Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Nisam malodusna, samo komentarisem ono sto vidim i sto se desava.
@wwww
Cini mi se da je od polovine decembra u Dubaiju, ali ne znam od kad je krenuo sa kondicijom.
Ali znam ono sto je izjavio Paganini, nije jos na 100% i moraju jos da rade...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bitno je da se vratio, odigrao je 2 meca, vidi se da je kondiciono daleko od maksimuma, a onda cela igra trpi.
Sad da vidimo da li ce igrati Dubai, to bi bilo super i znacilo bi da je zdrav i da je koleno ok, a to je vec ogromna pobeda.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ako ne oseca bolove i nema probleme s kolenom bilo bi mu dobro da odigra Dubai, pa da onda preskoci Majami i uradi postene kondicione pripreme (kao sto je i planirao). Ne bi imalo svrhe da igra Majami jer ipak je daleko od potrebne forme (kondicije), a i onako mu ostaje 500 bodova iz Majamija.

Link to comment
Share on other sites

Covek ima bezmalo 40god, imao je dve ozbiljne operacije kolena, godinu dana nije igrao i neko ocekuje da ce uspeti da se vrati u nekadasnju formu :krstipd4: Pa ni on sam u to ne veruje.

Ove godine ce da obidje stara dobra mesta, da mu se fanovi klanjaju i divie, a on im uzvrati andjeoskim osmehom i mahne rucicom, proseta ON patike i posle Wimbledona ode u zasluzenu penziju :lala2:

Basilasvili na kraju treceg (samo to sam uspela da vidim) bio sjajan! 

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, wwww said:

ako ne oseca bolove i nema probleme s kolenom bilo bi mu dobro da odigra Dubai, pa da onda preskoci Majami i uradi postene kondicione pripreme (kao sto je i planirao). Ne bi imalo svrhe da igra Majami jer ipak je daleko od potrebne forme (kondicije), a i onako mu ostaje 500 bodova iz Majamija.

 

U naredna 24h ce odluciti da li ce igrati u Dubaiju, ako se pojavi tamo, po meni je to vec odlican znak.

A Majami ionako ne igra, to je vec odluceno, nego posle Dubaija krecu kondicione pripreme od 4-6 nedelja, pa onda sljaka gde jos uvek nije siguran sta ce igrati.

On ocekuje da bude pravi tek od trave, dotle je sve priprema

 

A inace, ljudi imaju pamcenje zlatne ribice i zaboravljaju od koga su sve gubili Djokovic i Nadal kad su se vracali posle povreda i velikih pauza, plus su bili neuporedvo mladji...

Link to comment
Share on other sites

Ja videh da je Davidovic Fokina dobio Cicipasa pre neki dan, a gledam sada LS vidim Cicipas igra protiv Puja, totalno sam se pogubio, mislim da nije to bilo u Roterdamu, ali znam da je tamo igrao protiv Rubljova. Misterija je potrajala par minuta dok nisam pogledao zreb i video 2 Cicipasa :classic_biggrin:

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Boxy said:

A inace, ljudi imaju pamcenje zlatne ribice i zaboravljaju od koga su sve gubili Djokovic i Nadal kad su se vracali posle povreda i velikih pauza, plus su bili neuporedvo mladji...

 

Đoković Taro Daniel i Edmund.

Za Nadala ne sećam.

Link to comment
Share on other sites

Poredite limun i pomorandže 

Novak je posle operacije igrao IW, MI, Monte Karlo, Barcelonu (izgubio od Kližana), Madrid, Rim,RG...Dakle mastersi , i 500 pa GS , Queens.. , trebala mu je forma , bodovi za ranking nakon neigranja u drugom delu 2017.

Nije išao po appearance fee , niti da reklamira neku svoju liniju proizvoda.

Inace u Dohi juče strašan meč Thiem, Bautista.

 

Neverovatna partija Roberta sa time da je i Thiem bio odličan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Keira said:

Poredite limun i pomorandže 

Novak je posle operacije igrao IW, MI, Monte Karlo, Barcelonu (izgubio od Kližana), Madrid, Rim,RG...Dakle mastersi , i 500 pa GS , Queens.. , trebala mu je forma , bodovi za ranking nakon neigranja u drugom delu 2017.

Nije išao po appearance fee , niti da reklamira neku svoju liniju proizvoda.

Inace u Dohi juče strašan meč Thiem, Bautista.

 

Neverovatna partija Roberta sa time da je i Thiem bio odličan.

 

A zasto je onda odustao od Dubaija, šeici nisu dali dovoljno para :ajme:

Isto tako, on ne moze ovako da reklamira svoje proizvode, mora da odigra mec  :ajme:

 

Kakvi zluradi i maliciozni komentari, ali nekako i ocekivano

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Keira said:

Inace u Dohi juče strašan meč Thiem, Bautista.

 

Neverovatna partija Roberta sa time da je i Thiem bio odličan.

 

Gledao sam delove meča, tačno tako. RBA je bio neverovatan u defanzivi, vraćao sve Timove bombe duboko nazad, a onda prvu kraću loptu napadao i osvajao poen. Vrh partija.

 

U par navrata su i jedan i drugi jedva stajali, baš je bio fajt do istrebljenja. I mnogo vrhunskih poena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...