Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

Auuuu....nema više one indijanštine u Milanu! Baaaaš ozbiljna ekipa koja ima i glavu i rep. Mesina odlično posložio, Ćaćo i Skola genijalci, centar Litvanac, ovi naši, dobri Ameri i pomoćno italijansko osoblje. Pravi tim!

 

A izgleda da i Makabi ide istim pravcem, nema više onih dana kada se znalo da ih deremo kući kao poslednje indijance i da se nadamo punom plenu u gostima!

Link to comment
Share on other sites

Ova razlika na kraju je bas nerealna. Kontrolisala je Barsa veci dio utakmice, Armani se bas mucio u napadu, ali onda se pojavio Skola sa svojom energijom i preokrenuo mec na stranu svoje ekipe. Privilegija je gledati takvu legendu kosarke u EL, sa 40 godina i dalje igra ozbiljan basket i pokazuje nevjerovatnu zelju za takmicenjem. Dela Vale je imao jako bitnu rolu, a Caco je odigrao sjajan mec i na kraju dotukao Barsu trojkama. 

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Sto bi reko moj drugar sve blowjobovi(blow out pobede):classic_smile: u ovom kolu EL osim tekme Fener-Zalgiris. Jos jedino Valensija-Asvel zavrsena jednocifrenom razlikom. Jedna od vecih mana ovog sistema takmicenja. Pricao je i Zeljko u nekom intervjuu prosle godine da treneri svesno dizu ruke sa nekih utakmica  kada razlika bude tipa 15+ poena u drugom poluvremu jer su svesni da u ovom ritmu utakmica moraju i da odmore igrace koji igraju najveci broj minuta. Mislim da je to bilo posle neke utakmice protiv Baskonije kada su izgubili tamo 30ak razlike.

Link to comment
Share on other sites

Da li je Želje zreo za nogu? Ovo je sad već ozbiljno blamiranje. 

 

Uze i Valensija tu prvu pobedu. Evroliga nikad kompetetivnija, malo neozbiljnosti i svuda možeš da izgubiš, čak i ovi najjači. 

 

Sfeiropulos je baš fino složio Makabi, oni su mi baš prijatno iznenađenje. I prošle godine je radio dobar posao al je stigao prekasno da ispravi sva sranja koja je Spahija napravio. 

Link to comment
Share on other sites

Ako je ikome leglo brukanje od 25 razlike Olimpijakosa u sred Pireja, leglo je Tomicu. Mislim da ce vrlo brzo preuzeti mesto trenera.

Da li je ovo rekord Olija u EL, da pukne kuci 25 razlike? Ne secam se da ih je neko nagrdio tolikom razlikom u Pireju.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne možeš da upoređuješ Higinsa iz Barse sa Hiliardom iz ove sezone. Hiliard tek treba da se dokaže, Higins je odličan bio prethodne dve sezone u CSKA, prošle godine uzeo i EL. 
Šta ne mogu da upoređujem, performanse igrača koji igraju na istoj poziciji u istoj sezoni? To je prvo i osnovno poređenje, na osnovu toga se utvrđuje idealna petorka i najbolji igrač takmičenja te sezone.
Link to comment
Share on other sites

Ne, upoređujem dva igrača koji igraju na istim pozicijama, zapravo četiri i dolazim do zaključka da su dva igrača koji igraju ove godine kvalitetniji u odnosu na dva igrača koji su igrali prošle sezone. To što je CSKA uzeo titulu prošle sezone nikako ne znači da je to neki nedostižan kvalitet pogotovo kad je reč o klubu veličine CSKA.

 

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, dekkard said:
45 minutes ago, Green23 said:
Pa ne možeš da upoređuješ Higinsa iz Barse sa Hiliardom iz ove sezone. Hiliard tek treba da se dokaže, Higins je odličan bio prethodne dve sezone u CSKA, prošle godine uzeo i EL. 

Šta ne mogu da upoređujem, performanse igrača koji igraju na istoj poziciji u istoj sezoni? To je prvo i osnovno poređenje, na osnovu toga se utvrđuje idealna petorka i najbolji igrač takmičenja te sezone.

Čoveče, upoređuješ učinak igrače, gde jedan ima u proseku 14 šuteva po meču, dok drugi ima 9, i to na osnovu 6 mečeva :lol_2: Higins ima dve jake sezone sa CSKA, sa odličnim procentima, Hiliard prošle sezone 9 poena u proseku u Baskoniji. 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

Čoveče, upoređuješ učinak igrače, gde jedan ima u proseku 14 šuteva po meču, dok drugi ima 9, jer igra sa daleko ozbiljnijim igračima 
Nisam te baš dobro razumeo, koji su to daleko ozbiljniji igrači? Ovi protiv kojih je 1 Zvezda vodila 13 razlike u jednom trenutku ili neki drugi?
To što se on izborio za toliki broj šuteva pored jednog volume scorera kao što je James samo ide u prilog mojoj tvrdnji da je vrhunski kvalitet u pitanju, u evropskim okvirima, naravno.
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, dekkard said:

Nisam te baš dobro razumeo, koji su to daleko ozbiljniji igrači? Ovi protiv kojih je 1 Zvezda vodila 13 razlike u jednom trenutku ili neki drugi?
To što se on izborio za toliki broj šuteva pored jednog volume scorera kao što je James samo ide u prilog mojoj tvrdnji da je vrhunski kvalitet u pitanju, u evropskim okvirima, naravno.

Nadam se da se sprdaš... Ili baš ne kapiraš

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Da li je Želje zreo za nogu? Ovo je sad već ozbiljno blamiranje. 

 

Uze i Valensija tu prvu pobedu. Evroliga nikad kompetetivnija, malo neozbiljnosti i svuda možeš da izgubiš, čak i ovi najjači. 

 

Sfeiropulos je baš fino složio Makabi, oni su mi baš prijatno iznenađenje. I prošle godine je radio dobar posao al je stigao prekasno da ispravi sva sranja koja je Spahija napravio. 

Fenerbahce je najduze zadrzao to jezgro ekipe, cini mi se i predugo za svoje dobro.

Predugo su zajedno, tesko je odrzati hemiju a i neki igraci su prosli svoj zenit, a uz to imaju dosta injury prone igraca.

Bolje da su usli u rekonstrukciju i ubacili novu krv zeljnu dokazivanja.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cavani said:

Fenerbahce je najduze zadrzao to jezgro ekipe, cini mi se i predugo za svoje dobro.

Predugo su zajedno, tesko je odrzati hemiju a i neki igraci su prosli svoj zenit, a uz to imaju dosta injury prone igraca.

Bolje da su usli u rekonstrukciju i ubacili novu krv zeljnu dokazivanja.

 

Pa evo, pokusavaju polako sa svezom krvi

Mirko Bulovic.jpg

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...