Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Posted (edited)

Ovaj dan nije bila njegova noc ( da prafraziram Sabana Trstenu 😀)

Za mladje generacije: i sam je rekao da je bio ispod proseka, da je duvao vetar i da ne igra sjajno sa nepoznatim protivnicima.

Edited by Barker
Slova
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ovo sam bukvalno ja hahahhahhaha

 

ali slika raspalog skota od duleta savica koji peva morem plovi jedna mala barka hahahhaahhaah

Screenshot_20240709_105555_com.twitter.android.jpg

  • Love 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, nemanjau5 said:

najebem vam se mile anglosaksonske majke

 

Da, Danci su čuveni anglosaksonci.

 

Smanji doživljaj.

Ima on veliki broj navijača među onima koji su deca milih anglosaksonskih majki... i ukazivana mu je čast u Londonu kao retko kome, baš od milih anglosaksonskih majki, baba, očeva i dece....

 

Primitivizam navijača nema naciju. A ni ovde se neće tolerisati ksenofobični ispadi.

  • Like 3
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jest da nikad nije kasno, ali šteta što Novak nije ranije postao ovakav. Odvratnih li faza kad je imitirao, prema svima bio fin...a narocito kad je slao ona srca. Sada se konacno opametio da iznapušava svakog ko je to zaslužio, da ga zabole šta iko misli o njemu.

Cim bude zavrsio karijeru, pocece od raznoraznih jebivetara sve jače osporavanje Novaka kao najveceg svih vremena, uz navođenje svakakvih idiotskih argumenata. Ima toga i danas, naravno, ali to ce tek da uzme zamah.

Zato, udri danas prema svima koji to zasluzuju svom snagom.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/9/2024 at 12:25 PM, fancy said:

 

Da, Danci su čuveni anglosaksonci.

 

Smanji doživljaj.

Ima on veliki broj navijača među onima koji su deca milih anglosaksonskih majki... i ukazivana mu je čast u Londonu kao retko kome, baš od milih anglosaksonskih majki, baba, očeva i dece....

 

Primitivizam navijača nema naciju. A ni ovde se neće tolerisati ksenofobični ispadi.


savjetujem da 'zen, meditacija, priroda, korektnost' procitas jeleninim glasom
a ovaj drugi dio srdjanovim za puni dozivljaj 

da. danci su inace taj dan preplavili tribine 🙂 i ne znam cemu ovakav seriozan pristup citavom postu
 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kao da je ogrnuo zeleno ćebe, ono kao u filmovima što daju preživelima u nekoj nesreći za slučaj šoka, pu pu pu daleko bilo :classic_biggrin:

1 hour ago, Helena said:

O bože, kako će on pući ovaj Vimbldon :classic_rolleyes:

Pa ovo je pravo vreme baš zbog toga, ne bi bilo zgodno da se objavi posle finala :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...