Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Stvarno fantastičan zadnji gem. Na  MP je gadjao liniju ,prevario Aguta koji se nadao autu i nije ni krenuo da brani.

Ma ceo set je Jannik bio fenomenalan , visio u prvim gemovima, a opet prvi došao do brejka, uzvratio RBA ali to mu je samo povečalo odlučnost. I kako se videlo da u zadnjem ide na pobedu . Novakovski :thumbsup:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Ja nisam ni videla šta je bilo s loptom, ali džabe, ni to nije pomoglo :classic_sad:

 

Udario je ramom, lopta otisla nebu pod oblake, ali pala u teren i Haris najverovatnije omasio smec, posto nije prikazano jer se i reditelj zbunio :classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se kako igra Norvezanin. Ne bi me cudilo da postane GS osvajac kad velika trojka konacno okaci "tenisice" o klin.
Inace, ne znam da li je do frizure, ili neceg' drugog, ali neverovatno mi zvuci podatak da je 98' godiste.

 

casper-ruud-estrena-su-palmares-atp-nkw6

 

 

Ovaj lik je 10 godina mladji od mene? Sta da vam kazem mladjarijo, lazu vas nutricionisti, lajf gurui, kozmeticari i ini koji propovedaju kojesta za nekakav mladalacki izgled kao rezultat zdravog zivota.

Pusite 30 cigara dnevno, svaki dan fast duf, pakovanje medenog srca (ili 200g nutela), koka kola, sto vise stresa i fizicka aktivnost ni u kom slucaju. To je eliksir mladosti. Ja sam vam ziv primer.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, RatzenStadt said:

Svidja mi se kako igra Norvezanin. Ne bi me cudilo da postane GS osvajac kad velika trojka konacno okaci "tenisice" o klin.
Inace, ne znam da li je do frizure, ili neceg' drugog, ali neverovatno mi zvuci podatak da je 98' godiste.

 

casper-ruud-estrena-su-palmares-atp-nkw6

 

 

Ovaj lik je 10 godina mladji od mene? Sta da vam kazem mladjarijo, lazu vas nutricionisti, lajf gurui, kozmeticari i ini koji propovedaju kojesta za nekakav mladalacki izgled kao rezultat zdravog zivota.

Pusite 30 cigara dnevno, svaki dan fast duf, pakovanje medenog srca (ili 200g nutela), koka kola, sto vise stresa i fizicka aktivnost ni u kom slucaju. To je eliksir mladosti. Ja sam vam ziv primer.

Genetika igra veliku ulogu, kada se nasmeje izgleda kao da ima 35. godina. Kada hoces da vidis ko je koliko star, samo pogledas celo, celo nikad ne laze.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...