Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

 
Sprdam se jbt, nema šta drugo da se radi :classic_biggrin:
 
Al' nije da nije lepo leglo

Vrh brate! Ničim izazvano recikliranje izjave od ko zna kada, koja je već bila spominjana na topiku, lika koji odavno veze nema sa KKP. Aj da je neka Ostojina skorašnja izjava pa da stoji kao sprdnja nego je ovo bespotrebno đubrenje topika. Da se nešto ovako stavi na KKCZ topiku, krenula bi odmah hajka...

I posle ćete opet da kukate na Kupera...
  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, zemljoradnik said:

Djole Gagic

 

Mozemo uci u dublje tehnikalije i podsetiti da gorecitirani navija za Czv...ali necemo 😁 jer niti on na taj nacin predstavlja vas, niti nas predstavlja time sto nas je u 2 navrata saboritrao po terenu.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Mozemo uci u dublje tehnikalije i podsetiti da gorecitirani navija za Czv...ali necemo 😁 jer niti on na taj nacin predstavlja vas, niti nas predstavlja time sto nas je u 2 navrata saboritrao po terenu.

Juzni je pitao, ja sam mu odgovorio, da ne idemo dalje u pricu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

 

Mozemo uci u dublje tehnikalije i podsetiti da gorecitirani navija za Czv...ali necemo 😁 jer niti on na taj nacin predstavlja vas, niti nas predstavlja time sto nas je u 2 navrata saboritrao po terenu.

I Ostoja garant navija za KKCZ.

Edited by prolup
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Laki21 said:

 

Sprdam se jbt, nema šta drugo da se radi :classic_biggrin:

 

Al' nije da nije lepo leglo

Jezivo... sta covek sebi dozvoli. Ne znam sta njemu ovo treba zaradio je sigirno za neki lagodan zivot mlad je. Nije kao Grbovic koji bi sada prezivljavao da nije SNS-a. 

Link to comment
Share on other sites

Brate, radi se o Đorđu Gagiću, jednom od najvećih bolida koje je ova zemlja iznedrila. Pa gledali ste ga i krstili se godinama. Stvarno ne znam šta se čudiš. Ovo mu jednostavno dođe prirodan tok stvari.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, pendulum said:


Vrh brate! Ničim izazvano recikliranje izjave od ko zna kada, koja je već bila spominjana na topiku, lika koji odavno veze nema sa KKP. Aj da je neka Ostojina skorašnja izjava pa da stoji kao sprdnja nego je ovo bespotrebno đubrenje topika. Da se nešto ovako stavi na KKCZ topiku, krenula bi odmah hajka...

I posle ćete opet da kukate na Kupera...

 

Izvinjavam se, iskočilo mi na Tnjiteru, mislo sam da je nova umotvorina, zato sam i preneo. 

Link to comment
Share on other sites

Mozda je gospodin Vujosevic u pravu, sumnjam ali mozda jeste.

 

Medjutim, ne treba zaboraviti da kad je Zvezda bila pred gasenjem govorio kako je licemerno da je spasavanje Zvezde dobra stvar za srpsku kosarku.

 

Po njemu je ocigledno trebalo da se od Partizana napravi Makabi, da bude veciti sampion u kosarci. I da, najbolje je da Zvezda ne postoji. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dl91 said:

Mozda je gospodin Vujosevic u pravu, sumnjam ali mozda jeste.

 

Medjutim, ne treba zaboraviti da kad je Zvezda bila pred gasenjem govorio kako je licemerno da je spasavanje Zvezde dobra stvar za srpsku kosarku.

 

Po njemu je ocigledno trebalo da se od Partizana napravi Makabi, da bude veciti sampion u kosarci. I da, najbolje je da Zvezda ne postoji. 

 

Ovako razmislja svako ko vodi klub ili radi u istom, za suprotni tabor. Apsolutno svako. A i 90% navijaca, da se ne lazemo. 

 

Sto se novinskog clanka tice, velike su sanse da je ovako nesto u toku. Pricamo o zemlji Srbistanu. Drzavni poglavica Zvezdas na stranu, nemam gram sumnje da Pudlica lobira kroz sve moguce kanale, da radi rimjob gde god moze.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

ne priznajem uspeh zaverenika ako se ne plati "skrivenim tokovima", to me sad opseda 

 

edit nadam se da nas onim kandidovanjem za eurocup u novom sadu nece izraditi, tj da ce skrivenim tokovima i to otici gde treba

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...