Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Meni je od onog gostovanja kod Viska i Govedarice postao ekstremno antipatican, kad je tupio kako zene ne trebaju da zaradjuju isto kao muskarci jer niko ne kupuje karte da gleda njihove meceve :classic_rolleyes:

kao da neko kupuje kartu da gleda njegov mec :classic_rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

i ta famozna prica o njegovom prokockanom finalu mastersa u Parizu, gde se zaboravlja da je on dosao do tamo zahvaljujuci cinjenici da mu je Nadal predao mec ..................... sramota bi bilo da makar jednu sezonu ne pokusa da zalici na top 20 tenisera (cak je i Lajovic imao takav trenutak)  i da osvoji neki turnir iz kategorije 250 ....................

Link to comment
Share on other sites

Endi bas olako propusta sanse da se vrati u prvi set, ovaj drugi servis malopre mu je bio cist zicer ............. doduse, mora se priznati i da je Alkaraz promasio jedan ili dva puta relativno lagane udarca kada je imao brejk lopte ..................... sta ja znam, ne igra pirgavi Skot lose, ali ocigledno da to nije vise dovoljno ni protiv ovih mladjih i talentovanih momaka kao sto je Alkaraz. Siguran sam da ce probati i sledece sezone da uradi nesto vise, bice tu jos par dobrih skalpova, ali bojim se da on ni na jednom jacem turniru (poput ove izuzetno jake 500-tice) tesko da ce moci da veze tri pobede protiv solidnih igraca (pogotovo ako prethodno potrosi 2-3 h u svakom od njih da bi nekako dosao do pobede).

Link to comment
Share on other sites

Pa eto, znači da mu nije apsolutno moranje. Neće biti slobodan u prvom kolu i imaće teže protivnike, ali može komotno da preskače turnire i da igra samo šta hoće. A i trebaće mu duži odmori ako nastavi da kilavi best of 3 mečeve po 2-3 sata.

Link to comment
Share on other sites

Felix rutinski gubi od Norria. Njegova saradnja s Tonijem ne daje nikakvih rezultata (cak i nazaduje), kao i Kecmanoviceva s Nalbandianom.

pridruzujem se alcesti :classic_biggrin:  obezbedila sam set Felixu. :s_w:

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, wwww said:

Njegova saradnja s Tonijem ne daje nikakvih rezultata (cak i nazaduje), kao i Kecmanoviceva s Nalbandianom.

Na zalost ali totalno si u pravu. 

Feliks mi je u prvom i drugom setu delovao kao robot programiran za jednu vrstu udaraca ali mu loptice nisu nabacivane onako kako je njemu potrebno. Napravio je bezbroj neiznudjenih gresaka iz cista mira. I pred kraj drugog seta ja sam zaspala, probudila se na mec lopti za Feliksa :classic_ohmy: sta mu se desilo u medjuvremenu? Jel se Nori raspao ili se Feliks razgoropadio? 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...