Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Je li ono neko kinuo malopre pored terena? :classic_biggrin:

 

Neću ništa pisati o Dušanu, ali fenomenalno je što će Laslo ili Filip biti u finalu. Navijala bih tu za Filipa kad bih bila sigurna da neće uprskati još jedno finale, ovako ne mogu da se odlučim.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Green23 said:

Nisam gledao drugo gostovanje, šta je bilo? 

 

Nekako mi je bio bas arogantan, razmazen, uobrazen onda je rekao kako zene ne zasluzuju da zaradjuju kao muskarci i da niko ne kupuje kartu da gleda zenski tenis, kao pa da neko specijalno kupuje kartu da gleda njega :classic_rolleyes: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Milica said:

 

Mislim da je pre toga tresnuo reket o zemlju, verovatno je tu napukao, a nije ga promenio.

Podseti me na onu scenu s Radvanjskom :lol_2:

 

Inače ne znam šta je gore, što Lajović nije uzeo ni set ili što sam ja i očekivala da prospe 4:0 :ajme:

Link to comment
Share on other sites

 
Nekako mi je bio bas arogantan, razmazen, uobrazen onda je rekao kako zene ne zasluzuju da zaradjuju kao muskarci i da niko ne kupuje kartu da gleda zenski tenis, kao pa da neko specijalno kupuje kartu da gleda njega :classic_rolleyes: 
Nisam ni ja gledala, cccc mada me to ne iznenadjuje mnogo, iskreno. Ali drago mi je sto izbacio Grka, mnogo kvaran, mnogo, sve na sitno, ali fora sto ga to ne prolazi, nego je sa godinama sve gori.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...