Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Moze I bez Eduarda i Elene pretpostavljam da idu u paketu :smiley33:(sada ozbiljno,prvi put cujem).Ima li Vanja neki info? Kako je fino pecnuo Alkia ,kao ocekivao je da ce igrati protiv njega I radovao se novom me i I njihovom rivalstvu ,ali da potpuno razume da ne moze Uvek da bude spreman za takve napore.Briljira Novak on&off the court!

1 hour ago, double fault said:

bravo noleeee :smiley58:

 

(nego,zasto se rastao sa eduardom?????)

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Keira said:

Moze I bez Eduarda i Elene pretpostavljam da idu u paketu :smiley33:(sada ozbiljno,prvi put cujem).Ima li Vanja neki info? Kako je fino pecnuo Alkia ,kao ocekivao je da ce igrati protiv njega I radovao se novom me i I njihovom rivalstvu ,ali da potpuno razume da ne moze Uvek da bude spreman za takve napore.Briljira Novak on&off the court!

 

Ja sam gledala finale već nekoliko puta i mislila sam da ih ne vidim i htela sam već da pitam ovde gde su, pa sam zaboravila.

Čini mi se da se Eduardo ipak pojavljuje u NY na finalu i to tek se vidi posle pobede.

Nju nisam videla uopšte.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, našla sam sada izvor , Gill Gross tweet "hearing Novak Djokovic   is no longer with long time ...."

 

Možda Novak još jednom promeni gotovo ceo tim.Ne bi me iznenadilo 

Neke stvari sa stanovišta PR su mogli hendlovati bolje, barem tako se spolja čini . Mada sam na njih dvoje gledala više kao na klasične business managere 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Edoardo je bio na finalu, videla sam ga jednom u kadru, doduše negde sa strane, Novak je posle rekao da su imali previše gostiju u loži la je bio problem kako da svima nađu mesto.

Ne znam, kad je PR i slično u pitanju nikad nisam bila zadovoljna kako oni to rade i mislila sam da će da se rastanu mnogo ranije, ali ne znam ko od njih dvoje tačno radi taj deo posla. Znam da je neko stavljao kako jedan deo toga radi i Jelena :frusty: ali sigurno ne sve, inače mu ne bi trebali i Elena i Edoardo kao agenti, valjda bi jedno bilo dovoljno.

 

U svakom slučaju sačekala bih potvrdu zvanično, prvi put čujem sad.

Link to comment
Share on other sites

Koješta ili ne, tek, na X-u se pominje neko zvučno ime, premda ja prvi put čujem za njega jer me to nikad nije interesovalo, izvesni Tony Godsick.

LM, na ESPN-u je valjda izašao dokumentarac koji vodi Džon Mekinro.

Na ovom profilu ima isečaka, ovo je jedan od njih:

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...