Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Osvojio ih je zato sto sam u tim mecevima navijao za Djokovica kako inace navijam za Federera, ako ne i jace.

 

Pokazna vezba mojih moci je onaj nesrecni US Open, kad se vratio sa 2-0, jer sam od treceg seta poceo da navijam da ga ubije nacisto, kad je nesposoban, i onda se Djokovic vratio, a onda sam pomislio dobro je, ipak ce nekako da dobije, on uspeo da izgubi peti set. I to kako ga izgubi.

Edited by McLeod
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Nije mi od pocetka bilo jasno zasto se vratio ovde, umesto da kao covek preskoci i RG, odigra sve na travi pre W i bude najspremniji moguci tamo.

Mislim, nije sramota izgubiti na sljaci od giganta iz Kuenke, ali svakako nepotrebno.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je rekao da mu treba desetak mečeva da oceni gde je sa igrom. E sad da li je to 10 mečeva pre W ili pre trave uopšte, taj deo nisam najbolje razumela.

 

Ovo sad već više liči na njega.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Ma jasno je to sve meni, nego se brinem jer mi se cini da je previse mase nabio, nije to dobro za njega u tim godinama.

Ono sto je pozitivno - izgleda mi da se dosta komforno oseca, inace ne bi stajao ovako daleko i pimplao se s njim nego bi napadao pa sta bude.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...