Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Just now, alcesta said:

Jeste. Držao se dobro i Evans, očekivala sam da popusti ranije, posebno posle onih brejk lopti koje je imao.

Ne znam zašto Viško nije mogao još tih par minuta da odradi nego ubacili ovog nekog koji me baš žulja.

 

Žurio je da prenosi M.City vs. Southampton. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, We lose every week said:

 

Žurio je da prenosi M.City vs. Southampton. 

Pretpostavila sam da je tako nešto, ali živo me zabole za fudbal :classic_biggrin: mogao je isto tako ovaj drugi da počne taj prenos :classic_sleep:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Andrej said:

Mislio sam da je @Boxy pomenula da neće da igra Dubai ... Mora da sam pogrešio.

 

Dubai je pod znakom pitanja, sve zavisi od Dohe, koliko ce da igra, kako ce da se oseca posle meceva itd. 

 

Danas je imao bas naporan mec, sam je rekao da je umoran, videcemo kako ce sutra da izgleda i zato mi je posebno drago sto je pobedio, moze da vidi gde je fizicki kad igra dan za danom.

A ono sto mu najvise nedostaje, brzina i eksplozivnost, vidi se da nije jos 100%

Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, Boxy said:

Ja nemam nista protiv Evansa, doduse danas sam ga bas lepo psovala :lol_2: ali u principu igra lep tenis

ma on je ona sirovina koja je Bedeneu zamerala da nije dovoljno Britanac (covek ima dvojno drzavljanstvo) da igra za UK DC tim, da nema pravi britanski akcent i sijaset drugih gluposti. :puke: 

a sve se vrti (vrtelo) oko para, jer da je Bedene dobio dozvolu da igra za UK onda bi neki od "pravih Britanaca s pravim akcentom" izgubio deo finansiranja od LTA.

A taj isti Evans je zbog svojih losiih radnih navika i ostalih gluposti dva puta gubio finansiranje od LTA (a oni su mu placali vrhunske trenere i svasta nesto jos).

jednom recju: djubre od coveka.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dziber se danas napoklanjao bas. 

Federer mi je delovao bledunjavo i stakleno. Kod svake nagle promene pravca i Evansovog slajsa na bekend bilo mi je lose od pomisli na njegova kolena i operacije koje je imao :classic_blink: a onda jos prikazu Lajanija koji je u Australiji preziveo infarkt pa ne znam kojeg mi je losije da gledam :smiley5:jedino Rodjine patike su mi danas delovale OK.

Link to comment
Share on other sites

Lajani nije vise toliko u cvetu mladosti, nisam primetio nista doduse, niti obratio neku posebnu paznju.

 

Sto se meca tice, nisam gledao ceo, ono sto ste uglavnom primetili primetio sam i ja, zeznuto kad ne ulazi servis, ali to je i ocekivano.

 

Evans je odigrao jako dobar mec, imajuci u vidu njegov ukupni kvalitet. Za dalje meceve je ovako i bolje, da se malo muci i pobedjuje, ne verujem da bi mu godila neka setnjica i onda da naleti na tvrdo odjednom.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Milica said:

Jao ja mislila Lajani, uh da sam pre ovo napisala pa da se ne brinem za coveka:lol_2: mada mi ni on nije delovao bas najbolje.. 

Danas ima raznih razloga da neko ne izgleda najbolje, pu pu pu daleko bilo. Valjda je sve OK, ja nisam ni obratila pažnju, zvučao mi je normalno. A i sad kad su linijski opet tu može da ih ispravlja pa je sigurno u elementu :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...