Jump to content

Australian Open 2020.


zoe Bg

Recommended Posts

Novak 6h manje na terenu od Tima do finala. Koliko god da je spreman, to se mora osetiti ako mec ode u 5 setova.

1 minute ago, Boxy said:

 

I ja isto to mislim, ovde su obojica bili pod ogromnim pritiskom

Bice i u finalu isto.

Link to comment
Share on other sites

Novak ne sme dozvoliti da se poeni odvijaju po istom sablonu, vec mora igrati raznovrsno. Mozda bude tezak mec, ali verujem da Novak dobija. Mora iskoristiti 1. set, gde ce Tim biti malo stegnut. 

 

Do sada je valjda Novak 7:0 u AO finalima. Neka ide do 10:0, pa posle kako hoce : )

1 minute ago, Jurgen said:

Možda je vreme da Princ Šljake postane Kralj Betona

Mislim da ce biti favorit na RG, ali ovde je Novak veliki favorit u nedelju.

Link to comment
Share on other sites

Dominik je danas bio pod strašnim, strašnim pritiskom, baš se videlo. Bio je i Saša ali ga je čupao ludački servis. 

 

U nedelju Dominik može samo da otkači ruku i krene da burgija kao u Londonu npr. 

 

Na Novaku je da proba da ga maksimalno razvnovrsnom igrom izbaci iz sigurne zone i onda može da očekuje one Timove trademark loptice od 3 metra u aut. Bez toga, Thiem lako može da ga unervozi i okrene meč na svoju stranu.

 

Novak je jasan favorit ali je po meni to negde na 60:40. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni Bombarder said:

Nazalost,Thiem.

Bice cupavo u nedelju. Ovaj ima nekih slicnosti u igri sa Vavrinkom + ima tu pobedu sa RG pa nece biti zaplasen ni Novakom ni impresioniran atmosferom..

Joker vs Joker it is.

Novak je u finalu AO, kao u svojoj radnoj sobi. Tim ce sigurno biti malo stegnut 1. set i ocekujem da Novak povede, ali nece valjati ako Novak ponovo bude imao pad u 2. setu, sto mu se cesto desava. Tad mec moze da ode na Timovu stranu skroz i da bude 1:2 posle 3 seta.

 

Ako Novak pronadje svoju A igru, Tim moze plafon 1 set da uzme, u suprotnom bice chupavo.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Australian Open 2020: 12h 29m – 18h 24m

 

6 sati kraće na terenu plus dan odmora više bi bila baš značajna razlika da je neko drugi u pitanju. 

Ovaj ima snage da igra do Indijan Velsa ako treba :kece:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

 

6 sati kraće na terenu plus dan odmora više bi bila baš značajna razlika da je neko drugi u pitanju. 

Ovaj ima snage da igra do Indijan Velsa ako treba :kece:

Nije bas tako : ) Videlo se danas da nije bas 100% posle Nadala. Ako ode mec u 5. set, mora se to osetiti.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wook said:

Nije bas tako : ) Videlo se danas da nije bas 100% posle Nadala. Ako ode mec u 5. set, mora se to osetiti.

 

Ako nije problem da ne ode u peti set. :kece:

 

Jer ni Novak fizički nije ni na 70% onog starog. Mi bi voleli ali to više nije tako. Sreća da je servis savršen za sada pa se ne muči toliko kroz svoje servis gemove i troši bespotrebno. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Crni Bombarder said:
Jep..u pravu ste obojica [mention=909]Wook[/mention][mention=150]NMX[/mention]..tako i ja vidim..
60/40 - 55/45 rekao bih...

 

Ovi sto zaradjuju leba od tih procenata kazu da smo glupi :lol_2:


ffdf5a4cd34a3ba7d01329ea43ba94b2.jpg

 

Mada će se ovo sigurno korigovati koliko do sutra, nerealno je ovo i za kladioničare je value apsolutno u ovih 4 i kusur kv na Thiema. 

Edited by NMX
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Nece imati veze fizicka sprema sa pobedom. I bolje za Novaka da bude tako. Jedino on moze da izgubi dah, ovaj je terminator, spreman je kao Nadal 2008.

 

Odlucice glava i pamet.

 

U prevodu - laganih 3-0 za Djokovica.

 

Evo odmah kontra jinx... Tim dobija 3-1 (dobija 1 ili 2 tie breaka)…

Novaku nikako ne leži Dominic... kvota koje su dale kladionice - easy money… :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...