Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Jel se zna sta se desava sa ljudima koji su se kladili da ce on da osvoji a on ustvari ne ucestvuje? Da li im kladionica vraca pare ili je to njihov problem sto su mislili da ce da ucestvuje?

Nesto mislim ako iko ima neke inside informacije to su kladionice

 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Ja sam uvek optimista , nesto mislim da ce on ucestvovati a da ce ostati zauvek nedoreceno da li su ga pustili nevakcinisanog ili se on vakcinisao

 

Ima vec dva izuzetka, to znamo jel - koji ne smeju da prime vakcinu pa ce ucestvovati nevakcinisani, cim ima izuzetaka sve je moguce bar teorijski

Edited by ciao
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da mu skraćivanje odmora zbog DC prilično umanjuje šanse, naravno ako ode tamo na kraju. Biće jako bitno i da Zverev ode kod Medvedeva u polovinu, očigledno mu je sad već preteško da dobije obojicu zaredom.

 

S druge strane to je RL arena, njegova druga kuća, i nadam se da ima to na umu ako i dalje razmišlja.

Link to comment
Share on other sites

Kvota na Bet 365 je trenutno 2.20. I nije se nesto pomerala od USO-a. Djokovic je cini mi se i prosle godine bio na nekih 2.1-2.2 pre pocetka turnira. Kvote na Medvedeva i Zvereva su dosta pale u medjuvremenu ali to je normalno s obzirom na rezultate u drugoj polovini 2021.  

Edited by Elias
Link to comment
Share on other sites

Pa sto ne bi on mogao da bude takodje, nemamo niti treba da imamo njegov detaljni medicinski karton a ni sta tacno misle i na koji eventualno mali ustupak su ovi spremni - da su rekli i za ovo dvoje - zao nam je nema izuzetaka, bez vakcine nema ucestvovanja to bi bilo drugo ali cim ti dozvolis jednom jedinom da eventualno zarazi ceo turnir ...

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ja sam napisao da se Novak nije vakcinisao i da je njegova odluka da to i ne ucini. I da,navodno,ocekuje da ce organizatori + vlasti nekako da "popuste" ili olabave uslove,pa da ce ponovo proci dvonedeljni karantin..(sto smatram da ne bi bilo fer)


 

 

ako njemu dopuste, onda moraju svakom i to ne samo teniseru, nego svakoj osobi koja zeli da udje u Australiju.

Link to comment
Share on other sites

S druge strane cinjenica je da on ucestvuje na svim turnirima i sire i nkad nikog nije zarazio - da jeste to bismo znali brujalo bi sve o tome, znaci on ima neki imunitet, i ne znam sto bi sad bas u Australiji poceo da zarazava pogotovo sada sa omicronom kada nista vise i ne stiti koliko se zna izuzev licnog imuniteta otprilike

Link to comment
Share on other sites

Ucestvovace sigurno, nikada necemo saznati sta i kome je pokazao da bi mu to dozvolili. 

Ne zato sto ga silno vole nego zbog spektakla, prodaje karata i Tv prenosa. 

Da li je fer? Ne jedino prema Zverevu jer bi on u slucaju Novakov izostanka bio 2. nosilac i sa Medom bi se sreo tek u finalu, a prema svima ostalima je ok. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Boxy said:

Znaci jedini problem u tome ako Djokovica puste u drzavu gde je obavezna vakcinacija bez vakcine je taj sto bi onda Zverev bio 2.nosilac i nijedan drugi? :twak:

Da, ja to tako vidim, a ti bi mogla da se obuzdas malo i da u komunikaciji sa mnom vise ne koristis ovaj smajli.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jevrem69 said:

Opustite se, obecao je da ce u dogledno vreme primiti ovu novu kinesku vakcinu koja je tata-mata za sve raspolozive sojeve (verovatno i za one iz 2019 za koje nismo ni culi 😎) mozda bude i promoter iste.  

Može link?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...