Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

Jadni patrioti. Navijanje za stabilnu budalu se mnogima obilo o glavu.

 

Trump election conspiracist Tina Peters sentenced to 9 years in prison by Colorado judge

Tina Peters, a former Colorado Republican county clerk who espoused the false conspiracy theory that former President Donald Trump lost the 2020 election due to ballot fraud, was sentenced Thursday to nine years in prison for crimes related to a breach of her county’s voting system.

“You are no hero,” state District Court Judge Matthew Barrett told Peters. “You’re a charlatan who used and is still using your prior position in office to peddle a snake oil that’s been proven to be junk time and time again.”

“Your lies are well documented, and these convictions are serious. I’m convinced you’d do it all over again if you could,” Barrett told the 68-year-old former Mesa County clerk, who was accused of using another person’s security badge to allow someone else to gain access to her county’s election system.

...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije bitno sto nikoga nije briga koga podrzava Liz Cheney ipak ona podrzava ovu za koju kazete da je `pre-lepa zena` a sto nikakve veze nema sa time ni da je ruzna jer je Kamala, lepa ili ne, najvise nalik perutnini. Naravno da cemo se sloziti da na politicire ne gledamo prema njihovom spoljasnjem izgledu, tako da ovo sto kazem `perutnina ptuj` ili slicno, se ne odnosi na to da ova kandidatkinja za buducu predsednicu lici na zivinu vec da svoje znanje i talente prikazuje kao kakva curka a ne kao neko vredan paznje zbog svog izgleda. Koga briga za izgled ako si ret.

 

E sad, ovaj iskreni Trump je takodje alergican na perje svake perutnine  :lol_2:

 

"Liz Cheney lost her Congressional Seat by the largest margin in the history of Congress for a sitting Representative. The people of Wyoming are really smart! She is a low IQ War Hawk that, as a member of the J6 Unselect Committee of Political Hacks and Thugs, ILLEGALLY DESTROYED & DELETED all documents, information, and evidence. Her father, Dick, was a leader of our ridiculous journey into the Middle East, where Trillions of Dollars were spent, millions of people were killed - and for what? NOTHING!" he wrote.

 "Well, today, these two fools, because the Republican Party no longer wants them, endorsed the most Liberal Senator in the U.S. Senate, further Left than even Pocahontas or Crazy Bernie Sanders - Lyin’ Kamala Harris. What a pathetic couple that is, both suffering gravely from Trump Derangement Syndrome. :lol_2:'Good Luck to them both!!!"

 

...da ne objasnjavam cemu se smejem? Mislim da u ovom slucaju preispoljena iskrenost uz sjajnu dozu preterivanja mora da izazove reakciju da i ako si samrtno ozbiljna ili zivotom prestravljena osoba, ipak moras da se nasmejes....

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, McLeod said:

Tramp je "specijalan", plus je usao u politiku u pravom momentu, pa je delom i jasno zasto ima pristalice, ali kako je ovaj lik uspeo da se progura kroz rankove mi je potpuno nepojmljivo. Na stranu to sto je mnogo glup, on nije ni prijemciv u bilo kom smislu, harizma mu je nula, prica i ponasa se na krajnje neprijatan nacin. Ne znam kako iko moze Haris da napada za vestacki smeh i ponasanje a da mu se ovaj lik svidja

 

Puno amerikanaca vole snake-oil salesman, zapanjeni su. Mada iskreno, svaka drzava ih ima, ako ne na vlasti onda na rezervi.

 

Link to comment
Share on other sites

To je i najmanji problem, naisao sam ja na dovoljno delulu likova pocev od lajt antivaksera do full retard mode on ravnozemljasa, ali ovaj ne ispunjava uslove ni da bude predsednik odeljenjske zajednice u specijalnoj skoli. 

Link to comment
Share on other sites

Spoiler

CNN nastavlja da pomera leve i liberalne tekstonske ploče, pa je danas objavio analizu po kojoj nijedna partija nikada nije dobila novi mandat u beloj kući ako manje od 30% Amerikanaca smatra da zemlja ide dobrim pravcem.

 

A da USA ide u dobrom pracu trenutno smatra - 28% Amerikanaca.

 

I sad su levi i liberali na lajni u fazonu: zašto ovaj CNN odmaže našoj Mamali i priča nam istine koje ne želimo da čujemo... Samo što ne organizuju proteste ispred sedišta u Atlanti...

 

Još kad su objavili Polymarket analizu za Pensilvaniju, to je tek bio šok dana.

 

Ali ipak je najveći mindfuck studija Arapsko-američkog instituta u kojoj Tramp vodi ispred Haris među arapskim glasačima??! A u istoj studiji pre četiri godine, Bajden je imao 65:35...

 

https://www.aaiusa.org/library/press-release-new-poll-arab-american-voters-evenly-divided-in-race-for-white-house-f989m

 

Mislio sam da ću sa godinama sticati mehanizme koji će mi pomgati da lakše pronalazim jasne odgovore na razne fenomene... Ali ovo sa Arapima me je razvalilo...

 

Nemam pojma kako sad ovo?!


 

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...