Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

ako se u komparaciji Tomića i Šakote stavi na kantar iskustvo provedeno na poziciji trenera...komparacija je suvišna.
ako merimo gistro lični utisak prikazanog kod nas...meni je Tomić nešto kao noviji Seat Ibiza benzinac od 1.2 sa turbinom...
nije neka prilika, ne uteruje strah ali kad nabije preko 5K, ume fino da ošiša...i bude tu zabavno.
a Šakota je Fiat Stilo jtd karavan...ima tu konjaže, prešo Boba oca, ne košta puno...ali kad zabaguje...i top dijagnostike su u rebusu.
 
od Šakote nisam očekivao bar te dečije bolesti koje se i mogu videti kod trenera sa manje iskustva:
kasne tajm-auti, pune nas preko iste rupe od igrača u seriji bez reakcije klupe, unapred zacrtane rotacije (navedeno nema veze sa činjenicom da nije selektovao ovaj tim)...a mi upravo to gledamo od trenera sa 35 godina iskustva koji je kao pomoćni trener Žocu bio na Olimpijadi, Evropskom...
i kao pomoćni uzeo Svetsko 1990 sa Jugoslavijom...pride prvenstvo i kup Grčke i Ligu šampiona.
 
gde njega sa Tomićem...
 
Tomić nas jeste zajebao na početku ove sezone.. Ali je osvojio Aba i Kls sa Zvezdom. Sa lošijim timom od Budućnosti, sa Čovićem, i to ubedljivo.. Na stranu šta se dešavalo u samom finalu, on je izdominirao i celu sezonu.. Ima jedan od jedan. Neka matori uzme to za početak.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, kalistenika u rutini said:


Nevezano za ovaj tvoj post, zanima me jesam li ja jedini koji uinijev upis na temu sudija (#ovna) protumačio kao ciničan? 🙂

 

Naravno da nisi :s_d:

3 hours ago, laki perkos said:

Da sam trezven i racionalan ne bih ni navijao za Zvezdu

 

Pošteno!!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Wingwalker said:

Moerman i Singlton su Realu iz igre zbirno dali ukupno 5 poena...Simon 2...Balbaj 5. Biće dobro da to ponove.

Plajsa da zaustavimo...uglavnom ubaci sve što stigne do njega i Vasilije da ne utripuje da mora nakoknaditi propušteno.

 

a Larkin ko Larkin...jebeni stelt igrač.

 

Moerman nije igrao mesecima kosarku tek se polako vraca,Singlton i Simon definitivno nece imati tako lose veceri.Micic se vraca posle povrede.Plajs pogadja ali pogadja i Sanli ako se uzme period od povrede Danstona njih dvojica imaju slican ucinak zavisi kako ko otvori mec taj vise igra.

Link to comment
Share on other sites

Saopstenje povodom neregistrovanog meca

 

Quote

Zato postavljamo pitanje – kada će biti doneta konačna odluka jedinog merodavnog tela Predsedništva ABA lige, koje i dalje nije odgovorilo našem klubu na zahtev od 27.12.2019. godine o odlaganju utakmice?

Time bi se stvorili uslovi za potpuno regularnu završnicu ABA lige, koja je ćutanjem Predsedništva lige ozbiljno narušena i čime je otvoren prostor za dalja mešetarenja i brojne neregularnosti!

 

Pa sigurno ne mogu da donesu odluku da se igra novi mec, jer bi upravo to na kraju znacilo i prestanak lige.

 

KK Buducnost bi onda mogla da odbije da se pojavi u Beogradu protiv Crvene zvezde, kazu da su dobili dopis od njihove agencije da ne idu i da im je bezbednost ugrozena i sta onda? Odlaganje meca za jun?

 

Quote

Nije tajna da je naša odluka da kao klub ne putujemo u Podgoricu u trenucima kada smo dobili procenu da je boravak KK Crvena zvezda sve samo ne bezbedan, izazvao brojne polemike. Na našu žalost, sva dešavanja u međuvremenu u prethodnih mesec dana, pokazuju da je naša odluka, koliko god teška bila, potpuno ispravna.

 

Ovo bi trebalo da znaci da ne putujemo u Bar?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, goldberg said:

 

KK Buducnost bi onda mogla da odbije da se pojavi u Beogradu protiv Crvene zvezde, kazu da su dobili dopis od njihove agencije da ne idu i da im je bezbednost ugrozena i sta onda? Odlaganje meca za jun?

Znaci mi smo pobegli sa "crte" jer smo se uplasili poraza? Sta mislis, da li bi otisli i odigrali utakmicu da se nije sve ovo desavalo u vreme protesta? Ne mozes da uporedjujes situaciju u PG gde se samara zbog 3 prsta i BG.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Predragdjape said:

Znaci mi smo pobegli sa "crte" jer smo se uplasili poraza? Sta mislis, da li bi otisli i odigrali utakmicu da se nije sve ovo desavalo u vreme protesta? Ne mozes da uporedjujes situaciju u PG gde se samara zbog 3 prsta i BG.

 

Desava se to i sada, pa se ne postavlja pitanje da li cemo otici u Bar.

 

Da je Nebojsa Covic hteo da skrene paznju na desavanja u Crnoj Gori, trazio bi zasedanje skupstine lige na kojem ce se postaviti pitanje da li mecevi ABA lige mogu da se igraju na teritoriji Crne Gore ili ne mogu.

 

Umesto toga, samo se nismo pojavili i jos trazimo da se igra novi mec. Dok za gostovanje u Baru ne vidimo nikakve probleme.

 

Sto znaci da sami priznajemo da je problem samo u incidentima na mecevima dva kluba i dajemo za pravo da se i oni samo ne pojave na mecu jer je njihova bezbedosna agencija rekla da je bolje da ne idu.

 

Ne moze ovako parcijalno da se isteruje pravda i principi. Ili je problem u gostovanju kluba u Crnoj Gori ili je problem mec sa KK Buducnost.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, goldberg said:

 

Desava se to i sada, pa se ne postavlja pitanje da li cemo otici u Bar.

 

Da je Nebojsa Covic hteo da skrene paznju na desavanja u Crnoj Gori, trazio bi zasedanje skupstine lige na kojem ce se postaviti pitanje da li mecevi ABA lige mogu da se igraju na teritoriji Crne Gore ili ne mogu.

 

Umesto toga, samo se nismo pojavili i jos trazimo da se igra novi mec. Dok za gostovanje u Baru ne vidimo nikakve probleme.

 

Sto znaci da sami priznajemo da je problem samo u incidentima na mecevima dva kluba i dajemo za pravo da se i oni samo ne pojave na mecu jer je njihova bezbedosna agencija rekla da je bolje da ne idu.

 

Ne moze ovako parcijalno da se isteruje pravda i principi. Ili je problem u gostovanju kluba u Crnoj Gori ili je problem mec sa KK Buducnost.

Koje zasedanje ABA liga, da li uopste postoji upravni odbor, predsednik abe.. Vidis da se jos uvek ne donose odluke. A svi vide sta se desava tamo.. Nismo se mi pojavili jer nismo hteli, uplasili poraza ili slicno, vec je procenjen rizik, samim tim sigurnosna agencija nije dala saglasnost.  Ne mozes na svoju ruku da vodis igrace tamo gde znas sta tebe prvo ceka... Svakako su imali imali opsirnije i detaljnije informacije od nas.. I da, mislim da je problem utakmica protiv Buducnosti..  Zasto npr Megu, FMP ili Partizan(okej i oni ne prolaze lepo ali ni blizu kao mi) ne docekaju kao nas?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Koje zasedanje ABA liga, da li uopste postoji upravni odbor, predsednik abe.. Vidis da se jos uvek ne donose odluke. A svi vide sta se desava tamo.. Nismo se mi pojavili jer nismo hteli, uplasili poraza ili slicno, vec je procenjen rizik, samim tim sigurnosna agencija nije dala saglasnost.  Ne mozes na svoju ruku da vodis igrace tamo gde znas sta tebe prvo ceka... Svakako su imali imali opsirnije i detaljnije informacije od nas.. I da, mislim da je problem utakmica protiv Buducnosti..  Zasto npr Megu, FMP ili Partizan(okej i oni ne prolaze lepo ali ni blizu kao mi) ne docekaju kao nas?

 

Super, znaci nema veze sa trenutnim stanjem u Crnoj Gori.

 

Sto nas dovodi do toga da i oni u PO mogu da kazu da se ne osecaju sigurno u Pioniru i da im je sluzba rekla da nije bezbedno.

 

Nasi politicari, a i Covic je politicar, vole da pricaju dve kontradiktorne stvari svojim pristalicama, pa je tako istovremeno i problem sa protestima u CG i problem sa istorijom nasih duela protiv Buducnosti. Ne shvataju ili se prave da ne shvataju da ne moze i jedno i drugo, ako je problem u neredima u CG onda ne moze da se igra u CG, ako je problem sa Buducnoscu i njihovom organizacijom, kako smo odigrali cetvrti mec finala i sta sprecava njih da se samo ne pojave u Beogradu?

 

Covicu treba da bude jasno da se novi mec nece igrati i da je svaka druga odluka znak da liga vise ne postoji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gist da se ne ljubimo

Imamo najlosiju odbrambenu centarsku liniju od osnivanja kluba, a sta mi uradimo prodamo jedinog coveka koji se borio i ginuo za klub-Faje

Zasluzujemo sve sto se desava

Gistara al je zajebao coravog nema dalje

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mile1 said:

Gist da se ne ljubimo

Imamo najlosiju odbrambenu centarsku liniju od osnivanja kluba, a sta mi uradimo prodamo jedinog coveka koji se borio i ginuo za klub-Faje

Zasluzujemo sve sto se desava

Gistara al je zajebao coravog nema dalje

 

:pao tiket zbog Gista:

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...