Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

jesam ja nesto propustio ili su izasle vesti da su durant i irving glavni uzroci odlaska atkinsona?

 

durant je izjavljivao da je atkinson jedan od razloga sto je dosao u netse. naravno moze to da se promeni od tada.

irving je odigrao 20 utakmica ove sezone. kao i u slucaju sa durantom, nesto mi ne pije vodu da gotovo nisu ni igrali za njega i da vec traze da on ode.

 

jordan ulazi sa klupe, covek se pozali zbog toga i marks bira tridesetdvogodisnjeg centra pri kraju karijere pre trenera sa kojim je imao dobre odnose u ovih 5-6 godina. moguce ali malo verovatno.

 

imo, atkinson ima vec dogovoren neki posao za sledece leto i odlucio da prekine sada. ne radi mu se sa irvingom i ekipom a glavni igraci nisu protiv njegovog odlaska. sto ne znaci da su zeleli da ode.

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, delgado said:

 

   Gledamo. Ne verujem da mozemo do pobede. Nemamo mi dovoljno talenta za napaljene Klipere. Mislim da bi Vogel mogao da razmisli o menjanju startne petorke, u preveliki kanal ulazimo sa Denijem, Bredlijem i Gijem u startnoj ;  slabo tu ima driblinga i kreacije. Kad nismo uspeli da za Bozic dobijemo pored onakve partije Kuzme, to nikako nije dobar znak. Klipersi jos jaci od tada..  Ali svakako se radujem utakmici, najbolje sto liga moze da ponudi trenutno svakako

precenjujes ih malo. jesu jaki ali ne i nepobedivi.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

jesam ja nesto propustio ili su izasle vesti da su durant i irving glavni uzroci odlaska atkinsona?

 

durant je izjavljivao da je atkinson jedan od razloga sto je dosao u netse. naravno moze to da se promeni od tada.

irving je odigrao 20 utakmica ove sezone. kao i u slucaju sa durantom, nesto mi ne pije vodu da gotovo nisu ni igrali za njega i da vec traze da on ode.

 

jordan ulazi sa klupe, covek se pozali zbog toga i marks bira tridesetdvogodisnjeg centra pri kraju karijere pre trenera sa kojim je imao dobre odnose u ovih 5-6 godina. moguce ali malo verovatno.

 

imo, atkinson ima vec dogovoren neki posao za sledece leto i odlucio da prekine sada. ne radi mu se sa irvingom i ekipom a glavni igraci nisu protiv njegovog odlaska. sto ne znaci da su zeleli da ode.

 

 

dzenan musa i luvavu su vrv izbusili kenija :classic_tongue:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...