Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Gledam sinoć Murray-a , nakon više od 3 sata iscrpljujućeg tenisa, izgubio od Echevery-a u Baselu.

U setu br 3 ostao bez snage , potpuno ,da je bilo žalosno za gledanje .Razumem želju da se i dalje takmiči ali  enormno  trošenje tela na stil kojim igra a ništa ne menja:smiley5:

Edited by Keira
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Elias said:

Hmm

 

Danill čak nije ni opomenu dobio . 

 

 

Nekada njegovo ponašalnje /žaljenje na sve i svašta u toku meča , rasprave  deluje simpatično  a u većini slučajeva po meni nesportski u najmanju ruku . Al

 

Na dan kada se incident desio mediji nisu obratili pažnju isto kao i na Andy-evo bacanje reketa , tek sutradan..

 

 

Novak je posebna priča za njega je scrutinity level javnosti mnogo viši  , morao je biti oprezniji ... 

Link to comment
Share on other sites

Takodje interesantan podatak,Daniil izbubio tri finala za redom, jedno od Novaka i dva od Sinnera i to u njegovom omiljenom delu sezone.

 

U Baselu  Auger Alliasime "uskrsnuo", odbranio prošlogodišnju titulu , konkurencija gotovo sva igrala u Beču, ali titula je titula. Tenis! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Miomir vežba za DC:classic_ninja: Tako nekako je izgubio od Kukuchkina 2021 msm. 

Ne znam kada je  i da li je izvukao neki težak meč. Ovde je Agut (koji se vrača posle povrede) i on u ozbiljnim teniskim godinama prvi pravio brejkove u 2 i 3 setu

 

Link to comment
Share on other sites

Prvo sam pomislila da će tri sadašnja 500 turnira da izgube status, ali oni stvarno dodaju još tri na već postojeće. Ne znam koliko je to dobro za male turnire, kad se na 16 500-ica još dodaju i produženi mastersi, koliko uopšte ostaje termina u kalendaru za 250-ice...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Safiulin dobio Sheltona u Brisbane-u,Dimitrov Murraya u jednom cokerskom klasiku.Thiem posle vise od 5h provedenih na terenu u dva meca kvalfikacija protiv malo poznatih igraca i zmije koja se pojavila na njegovom mecu,dobio Nadala za protivnika u R1

Djere izgubio od Shanga u Hong Kongu,imao je i MLe u TB 3 seta ,jednu je Shang spasio neverovatnom defanzivom I winnerom za spice

Link to comment
Share on other sites

Fricko:classic_angry:, ali United Cup je u pitanju.

 

Thiem preživeo jednu 🐍 a druga je bila previše

 

Kada ga gledam ovako raspadnutog evo već 4godinu uvek mi na pamet pada Bresnik. Negov blagoslov ili usud ,teško je reći iz ove perspektive.

 

Miomir prošao u R2 Honk Konga, igra protiv Tiafoa

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...