Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

41 minutes ago, Selina said:

Napisao si:

 

 Šta ću onda da pratim? Kakav tenis, kakvi bakrači... Za koga ću onda da ustanem nedeljom ujutro i sa porodicom gledam finale AO? Za koga da ostanem budan nedeljom naveče gledajući US open, isto u porodičnom krugu? 

 

A ja te tesim rekavsi da ce i dalje biti tenisa, kao sto je i posle Bekenbauera i Pelea dosao Maradona pa onda Mesi i Ronaldo,

a ko voli fudbal ne gleda da li je neko iz Argentine ili Portugalije.

 

Ja sam obozavala Moniku Seles, njena mi je tragedija bila strasna, bila je nasa, nije bila Srpkinja.

 

Saglasan sam, naravno da će biti tenisa nakon Novaka, naravno da ću pratiti, jer generalno pratim sport...ali ne sa ovakvim žarom sa kojim pratim Novaka, to nema šanse!

Govorim i intenzivnom praćenju, navijanju...a kad čovjek nema neku emotivnu povezanost ili bar navijanje za nekog tenisera, onda mi to nije to. Barem ja to tako vidim...ipak je u pitanju čovjek koji je za mene najbolji igrač svih vremena, teško je to nadmašiti 😊

Ali onako površno pratiti, pogledati polufinale, finale ovih bitnijih turnira, to da, naravno...ali da gledam od prvog kola, pa da se nerviram zbog nekoga, strijepim da li će proći dalje, to ne. Jedino da se pojavi neki novi Đoković 😄

 

Link to comment
Share on other sites

Kakav ujedinitelj porodice kad ne može ni svoju da ujedini... Koliko znam Noksa je zvezdaš a Stefan grobar do koske :s_d:

 

Eo juče, kunu se ljudi da je bilo ovako: 

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Vreme je da gledam Novakove mečeve opušteno, bez nerviranja. Osvojio je sve, nikad nigde nije postojao veći sportista od njega, i moj sitni nacionalistički ego je nahranjen. Štobsereko, popišem vam se zapade, kao Srky Đoković u pehar Šatrijea.

 

Sad samo opušteno, penzionerski.

 

A onda, kada Nole ode u penziju, za koga? Mrski su mi ovi milenijalci...

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

 

A onda, kada Nole ode u penziju, za koga? Mrski su mi ovi milenijalci...

Polako, mozda se u narednih pet godina dok Novak ode u penziju pojavi neko za koga cemo da navijamo od srca :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

On 8/5/2024 at 2:38 PM, alcesta said:

 

Kuda ode tema :Hail: za Bušar se ne sećam uopšte vezano za Dimitrova,


 

Kako se ne secas - ja koliko se secam Grigor je bio u ozbiljnoj poduzoj vezi sa Marom Sarapovom nekih godinu dve i smuvala ga Busar onako na usput sto je doslo do Mare i Mara ga zbog nje ostavila - posle se Grigor kajao i sve posavao ali nije bilo povratka Mara to nije htela da tolerise :smiley2:

Link to comment
Share on other sites

 

7 hours ago, ciao said:

Kako se ne secas - ja koliko se secam Grigor je bio u ozbiljnoj poduzoj vezi sa Marom Sarapovom nekih godinu dve i smuvala ga Busar onako na usput sto je doslo do Mare i Mara ga zbog nje ostavila - posle se Grigor kajao i sve posavao ali nije bilo povratka Mara to nije htela da tolerise :smiley2:

Ne sećam se, mislila sam da je Šarapovu prevario s nekom pevačicom, ali ko bi to sve ispratio, ta je valjda bila kasnije :classic_laugh:

 

Edit: lepo ovo izgleda :classic_smile:

https://x.com/rolandgarros/status/1820113936206749716/photo/1

GUJXZYVWMAAH8AL?format=jpg&name=900x900

 

Edited by alcesta
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Napravili ovde nesto sto zovu Trg Sampiona otprilike gde svako poslepodne dodju osvajaci medalje od prethodnog dana i dolazi 15000 publike da ih vidi, dolazi izgleda i vise (nisam pokusavala) ali ne moze da udje, to je besplatno (ili se placa 5 eura nije mi bas jasno) - citam da je kad je Novak bio bila nevidjena guzva i jednoglasno navijanje iz sve snage, da je to bilo neverovatno !!!!

I procitah da je svojih 200 000 dao u dobrotvorne svrhe

 

:heart:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ciao said:

Napravili ovde nesto sto zovu Trg Sampiona otprilike gde svako poslepodne dodju osvajaci medalje od prethodnog dana i dolazi 15000 publike da ih vidi, dolazi izgleda i vise (nisam pokusavala) ali ne moze da udje, to je besplatno (ili se placa 5 eura nije mi bas jasno) - citam da je kad je Novak bio bila nevidjena guzva i jednoglasno navijanje iz sve snage, da je to bilo neverovatno !!!!

I procitah da je svojih 200 000 dao u dobrotvorne svrhe

 

:heart:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/8/2024 at 11:56 PM, alcesta said:

https://www.tennis.com/news/articles/novak-djokovic-withdraws-from-cincinnati-open-following-olympic-gold-win

 

Nije ni čudo, premalo je vremena za odmor a koleno i dalje rovito. Pitanje je koliko je sada u stanju i na USO da misli, verovatno mu trenutno izgleda kao totalna apstrakcija :classic_biggrin:

USO mu nije ni na kraj pameti trenutno

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...