Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Koliko god ste slobodni da iznoste svoje stavove i replike na sve sto ima veze sa KKP i misljenjima oko ovih EL odluka, toliko sam i ja da vas ljubazno uputim u vase dvoriste. Da djubrite malo kod sebe, za promenu?

tenor.gif

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Sector said:

Ne zajebavaj Alex da ti toliko smeta sprdnja na racun tegijeve izjave dje spominje zvezdin budzet 50 puta. 

 

Dobro, opraštaj, mozda sam te i ja malo docekao sad na noz posle ovih par dana, ucestalih trolova i dezurnih kezičara 😁

 

Nije Tegi ni meni bas cup of tea, ali za mnogo stvari ovde nije da je lagao (deo sa budzetima je stvar koja se moze samo pretpostavljati). Jos je bio odmeren za svoje standarde 😁

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mirko_pet said:

Sta ti je perspektiva 😜. Tegi je tacno dva puta spomenuo Zvezdin budzet, ali kad ga cita navijac Zvezde, to ispadne sto puta i ponistava sve ostalo napisano. 

I jos Kuper ispadne provokator zbog posta 🤔

Ne znam, mozda sam ja lud ali mislim da novinari treba da izvestavaju nezavisno i nepristrasno. To kazem nevezano za ovaj post. 

 

Covek koji se svadja sa navijacima jos od Sos kosa, pa sad preko Instagrama i to na nacin koji ne prilici normalnom coveku... Taj koji je dozvolio da dodje do toga nije nikakav novinar vec obican isfrustrirani navijac kojih ima i sa jedne i sa druge strane mnogo. 

 

Kako se kaze: "Ako nisi normalan makar se pravi da si normalan." 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, mirko_pet said:

Sta ti je perspektiva 😜. Tegi je tacno dva puta spomenuo Zvezdin budzet, ali kad ga cita navijac Zvezde, to ispadne sto puta i ponistava sve ostalo napisano. 

I jos Kuper ispadne provokator zbog posta 🤔

 

Evo sada npr ti kažeš da je tačno 2x spomenuo Zvezdin budžet, a zapravo je 4x pomenuo Zvezdu...

Ono kao srednjoškolac kada radi pismeni iz srpskog, pa zakiti da ne bi izgledalo da se ponavlja - nego je razvukao:

- Zvezda

- komšije

- večiti rival

- Čović

i to sve u postu gde iznosi svoje mišljenje o izboru FIBA LŠ ili EC

sve u svemu sjajan primer za perspektivu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...