Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

35 minutes ago, Darth Steva said:

Povratak na Wandu.

Iskreno, mislim da nam je ovo najtezi moguci zreb ali ono, nismo mi ti sto treba da budu zabrinuti.

I po meni najteži mogući rival. Ekipa koja zna da igra na rezultat. Mozda nisu isti tim kao prethodnih godina, jer su promenili dosta igrača pred početak ove sezone. Ali nemam sumnju da će ih Colo naspanovati. 

Link to comment
Share on other sites

Mi smo mozda jedina ekipa koja ne odgovara Atletiku...Mozemo da im pariramo trkom u sredini a oni brzinu nazad nemaju da zaustave one ludake...tacnije imaju Tripijea i Lodija ali tu im je machup TAA i Robertson i upravo je to ono gde ce imati problem...Ocekujem da Simeone odustane od 4-4-2 dijamanta i vrati se u dupli blok upravo iz razloga sto cemo ih pocepati po boku...Simeone ove sezone insistira na intenzitetu i presingu a u tim segmentima ne postoji ekipa na svetu koja moze da parira Klopovoj masineriji...Ne vidim nacin kako mogu da nas ugroze...

Edited by ZiS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Janne240 said:

Mozes je bio solidno pojacanje, Fabinjo sigurno nije GOAT kao ni Alison Beker.  Al Zar, Degen, Lane  i jos poneki su i dalje bez recepta.

Beker je goat, zato sto je u top5 golmana na svetu.

 

Fabinho je diskutabilan. Ali ako moze Hendo da bude top class, velski Pirlo da bude decent, moze i Fabinho da bude goat. 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, mr clutch said:

Beker je goat, zato sto je u top5 golmana na svetu.

 

Fabinho je diskutabilan. Ali ako moze Hendo da bude top class, velski Pirlo da bude decent, moze i Fabinho da bude goat. 😁

Aha...

Ma naravno koliko je takvih proizvoljnih top lista, no Lukas se jos nije izjasnio. 😉

 

 

Edited by Janne240
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Charlie Foxtrot said:

Atletiko je očajan ove sezone. To vidi bilo ko ko ih je gledao bar utakmicu i po u Španiji. Više od toga ih je nemoguće bilo gledati jer su putpuno negledljivi.

 

Iskreno, nisam ih gledao ove sezone ali bas zbog toga sto su negledljivi je znak za oprez... taj dvomec nece da se zavrsi nekim 6:4 skorom. Da hoce, bio bih siguran da cemo mi biti ti sto ce dati 6 ali ovo ce biti drzanje gaca i 2:1 za nekoga u 180 minuta igre.

 

Bitno je da damo gol u prvom mecu.

Link to comment
Share on other sites

To jeste ali racunam da nece igrati Virgil i ova tri ludaka napred ako ne budemo igrali finale.

Inace, ima li ovde produzetaka ili odma penali? Zamisli samo da igramo 120 minuta 😑

 

 

edit: Kakav je idiot ovaj Gomez... ovo ga Deki ucio da ispada ovako

Edited by Darth Steva
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...