Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

1 minute ago, djole said:

 

Pročitah da se u Beogradu skandiralo jebao si Mila Dritanee, Dritaneeee :classic_laugh:

 

Svakako, vidi se da ga gotive ljudi što je lepo... naravno, treba biti svestan da pola tih koji mu danas pevaju, sutra bi bili spremni da mu majku šiptarsku ako bude nekih nesuglasicama sa pro-srpskom opozicijom. Verovatno ne čak ni svi zato što stvarno preziru Albance, nego eto jer je tako najlakše čoveka na nacionalnoj osnovi napasti... nažalost u takvom mulju živimo. A deo takvog problema su i ovi liberali koji će isto da ti objasne da ne može Albanac sa Srbima.

 

 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, SamoFlacko said:

Nastavi li se i narednih dana sad vec precerano "srbovanje" po ulicama, bojim se da ce dps to iskoristiti, a i da moze doci do nekih sukoba.
Naelektrisana je atmosfera prilicno, ljudi moraju da iskuliraju, CG je tu dje jeste, nema skidanja drzavnih zastava i tako tih gluposti, tu sad vec treba da reaguju politicari.

 

Dobro, činjenica da ima ogroman broj srpskih zastava, ali ja vidim i jedan broj crnogorskih među njima... ne pričam o crnogorskim trobojkama, već o trenutnoj državnoj zastavi. Ne sećam se da je pre toga bilo. Doduše moji utisci se svode na ono što vidim po internetu, pretpostavljam da ti imaš bolje informacije.

 

Svakako, treba smiriti tenzije. Ovaj samo čeka da nešto isprovocira i da dogovor opozicije propadne. Ovaj današnji sastanak Krivokapića, Bečića i Abazovića svakako obećava.

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, djole said:

 

Pročitah da se u Beogradu skandiralo jebao si Mila Dritanee, Dritaneeee :classic_laugh:

 

Svakako, vidi se da ga gotive ljudi što je lepo... naravno, treba biti svestan da pola tih koji mu danas pevaju, sutra bi bili spremni da mu majku šiptarsku ako bude nekih nesuglasicama sa pro-srpskom opozicijom. Verovatno ne čak ni svi zato što stvarno preziru Albance, nego eto jer je tako najlakše čoveka na nacionalnoj osnovi napasti... nažalost u takvom mulju živimo. A deo takvog problema su i ovi liberali koji će isto da ti objasne da ne može Albanac sa Srbima.

Baš tako, mnogo će vode proteći Dunavom i Savom dok ne napredujemo sa svešću svi na kamari. I ovi nazadni, i ove kvazikosmopolite...

EDIT izgleda da su i ostvareni kontakti sa Briselom, nema ništa od putinovanja, na žalost uplakanih milovaca, ali i ekstremnih krugova po Srbiji.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kosjan Willavić said:

izgleda da su i ostvareni kontakti sa Briselom, nema ništa od putinovanja, na žalost uplakanih milovaca, ali i ekstremnih krugova po Srbiji.

Pa realno gledano, odustajanje od EU kada su sva poglavlja otvorena moze biti politicko samoubiatvo...

Jos bi najveca ironija bila da CG udje u EU dok je DF deo vlasti...

 

Nista,ako je to istina javite Misi Vacicu da vrati staru profilnu sliku na fejsu.... 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mare80 said:

Pa realno gledano, odustajanje od EU kada su sva poglavlja otvorena moze biti politicko samoubiatvo...

Jos bi najveca ironija bila da CG udje u EU dok je DF deo vlasti...

 

Nista,ako je to istina javite Misi Vacicu da vrati staru profilnu sliku na fejsu.... 😄

Naravno da bi bilo, nego su se vrteli spinovi kao da će CG postati pridružena ruska gubernija. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

U Pljevljima izgleda pocelo divljanje i napadi na Bosnjake. Popisat ce se izgleda opozicija na izborni rezultat samo tako. 

Ako moze neki link

A u medjuvremenu u PG

https://www.antenam.net/drustvo/169899-iz-city-kvarta-se-ori-popovicu-komandante-crna-gora-pozdravlja-te

Izasli kreteni da provociraju i kako javljaju doslo do sukoba kasnije

Link to comment
Share on other sites

I ovo je odgovornost na opoziciji, dzaba sastanci ako ovo prvo ne rijese.
Danas je bila i pucnjava u Niksicu.
Ne moze se praviti ovakva atmosfera a da ne ocekujes da ne izadju i drugi.
Evo mene koji sam opozicija uzasno sad vec iritira ovaj kosovski ciklus na ulicama, a ne da ne reaguju na to ostraceni ljudi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Valensija said:

Odakle info?  U CG niko to ne javlja

 

3 minutes ago, Zvezdarac said:

Ako moze neki link

A u medjuvremenu u PG

https://www.antenam.net/drustvo/169899-iz-city-kvarta-se-ori-popovicu-komandante-crna-gora-pozdravlja-te

Izasli kreteni da provociraju i kako javljaju doslo do sukoba kasnije

 

https://www.standard.co.me/gradovi/pljevlja-pretucena-dva-muslimana-demolirano-vise-objekata-u-majicama-srpska-cast-kace-trobojke-u-gradu/?utm_source=Klix.ba&utm_medium=Clanak

 

https://www.klix.ba/vijesti/regija/opozicionari-u-pljevljima-unistavaju-objekte-povrijedjena-dva-bosnjaka/200831132

 

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/bosnjaci-pljevalja-u-strahu?fbclid=IwAR3UXcRlkY4EUDeHaXgEcMrxBr-3j_L-JADKJRdjGEwEqJ3pCDCS4LewOFA

 

Plus jos Dragan Bursac na FB prenio izjavu izvjesnog Emira Pilava.  Ne znam da li je pouzdano obzirom da nisam toliko upucen u CG medije no opet nije mi bas logicno da tek tako izmisljaju. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdarac said:

Ma vidim ja to ali cinjenica je da je izaslo 20 kretena da isprovocira sukob

 

https://www.vijesti.me/vijesti/politika/465291/krivokapic-pozvao-gradjane-da-u-svojim-domovima-nastave-slavlje

Smirice se ovo brzo.

 

@SamoFlacko Frka je izbila ispred kafica Strafta. Valjda znas ko to drzi?

Edited by Valensija
Link to comment
Share on other sites

 
https://www.vijesti.me/vijesti/politika/465291/krivokapic-pozvao-gradjane-da-u-svojim-domovima-nastave-slavlje
Smirice se ovo brzo.
 
[mention=225]SamoFlacko[/mention] Frka je izbila ispred kafica Strafta. Valjda znas ko to drzi?
Zasto onda, ako ljudi sjede u tom lokalu, koji je inace zavucen u ulicu, ides sa trobojkama do tog mjesta? Da sta, narucis dojc?
Ljudi treba da odjebu sa ulica i ne ostavljaju prostor bilo kome za sukobe.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Da sam Milo, poslao bih svoje ljude da biju Bošnjake i prave sranja...u potrebnim majicama za to. I 

 

Nisi Milo...

Mozda je tako,a mozda su neki pavijani zakljucili da je doslo njihovih pet minuta....

A da bi se takve dileme sprecile trebalo bi poslusati ovog Krivokapica i razici se kucama...kao i juce....

 

 

Link to comment
Share on other sites

koliko ima ovde " naivnih" i " "neobavestenih" da čovek prosto izneveruje. naravno da se treba situacija kontrolisati i smiriti ali ako vas je do juče komšija špijao i hapsila policija samo zato što učestvujete na litijama a danas se pravi lud i rado bi da se sve zaboravi neće baš svako iskkulirati. prenosite ovde izjave oscedočenih srbomrzaca nikolaidisa i bursača koji su zadovoljni samo kad vide proterane Srbe i zgrazavate se nad svakom srpskom zastavom a slučajno promasujete da ima i crnogorskih i albanskih zastava. Poraz boli ali se moraja prihvati realnost, zvuči poznato☺

Edited by Perkos2
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Da sam Milo, poslao bih svoje ljude da biju Bošnjake i prave sranja...u potrebnim majicama za to. I 

Mislis da je Milo zakuvao ovo? Moze biti, ali ima stvarno ozbiljno zadojenih nacionalista, pogotovo na sjeveru CG. Nedje sam bio u Kolasin, svratili u neku kafanu, tamo vidis sve okacene slike cetnika na zidovima. Kao da sam upao u neku 1940-tu godinu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...