Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Lep je otpor sinoć dao Monfis. Jedan od retkih igrača koji se drži i dalje sa 38 godina da ne ode u penziju, iako se u prajmu nije nešto isticao, max domet su mu dva polufinala slema od kojih mu je prvo pre 16 godina i drugo protiv Novaka u onom čuvenom meču kada je Novak igrao sa pocepanom majicom.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Fricko pobedio Borgesa i Hijkatu i sada sa Gironom u SF Delray Beacha na putu ka odbrani titule. Drugi par su takodje Ameri - Paul vs Tiafo. 

Giron kada je u dobroj formi, zanimljiv je teniser za gledanje. 

Link to comment
Share on other sites

E moj Karlose, i ti govoriš da hoćeš prvo mesto, a ne možeš turnirčić osvojiti.

 

Da nije bilo Korone, čekao bi on na prvo mesto dosta dugo, jer se Siner pokazuje dosta ozbiljnijim kandidatom da bude vladar, a i Novak nije rekao poslednju reč.

Link to comment
Share on other sites

Roterdam je pao, a Siner je opet šampion. Nesavladiv je trenutno. To je to od njegovih nastupa pred masterse u Americi. Na kraju je napravio najbolji raspored, jer je sačuvao svežinu od ostalih sa vrha koji se ne libe da igraju po dva ili tri turnira pred masterse, a Siner u džepu nosi 500 poena.

 

Ne shvatam ni to cimanje po Dubaiju, a odmah nakon finala treba prevaliti put od bliskog istoka na zapadnu obalu Amerike, gde turnir kreće za četiri dana na drugoj strani zemaljske kugle. Zbog toga je Novak verovatno i odustao od Dubaija. Ranije je koliko znam bio neki luft od 10+ dana minimum. Idealna priprema za masterse.

Link to comment
Share on other sites

Odlično, odlično radi Siner, rasporedi, treninzi, bez pompe grabi ka vrhu.

Alkaraz je na Radukanu putu, reklamira LV, gaće, masu je jako povećao, trči za novcem.

Jari izgubio prvi set i zaostaje brejk u drugom protiv Akoste.

Link to comment
Share on other sites

Sad vidim da je Rubljov diskvalifikovan u polufinalu :classic_ohmy:

 

Ali ovo mi je priceless, nema veze što je sudiji rekao da je moron nego je problematično je li upotrebio F word ili nije. Ako nije onda je valjda sve u redu :smiley5:

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam htela da postavim, pošto niko ne piše.

Elem, meni da se uneo preko puta tako, ja bih zvala policiju.

Inače ga veliki deo tenisera i novinara brani (moj utisak) pa i Viškom, koji me je jako razočarao već u par navrata.

Neka zamisle da neko njihov tamo sedi i sudi i da mu neko urlanu facu.

Sad postavljaju Filsa koji se svađa sa supervizori i koristi fak fak fak, ali ako sam ja dobro shvatila, sa supervizori se nekako tolerišu teške reči, sa sudijama ne 

I prvi put sam se složila sa Rotenbergom, premda i on suče kad mu pomenu Serenu iz 2009.

Link to comment
Share on other sites

GH2DedQbQAAconO?format=jpg&name=900x900

 

Dobro je još i prošao, zadržao pare i bodove. Ali što se tiče daljeg učenja iz ovoga, deluje da nije svestan u čemu je problem. Doduše i kazna se koncentrisala na pogrešnu stvar, tako da nije ni čudo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...