Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

17 minutes ago, comandante said:

 

a da kazemo 200 miliona? bolje zvuci

 

 

Pa dobro, mozda su moji podaci losi, a vredjam ti i ljubimca na  avataru koji je licno svojom rukom pobio stotine.

 

Kazi ti …….. koliko je kubanska drzava ubila svojih gradjana?

 

Ne racunamo onih 77.000 sto su se udavili, pojele ih ajkule i umrli na moru dok su bezali iz raja.

 

Evo I drugarica sto ti udara plusice moze da da svoju procenu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Denis Jasharevic said:

 

Pa dobro, mozda su moji podaci losi, a vredjam ti i ljubimca na  avataru koji je licno svojom rukom pobio stotine.

 

Kazi ti …….. koliko je kubanska drzava ubila svojih gradjana?

 

Ne racunamo onih 77.000 sto su se udavili, pojele ih ajkule i umrli na moru dok su bezali iz raja.

 

Evo I drugarica sto ti udara plusice moze da da svoju procenu.

 

sta stotine? pravi trampovac bi rekao milione….licno...svojom rukom 

 

a ove hiljade i hiljade nesrecnika koji su se udavili idu na dusu tvojih koji su propagandom, sankcijama i svim mogucim nacinima pokusali da dokrajce maleckog suseda samo zato nisu pristali da budu njihova javna kuca

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, comandante said:

 

sta stotine? pravi trampovac bi rekao milione….licno...svojom rukom 

 

Da je taj zlikovac svojerucno ubijao I naredjivao ubistva bez sudjenja u zatvoru La Cabana 1957-59 to je dokumentovana istorijska cinjenica.

 

Bedno je sto si izabrao masovnog ubicu za avatar, mogao si staviti i drazu mihajlovica, antu pavelica, arkana ….. nema nikakve razlike.

 

Quote

a ove hiljade i hiljade nesrecnika koji su se udavili idu na dusu tvojih koji su propagandom, sankcijama i svim mogucim nacinima pokusali da dokrajce maleckog suseda samo zato nisu pristali da budu njihova javna kuca

 

Danas je Kuba najveca javna kuca na svetu. I to je cinjenica, svi se …. sa svakim, bez obzira na uzrast, pol, starost. Za 10-20 dolara.

 

Procena UNAIDS-a je 100 hiljada prostitutki koje samo to rade i jos nekoliko puta toliko povremenih.

 

I to su cinjenice, Ujedinjenih Nacija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Denis Jasharevic said:

 

Da je taj zlikovac svojerucno ubijao I naredjivao ubistva bez sudjenja u zatvoru La Cabana 1957-59 to je dokumentovana istorijska cinjenica.

 

Bedno je sto si izabrao masovnog ubicu za avatar, mogao si staviti i drazu mihajlovica, antu pavelica, arkana ….. nema nikakve razlike.

 

 

Danas je Kuba najveca javna kuca na svetu. I to je cinjenica, svi se …. sa svakim, bez obzira na uzrast, pol, starost. Za 10-20 dolara.

 

Procena UNAIDS-a je 100 hiljada prostitutki koje samo to rade i jos nekoliko puta toliko povremenih.

 

I to su cinjenice, Ujedinjenih Nacija.

 

dobre poznate alternativne cinjenice :classic_biggrin:

 

nego "javnu kucu" si svatio bukvalno, evo bas u tvom snimku koji si kacio raul objasnjava obami da to ne ide bas tako, mogu to mozda u haiti

Link to comment
Share on other sites

Ljubazno cu vam skrenuti paznju, da je danas (ili to bese juce, malo sam zauzeta pa mi se sve stopilo) britanski ambasador u US dao ostavku, nakon totalnog skandala, i njegovih Dear John memoa za Uk o Trampu. Iako je u tim mailovima nazvao Trampa nesposobnim, krajnji rezultat je da je on bio nesposoban. Jednostavno, danas sta god stavis napismeno moze da iscuri negde, i sposoban diplomata bi to znao. Sta to znaci - je pitanje za one koji pazljivije prate situaciju.

 

Pa onda, nastavlja se zaostravanje odnosa sa Iranom.

 

Demokrate su pocele da se jedu medjusobno, pocinje javni razdor izmedju extremne levice i iskusnog krila demokrata koji kontaju da levicarenjem samo gube. Nadam se da su skontali i da ce da se odalje od ludila extremne levice.

 

Dok se vi bavite licnim sukobima, ideoloskim razlikama, Kalimero kukanju moderaciji....generalno obdaniste.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Angelia said:

 

Demokrate su pocele da se jedu medjusobno, pocinje javni razdor izmedju extremne levice i iskusnog krila demokrata koji kontaju da levicarenjem samo gube. Nadam se da su skontali i da ce da se odalje od ludila extremne levice.

 

 

Citam ovih dana i uzivam :thumbup: ………. ili raspad ili ciscenje od komunjarskog smrada, trece nema. Morace da bude i malo rasizma, jer od komunista niko nije Amerikanac :classic_biggrin:, karma.

Edited by Denis Jasharevic
Link to comment
Share on other sites

On 7/11/2019 at 2:59 AM, Angelia said:

Ljubazno cu vam skrenuti paznju, da je danas (ili to bese juce, malo sam zauzeta pa mi se sve stopilo) britanski ambasador u US dao ostavku, nakon totalnog skandala, i njegovih Dear John memoa za Uk o Trampu. Iako je u tim mailovima nazvao Trampa nesposobnim, krajnji rezultat je da je on bio nesposoban. Jednostavno, danas sta god stavis napismeno moze da iscuri negde, i sposoban diplomata bi to znao. Sta to znaci - je pitanje za one koji pazljivije prate situaciju.

 

Pa onda, nastavlja se zaostravanje odnosa sa Iranom.

 

Demokrate su pocele da se jedu medjusobno, pocinje javni razdor izmedju extremne levice i iskusnog krila demokrata koji kontaju da levicarenjem samo gube. Nadam se da su skontali i da ce da se odalje od ludila extremne levice.

 

Dok se vi bavite licnim sukobima, ideoloskim razlikama, Kalimero kukanju moderaciji....generalno obdaniste.

 

meni je skandalozno kako to da je  britanski ambasador toliko neiskren sa svojim sefovima, kako to da koristi takve blage reci o narandjastom penisu kao "nekompetetna budala" i slicno

 

Edited by Eddard
Link to comment
Share on other sites

Ljubazno cu vam skrenuti paznju, da je danas (ili to bese juce, malo sam zauzeta pa mi se sve stopilo) britanski ambasador u US dao ostavku, nakon totalnog skandala, i njegovih Dear John memoa za Uk o Trampu. Iako je u tim mailovima nazvao Trampa nesposobnim, krajnji rezultat je da je on bio nesposoban. Jednostavno, danas sta god stavis napismeno moze da iscuri negde, i sposoban diplomata bi to znao. Sta to znaci - je pitanje za one koji pazljivije prate situaciju.
 
Pa onda, nastavlja se zaostravanje odnosa sa Iranom.
 
Demokrate su pocele da se jedu medjusobno, pocinje javni razdor izmedju extremne levice i iskusnog krila demokrata koji kontaju da levicarenjem samo gube. Nadam se da su skontali i da ce da se odalje od ludila extremne levice.
 
Dok se vi bavite licnim sukobima, ideoloskim razlikama, Kalimero kukanju moderaciji....generalno obdaniste.
Nema budućnosti za dems, ako ne očiste svoje redove od pla@ipi@ki. Jednostavno, moraju da se izbore za pristojnost i da ne jure svoje renomirane članove za stvari koje su se dešavale pre 40godinae

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 7/11/2019 at 3:34 AM, mrd said:

Nema budućnosti za dems, ako ne očiste svoje redove od pla@ipi@ki. Jednostavno, moraju da se izbore za pristojnost i da ne jure svoje renomirane članove za stvari koje su se dešavale pre 40godinae

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk
 

 

sve dok sabotiraju 1 bernija i treba da nemaju buducnost, da pate i da ih naguzi 1 drumpf i u sledecim izborima

 

Edited by Eddard
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, comandante said:

 

meni je skandalozno kako to da je  britanski ambasador toliko neiskren sa svojim sefovima, kako to da koristi takve blage reci o narandjastom penisu kao "nekompetetna budala" i slicno

 

Pa videli smo ko nije kompetentan, ko je morao da da otkaz.

Mozes da mislis sta god hoces o Trampu, ali nisu njegova piskaranja o "nekom idiotu" izasla u javnost i napravila medjunarodni skandal.

Glavni saveznik Engleske, zamisli da je Tramp napisao memo da je Charles budala, a svi znamo istinu, ali zamisli taj diplomatski skandal.

 

22 minutes ago, mrd said:

Nema budućnosti za dems, ako ne očiste svoje redove od pla@ipi@ki. Jednostavno, moraju da se izbore za pristojnost i da ne jure svoje renomirane članove za stvari koje su se dešavale pre 40godinae

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk
 

Ja se nadam da ovaj zadnji razvoj dogadjaja znaci da su skontali da moraju da ociste idiote iz svojih redova.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, comandante said:

 

sve dok sabotiraju 1 bernija i treba da nemaju buducnost, da pate i da ih naguzi 1 drumpf i u sledecim izborima

Diskutabilno je koliko oni uopste njega sabotiraju , jer je on nezavian kandidat .

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Angelia said:

Pa videli smo ko nije kompetentan, ko je morao da da otkaz.

 

 

a sta je trebao da uradi jadnik znajuci ko ce mu biti sledeci sef

 

 

 

1 minute ago, Angelia said:

 

Mozes da mislis sta god hoces o Trampu, ali nisu njegova piskaranja o "nekom idiotu" izasla u javnost i napravila medjunarodni skandal.

Glavni saveznik Engleske, zamisli da je Tramp napisao memo da je Charles budala, a svi znamo istinu, ali zamisli taj diplomatski skandal.

 

 

evo zamisljam drumpfa kako tvituje da ja charles pizda i verujem da bi to proslo nezapazeno pored njegovih miliona idiotskih tvitova

Link to comment
Share on other sites

On 7/11/2019 at 4:05 AM, DJORDJE said:

Diskutabilno je koliko oni uopste njega sabotiraju , jer je on nezavian kandidat .

 

nije se on kandidovao kao nezavistan nego kao demokrata i postoje dokazi da su demokrate sabotirali njega ali boli qrac mulera za to sve dok ga nije sabotirao licno putin

Edited by Eddard
Link to comment
Share on other sites

 
stvarno ne znam kako da ti objasnim, ovakvog ljigavca majka radja jednom u trillion godina pa je tesko uporedjivati ga sa nekim (osim sa vrhom dnc-a)
Ljigavac, ne ljigavac on pdigao private business otvaranja i ekonomija se nekako podigla, od prethodnog.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, comandante said:

 

nije se on kandidovao kao nezavistan nego kao demokrata i postoje dokazi da su demokrate sabotirali njega ali boli qrac mulera za to sve dok ga nije sabotirao licno putin

 

On je nezavisan senator, a dozvljeno mu je da koristi demokratsku stranku za predsednicku kandidaturu. Muller je mogao to da istrazuje da je Bernie to od njega trazio, ali jbg nije.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mrd said:

Ljigavac, ne ljigavac on pdigao private business otvaranja i ekonomija se nekako podigla, od prethodnog.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk
 

 

pa sta, i dalje ne menja cinjenicu da je ljigavac, i ne da je bruka samo za usa nego i za covecanstvo, praunuci ima da nam se smeju kako je ovakav lik mogao da bude lider najvece svetske velesile

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, comandante said:

 

 

evo zamisljam drumpfa kako tvituje da ja charles pizda i verujem da bi to proslo nezapazeno pored njegovih miliona idiotskih tvitova

Pa nakon onog "hteo bi da budem tvoj tampon" tesko da bi bilo sta bilo zapazeno oko Charlsa - ali rekoh ko primer sledeceg jbte kralja engleske. Najbolje bi bilo da se pokloni, i preda kraljevstvo Williamu, ali nece.

I onda je Tramp smejurija.

Link to comment
Share on other sites

 
pa sta, i dalje ne menja cinjenicu da je ljigavac, i ne da je bruka samo za usa nego i za covecanstvo, praunuci ima da nam se smeju kako je ovakav lik mogao da bude lider najvece svetske velesile
To je sve tvoja lična frustracija. Nije mi jesno, zbog čega tolika briga ea čovečanstvo, a on čovek niže diplomatske pluseve i ako je šibicar. Nekada treba skinuti plitičare, da se sete šta je to ralnost.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, comandante said:

 

pa sta, i dalje ne menja cinjenicu da je ljigavac, i ne da je bruka samo za usa nego i za covecanstvo, praunuci ima da nam se smeju kako je ovakav lik mogao da bude lider najvece svetske velesile

Toj se  sili smejao ceo svet i  kada su izabrali invalida.Bilo je to pre skoro 90 godina.

Link to comment
Share on other sites

On 7/11/2019 at 4:37 AM, Angelia said:

Pa nakon onog "hteo bi da budem tvoj tampon" tesko da bi bilo sta bilo zapazeno oko Charlsa - ali rekoh ko primer sledeceg jbte kralja engleske. Najbolje bi bilo da se pokloni, i preda kraljevstvo Williamu, ali nece.

I onda je Tramp smejurija.

 

drumpf je uvek smejurija, tesko je njega uperedjivati sa nekim

 

 

On 7/11/2019 at 4:37 AM, mrd said:

To je sve tvoja lična frustracija. Nije mi jesno, zbog čega tolika briga ea čovečanstvo, a on čovek niže diplomatske pluseve i ako je šibicar. Nekada treba skinuti plitičare, da se sete šta je to ralnost.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk
 

 

ako cemo o ekonomskom uspehu onda mozemo o fuhreru, u tom podrucju narandjasti penis je malo dete za njega, pa izvoli sa hvalospevima….mozemo i o putinu

 

 

On 7/11/2019 at 4:40 AM, DJORDJE said:

Toj se  sili smejao ceo svet i  kada su izabrali invalida.Bilo je to pre skoro 90 godina.

 

da ti odgovorim isto kao i dragoj nam forumasici, razmisli dobro pre nego sto uporedjujes to svorenje sa nekim drugim

 

ok, ipak ovo sa ruzveltom je za :ajme:

Edited by Eddard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, comandante said:

i ne da je bruka samo za usa nego i za covecanstvo, praunuci ima da nam se smeju kako je ovakav lik mogao da bude lider najvece svetske velesile

 

Amerikanci se ne smeju, Amerikanci se zadovoljno smeskaju ……. pitaj CNN, njegove najvece neprijatelje ……..

 

Kazu ….. berza je bila bolja samo u jednom trenutku u istoriji USA, nezaposlenost konstantno najniza od 1960.

 

I ovaj kvartal ce probiti sve prognoze, a prosle nedelje se na biro prijavilo prvi put manje od 200 hiljada ljudi …… opet rekord nezabelezen decenijama …...

 

Sa 38% podrske je dosao na 46% za godinu dana, mada mnogi tvrde da je vec presao 51%, pretekao je odavno vec Obamu i Klintona ………. 

 

Bas su ti praunuci bleskasti, zbog cega ce se smejati……… i kakve oni uopste veze imaju sa Trumpom? Zar se ja smejem Trumanu ili Ajzenhaueru ….. pa ja ne znam nista o njima, niti me interesuju :thumbup:

 

Quote

spacer.png

 

 

Edited by Denis Jasharevic
Link to comment
Share on other sites

izgleda da smo pogresno razumeli narandjasti penis kada je rekao ""i don't even wait. and when you're a star, they let you do it. you can do anything. grab them by the pussy. you can do anything", izgleda da nije govorio o lepsem polu nego o njegovim fanovima

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, comandante said:

 

 jer kod kapitalista nema besplatne operacije.

 

Gde ti zivis? Ja zivim u surovom kapitalizmu, monarhiji, konzervativna partija na vlasti …… sve operacije besplatne, za sve gradjane, nema veze ko radi, ko ne radi, star, mlad, crn, beo, homo, straight …...

 

Kakve kubanske bolnice, to nisu bolnice, to su logori tipa Ausvic …….. nema prozora, nema klime, nema vode, zapuseni klozeti, pseca hrana, nema lekova, nema instrumenata ……..bolnice u Srbiju su hoteli sa 5 zvezdica …… koga lazes?

Link to comment
Share on other sites

izgleda da smo pogresno razumeli narandjasti penis kada je rekao ""i don't even wait. and when you're a star, they let you do it. you can do anything. grab them by the pussy. you can do anything", izgleda da nije govorio o lepsem polu nego o njegovim fanovima
Krajnje si neukusan i u najmanju ruku nekulturan, da ne pominjem neobaveštenost:

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Denis Jasharevic said:

 

Gde ti zivis? Ja zivim u surovom kapitalizmu, monarhiji, konzervativna partija na vlasti …… sve operacije besplatne, za sve gradjane, nema veze ko radi, ko ne radi, star, mlad, crn, beo, homo, straight …...

 

Kakve kubanske bolnice, to nisu bolnice, to su logori tipa Ausvic …….. nema prozora, nema klime, nema vode, zapuseni klozeti, pseca hrana, nema lekova, nema instrumenata ……..bolnice u Srbiju su hoteli sa 5 zvezdica …… koga lazes?

 

pa ne zivis ti bas u surovom kapitalizmu nego u jednom od najsocijalistickih drzava trenutno, i iskreno da ti kazem bas mi je cudno sto se ne preselis juznije u kapitalistickom raju

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Eddard changed the title to [USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja
  • Lobotomija locked and unlocked this topic
  • Lobotomija locked this topic
  • Lobotomija unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...