Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

2 minutes ago, Boxy said:

 

Pa nije bas choke, jednostavno je daleko i od top 50 nivoa, prvi set je bio top 200.

 

Ma zezam se, servis je bio tunjav sve vreme, tu se vidi da li choke-uje.

 

Nisam gledao prvi, samo deo drugog i treci od 3-1, bas je spor i to spor u svemu

Link to comment
Share on other sites

Just now, nlavrnja said:

 

Ma zezam se, servis je bio tunjav sve vreme, tu se vidi da li choke-uje.

 

Nisam gledao prvi, samo deo drugog i treci od 3-1, bas je spor i to spor u svemu

 

2. i 3. do pola su bili atomski tenis u odnosu na 1.set, pa ti vidi :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Boxy said:

Mozda bi bilo lepo da seldece nedelje uzme WC za Parmu, da odigra makar jos jedan mec pred RG

Bolje mu je da dodje u Beograd, u Novakovom centru bi imao bolje uslove za trening nego u Parmi. (vidis kako je prosla Serena sto nije dosla u Beograd :classic_biggrin: )

A i ti bi mogla da ga pogledas ako dozvole nesto navijaca, pa da dobijes pravu nagradu za igricu :classic_biggrin:

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Just now, wwww said:

Bolje mu je da dodje u Beograd, u Novakovom centru bi imao bolje uslove za trening nego u Parmi.

A i ti bi mogla da ga pogledas ako dozvole nesto navijaca, pa da dobijes pravu nagradu za igricu :classic_biggrin:

 

Ma kakav Beograd, da dolazi kod porodice Djokovic :classic_ninja:

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CheshireCat said:

 

Ali zamisli da dođe i da puste publiku :lol_2:

 

Mada kroz maglu mi se čini da si ga gledala negde live.

 

Vise puta sam ga gledala live, imam sliku, imam autogram :classic_smile:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Realno lepsi mu je ambijent za dolazak ovde nego u Parmu ako bi presekao mada to je 0.001℅ :)
Na prvom turniru je bas lepo izgledalo onako uz reku. Monte Karlo za siromasne , ali svakako lepse nego vecina ovih prasinarskih 250ica

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milica said:

Monfis najzad uspeo da dobije mec! Prvi jos od februara 2020!

 

mislim da ova pandemija nikog nije sasekla kao njega. Igrao je tenis karijere pred ovo cudo,zakljucno sa onim mec loptama u polufinalu Dubaija.

dobro da se i Djere napokon alavertio od finala Kaljarija..

Anduhar i Sinjakova isto ugodno iznenadili.

prijatno tenisko popodne

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pogledah sada rezultate sa zenskog turnira u Bg - sve nase poginule !! sta im bi?

Edit : Omasih topik, prastajte, ne pratim zenske mnogo, nisam ni videla da ovde nije za njih :default_sofa:

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Novak bio u Bazelu, rodnom gradu Svajcarca, sad se igra turnir u Novakovom rodnom gradu, pa sam u tom smislu rekla da bi trebao da uzvratu posetu. 

Ako mislite na to ko je gde bio domacin turnira, opet je redna Rodzera da uzvrati jer je Novak bio kod njega na Lejver kupu :ss:

Link to comment
Share on other sites

Muzeti i Korda u Lionu igrali bas lep mec, dobio Muzeti. Ima nade za tenis i kad se big 3 penzionisu. 

Kakav osecaj za loptu, gradjenje poena, izbor udaraca, bravo za obojicu :thumbup:

Muzetijev jednorucni bekend je prvi koji mi se svidja, nekako mu ruka nije ukocena kao kod ostalih i vrlo lako menja pravac udarca. Kod ostalih na osnovu polozaja tela mozes proceniti u kom pravcu ce biti izbacena lopta, a kod Muzetija to nije tako. Bas mi se svidja 👍 A tek DS sa kojom lakocom izvodi sa obe strane.

Sad Siner i Karacev 😃 dal ce Janik uspeti da se osveti za Dubai?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...