Jump to content

Teniski penzioneri


Boxy

Recommended Posts

Kei je trebao da igra neke celendzere krajem godine ali se povukao, ponovo zbog povrede.

I sad ce u Tokiju da igra sa Fedom onu egzibiciju koju uniqlo organizuje, mozda se tu vise sazna.

 

Za Raonica nista nisam cula...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
1 hour ago, Boxy said:

Ne secam se, ali sumnjam da sam je stavila

Lepo bi bilo da postaviš, ali razumem da to narušuje privatnost, ja verovatno ne bih postavio.

Gde si srela Feda, ili si ga čekala negde gde si znala da će da bude?

Sad se nešto prisećam da imaš potpisan kačket, to je taj susret?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Pangea said:

Lepo bi bilo da postaviš, ali razumem da to narušuje privatnost, ja verovatno ne bih postavio.

Gde si srela Feda, ili si ga čekala negde gde si znala da će da bude?

Sad se nešto prisećam da imaš potpisan kačket, to je taj susret?

 

Nije, kacket mi je potpisao na drugom turniru.

Slikala sam se sa njim 2017. u Stuttgartu, kad je ispao na samom startu protiv Haasa :classic_dry: ali sto se mene tice, savrsen je bio turnir, jer sam konacno uspela da se slikam, to nikako nije lako, cak i na tako malim turnirima. Medjutim, on je ovde imao neke sponzorske obaveze i onda smo cekali kod Mercedesovog "standa", kad je sa tim zavrsio, onda je sigurno pola sata isao i davao autograme i slikao se :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ogromna je razlika izmedju "trojke" i ostalih u tom pogledu, jako je tesko prici, ne toliko zbog njih samih, vec zbog mase koja zeli da pridje, dok je sa drugim teniserima tik ispod njih tokom svih ovih godina neuporedivo lakse.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
Quote

DEL POTRO: I'm going to be treating the knee with a different method in the next few weeks. I don't know what could happen next to me. But the US Open means everything for my heart, for my career, for my life. And if there is a small chance to come back and play one day, I will do 100 percent my best to do it.

https://www.tennis.com/news/articles/conversation-juan-martin-del-potro-not-giving-up-messi-miami-dobel-novak-alcaraz

 

Baš mi je ovo tužno da čitam, on se i dalje nada :classic_sad:

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ne radi se o kvalitetu igrača, Delpo ne zna ni sam koliko je operacija imao, kvalitet života van sporta mu je u pitanju, jedva je mogao uz stepenice da se popne, a on je spreman na ko zna koliko daljeg maltretiranja samo da bi mooooožda jednom imao priliku da se vrati. Ako to nije samozavaravanje, ne znam šta je.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...