i Gober i kusur za Dipo - Turner.

edit: ne može dipo turner :classic_biggrin:

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nlavrnja said:

 

Posibali smo se zbog bogija, cekaj tek foto/video.

 

Ili je imao isti problem kao delgisa i usao sa drugog maila u ligu 10 min pre tvog posta 😄

 

Najbolje ti lepo Xperta nazad, a kolezu da spase Zvekijev tim, ako mu ima spasa. :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nlavrnja said:

Jel se meni cini ili @Zvezdinho nije kukao sto su lebronu upisali skok za dd 30+ sati posle meca 😄

 

 

Nema sta da se kuka kad su juce svi omanuli , najgori dan tesko da moze da se ponovi, nego imas PM. Nisam reagovao na trzistu FS zbog toga sro se cekalo ko ce da bude startni centar u Bostonu. I uzese Nunna.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Quote

Mike Vorkunov
Mike Vorkunov @MikeVorkunov
about 13 minutes ago
David Fizdale was thinking of starting Bobby Portis over Mitchell Robinson even before Robinson's sprained ankle. - Why Kevin Knox showed signs of progress vs. the Spurs - Video breakdown of Dennis Smith Jr.'s bad night - Breaking down RJ Barrett's debut theathletic.com/1319522/2019/1…

Quote


MITCHELL ROBINSON
C, NEW YORK KNICKS

David Fizdale implied after Wednesday's loss that he may stick with Bobby Portis in the starting lineup over Mitchell Robinson (ankle).
"Whether Mitchell was playing or not I probably was going to come to this conclusion," Fizdale said of starting Portis in New York's frontcourt alongside Julius Randle

Jeste da je Bobi bolji protiv rezervnih petorki, ali izdržaćemo nekako. 

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...