Jump to content

Filozofija male nužde iliti kako pišaju balkanski muškarci


korona je najveća prevara

Recommended Posts

3 hours ago, I, Ja Sam Laki said:

I meni se isto desava, suve ruke od prekomernog pranja.

 

nego, da li je neko pomislio da urinom pere ruke? mozda bolje ubija bakterije?

 

Mozes i da ga pijes, otvara cakre. Rekao Dr Dabic.

Link to comment
Share on other sites

Leonardo Gospodnetić (33) iz Šibenika već 12 godina svakog dana pije svoj urin.

 

 

Gde god da se nalazi popije pet do sedam gutljaja svog, prvog jutarnjeg, urina.

Nakon toga uzme kašiku meda, pa meditira sat vremena.

 

"Bio sam i ludak i čudak, i ovakav i onakav. Ljudima je to gadno, sve što je drugačije većini je neprihvatljivo. Naši stari su govorili da ako se ubodeš, posečeš ili odereš kožu, jednostavno uriniraš na ranu i proći će, jer su znali da urin pomaže. To su praktikovali i mudraci pre 5.000 godina", počinje priču Leonardo, magistar kineziologije i učitelj tibetanskog usui reikija.

"Od kada pijem urin zdraviji nikad nisam bio. Za ovih 12 godina kod doktora nisam išao. Ni virus, ni grip nisam imao. Ne znam da li je od urina, meditiranja ili pravilnog disanja, ali znam da deluje", kaže on.

On kaže da ovakvih slučajeva ima mnogo širom Hrvatske. Neki se redovno čuju razmenjuju mišljenja, a Leonardo izlazi u susret svima koji se odluče na ovakav poduhvat.

"Želeo sam da proširim horizonte, razbijem okvire. Tako sam saznao za urinoterapiju, a u prvih mesec dana sam imao snažan otpor. Urinirao bih u čašu približio ustima i stao. Nije išlo. Nisam se gadio, jednostavno nisam mogao", priča on.

Ali nakon duge vožnje autobusom i popijene 1,5 litre flaširane vode, dočekao ga je bezbojni urin bez mirisa. Prelomio je i popio.

Kako tvrdi urin nije štetan.

"To je sporedni proizvod filtracije krvi, sterilan je i ima antiseptičko delovanje. Sastoji se od 95 odsto vode i 2,5 odsto mešavine minerala, enzima i soli. Po mom mišljenju urin je prevencija za mnoge bolesti. Deluje na uzrok, a ne na posledicu kako to čini konvencionalna medicina. Urin je preventivno sredstvo za rak, astmu, crevne bolesti, groznicu, osip, alergiju, upalu...", ispričao je Leonardo za "Slobodnu dalmaciju".

Leonardo kaže da je najbolji jutarnji urin, jer sadrži mnoštvo dobrih stvari nakon noćnog odmora. Kako kaže ne uzima prvi mlaz, nego onaj srednji, maksimalno jedan decilitar.

Link to comment
Share on other sites

"It was not until 2008 that Karadzic was captured. During the intervening years he had taken on the personality of Doctor Dragan David Dabic. ‘Urine is an excellent medicine,’ was one of the ideas promoted by Doctor Dabic. Apparently there is even a video in which he drinks a litre of the stuff to prove his point."

 

Smio bih po 100 dojcmarki da je i Dr Dabic sjedio da pisa.

Edited by Honey Badger
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, I, Ja Sam Laki said:

Urin je jako kvalitetna stvar 🙂 

 

Jeste. Osim sto je odlican osvjezavajuci napitak, mozes njime i da se umivas. Ne bi me cudilo ni da neko kaze da je odlican kao stock za supu.

 

Ovaj topik stvarno treba pod kljuc. 

Link to comment
Share on other sites

Da se vratimo u zadate okvire...još jedan glas za pišanje sedećki kad uslovi i prilike to dozvoljavaju...ja sam to počeo da praktikujem od neka doba kad moram da ustajem u polusnu da ispraznim remetilački faktor... pošto onako hiberniran nemam fokus, radije se posadim na dasku i olakšam...nema paljenja svetla, nema efekta fontane... inače junoša može da se otrese i u tom položaju bez upotrebe ruku, ako se pravilno aktivira odredjena grupa mišića...da zlo bude veće, supruga je pre par godina, kad smo renovirali kupatilo rešila da stavimo crne podne pločice i pored mojeg upozorenja da se na crnoj podlozi više vidi prljavština i fleke, ali je estetski momenat pobedio zdrav razum... pošto ja još uvek koristim obe tehnike, tačno mogu da vidim šta ostaje iza stojećeg pišanja...doduše, kad me gospodja napadne za nered oko WC šolje ja krivicu prebacujem na osmogodišnjeg sina🤫...

Edited by Kolbas
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nesto mi pade napamet pa da vas pitam...

 

Kad sjednete da pisate i mlaz se odbija o zidove WC skoljke i prska vas po golom dupetu i testisima, pa onda nakon obavljenog posla samo navucete gace i tako upisani se vucete i trljate po kaucima, foteljama i krevetu, sta vase supruge kazu na to? 

 

Kakav je osjecaj biti u cetvrtoj, petoj ili sestoj deceniji zivota, a sjediti upisan kao neka beba?

 



Ne mozete me ubijediti da ne prska, mora prskati i puno je odvratnije raznositi mokracu svuda po kuci, nego da nesto ostane na plocicama kupatila koje je lako obrisati. 

🚽🧻

Fcuking animals! :lol_2:

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Isto tako prska i kad pišaš stojeći, samo što ne osetiš jer nosiš pantalone. Probaj u šorcu, pa mi reci onda da ne izađeš sa popišanim kolenima iz kupatila. Mi bar navučemo gaće i pantalone preko upišanog dupeta, pa ne raznosimo po nameštaju kao ti kad sedneš negde.

[emoji16][emoji23][emoji16]

Jebote kakva tema...

Link to comment
Share on other sites

IT sektor je odavno uveo precizne  definicije hardveraša i softveraša, na sličan način na koji funkcioniše i ovaj skorašnji test samostalnosti...

naime, ukoliko:

  1. Perete ruke pre male nužde - vi spadate u kategoriju hardveraša.
  2. Perete ruke posle male nužde - vi ste softveraš.

Primetiti da test ne obuhvata tehnike nuždenja, tako da je istovremeno i jedan od prvih koji potpuno priznaje gender fluidnost. :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Eddard said:

Isto tako prska i kad pišaš stojeći, samo što ne osetiš jer nosiš pantalone. Probaj u šorcu, pa mi reci onda da ne izađeš sa popišanim kolenima iz kupatila. Mi bar navučemo gaće i pantalone preko upišanog dupeta, pa ne raznosimo po nameštaju kao ti kad sedneš negde.

emoji16.pngemoji23.pngemoji16.png

 

 

Ne slazem se ali recimo da si u pravu, da i jedni i drugi iz WC-a izadju upisani, zasto bih onda sjedao da pisam kao zena? U drugu ruku je da je iz stojeceg polozaja moguce nanisaniti i izmaknuti se dovoljno da se ne isprska po koljenima, sto je opet nekako prihvatljivije od upisanih mooda i dupeta.

 

18 minutes ago, Vjekoslav said:

a možemo li te ubijediti da sa noše pređeš na wc školjku?

 

To sam prevazisao prije 46-47 godina, za razliku od vas, sjedaca.

 

53 minutes ago, Eddard said:

Jebote kakva tema...

 

Loodilo. :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Ja kad pisam sedecki, nikad ne prska, zasto bi prskao, ne vidim razlog? Mozda zavisi od vece solje gde je ona rupa, za odvod, Ja nemam onaj deo da mi ostane gov.. vec dirkt sve ide u vodu, pa mozda zato ni ne prska.  Jedino sto moram ubacit malo wc papira kad vrsim veliku nuzdu da ne prsne kad bucne 😂

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, I, Ja Sam Laki said:

Ja kad pisam sedecki, nikad ne prska, zasto bi prskao, ne vidim razlog? Mozda zavisi od vece solje gde je ona rupa, za odvod, Ja nemam onaj deo da mi ostane gov.. vec dirkt sve ide u vodu, pa mozda zato ni ne prska.  Jedino sto moram ubacit malo wc papira kad vrsim veliku nuzdu da ne prsne kad bucne 😂

Ti si, u stvari, Slavica? :classic_ninja:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Honey Badger said:

zasto bih onda sjedao da pisam kao zena?

 

da li kakaš stojećki? ako kakaš stojećki jasan mi je tvoj revolt. ako kakaš sjedećki nije. ako kakaš sjedećki, kako u isto vrijeme piškiš stojećki? kakvom urnebesnom tehnikom je tako šta uopće izvodivo? 

 

 

17 minutes ago, Honey Badger said:

Loodilo. :lol_2:

 

naturalia non sunt turpia  (što je prirodno nije sramotno).

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

12 minutes ago, Vjekoslav said:

da li kakaš stojećki? ako kakaš stojećki jasan mi je tvoj revolt. ako kakaš sjedećki nije. ako kakaš sjedećki, kako u isto vrijeme piškiš stojećki? kakvom urnebesnom tehnikom je tako šta uopće izvodivo? 

 

I sam znas da ovo ne drzi vodu jer su dvije razlicite radnje, da ne kazem nuzde. Pisanje je pisanje, a sranje - sranje. Pisanje je sranje ako pisas uz vjetar ili ako sjednes da pisas jer ne znas na koju ces stranu da se evakuiras. Ili ako te supruga natjera da ti pokaze cija su muda. To je neki power trip, najvjerojatnije.

 

Sjedanje za pisanje za muskarce je prihvatljivo ako je doticni bolestan ili na rekreativnim supstancama pa tesko stoji, a treba cekati da nadodje. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kod nas preko bare su wc solje malo drugacije i to je mozda prvo sto sam primjetio ovde. Naime solja je napunjena skoro do pola vodom, tako da ako dobro ciljas ne odbija se od zidove i ne prska, nego onako fino zubori :lol_2:

 

original-15969-1506427905-14.jpg?crop=10

Edited by Amigo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...