Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

2 minutes ago, Boxy said:

A zasto se ne bi racunao Stokholm za Torino?

Bice nezgodno onima koji igraju, zato mi je cudno sto je Zverev prijavio, ali ne bi bilo fer da se taj turnir ne racuna za Torino.

pa kako da ga racunaju kad se Stokholm zavrsava u subotu (13.11.), WTF pocinje u nedelju (14.11.), a update ATP liste se vrsi ponedeljkom (to je 15.11.)?

na WTA se nekoliko godina desavalo da se Luksemburg, kao poslednji turnir u godinu, koji se odrzava bukvlno sedmicu pred zavrsni turnir, ne racuna u race za zavrsni turnir.

Ne znam koja je logika Zvereva da prijavljuje ovaj turnir. MOzda hoce da prikupi sto vise bodova da bude sto vise rangirran pred AO. Mozda mu ponudili dobre pare...

7 minutes ago, alcesta said:

Pa znam, ali zanima me kako mogu nekog da nateraju ako neće, osim da ga kazne novčano. Poeni se ne gube, a oni već zarađuju dovoljno da ih novčane kazne ne zabole previše.

Edit: mislila sam na Milano, Boxy upala u međuvremenu :classic_biggrin:

pa novcano, plus da tog igraca izbace iz pula za godisnji bonus.

Link to comment
Share on other sites

Pa i logicno je, treba mu odmor od USO prvenstveno (LC mu definitivno nije bio odmor i nije mu trebao), a napomenuo je da ima i nekih povredica ili slicnih problemcica s telom. NIje blesav da napravi istu gresku kao Endi i ucini sebi medvedju uslugu jureci bodove i #1 (to ga ceka u buducnosti, u principu mu nece pobeci ako nastavi ovako da igra i ne zezne se s povredama).

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, vanjabarsa said:

jel nalbandijan jos uvek sa kecmanovicem ?

Igra kao da nema trenera, verovatno najlošiji period u njegovoj dosadašnjoj karijeri. On bukvalno ne može da se sastavi, mislim da je poslednji kršten meč odigrao na W protiv RBA ................

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko dugo ce on moci da nastavi ovako, kad ce mu dosaditi da pokusava da se vrati. Nije on tamo neki Robredo, vec je trostruki GS osvajac, bivsi #1, ne vverujem da g zadovoljava da prodje kolo-dva na malim turnirima.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Siner je dobio Muzetija, a Lajović je naravno izgubio od Rinderkneša.

 

20 hours ago, wwww said:

Ne znam koliko dugo ce on moci da nastavi ovako, kad ce mu dosaditi da pokusava da se vrati. Nije on tamo neki Robredo, vec je trostruki GS osvajac, bivsi #1, ne vverujem da g zadovoljava da prodje kolo-dva na malim turnirima.

Pa i Hjuit je bio višestruki GS osvajač i broj jedan pa koliko je dugo igrao davno pošto je prestao da bude konkurentan. Nije ni to problem koliko fizički napori i koliko štete organizam trpi dugoročno, imao je i Hjuit mnogo povreda ali mislim da je Endi ipak u gorem stanju. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...